PDA

View Full Version : Целувка



L0velyyy
02-15-2009, 14:02
Искам да питам как може да накараш едно момче да те целуне или как да му покажеш, че искаш да те целуне.. ?

xplay
02-15-2009, 14:19
Еми целуни го ти :P Зависи дали има приятелка момчето, в какво настроение е, какъв му е характера ... дай малко по-подробно описание за него! :)

BaiToq
02-15-2009, 14:19
Съблечи се гола :grin:

ivsan4eto
02-15-2009, 14:20
Казваш му "веднага ме целуни" и така. Ще му хареса 1оО% 8-)

anSsito
02-15-2009, 14:24
Целуни го ти!
Защо трябва да правиш някакви театри за да те целуне той..като можеш и ти да го целунеш! ;)

L0velyyy
02-15-2009, 14:39
Еми той си има приятелка, но най-добрия му приятел ми каза, че той му е казал,че още ме харесва и иска да стане нещо между нас.. :) и сега като го видя незнам дали да го целуна... какво да правя.. :o

xplay
02-15-2009, 14:43
Еми той си има приятелка, но най-добрия му приятел ми каза, че той му е казал,че още ме харесва и иска да стане нещо между нас.. :) и сега като го видя незнам дали да го целуна... какво да правя.. :o

Еми ... ако искаш да ги разделиш с тая целувка .. недей по-добре. Той ако иска да е с теб ще я зареже сам. Най-добре пасувай. Той избира, не ти. :)

nicolepcd
02-15-2009, 18:16
-Kiss me, babeeeeeee... :D

myNameIsImmortal
02-15-2009, 18:19
Застани колкото се може по-близо до него и го гледай ту в очите, ту в усните му.. би трябвало да подейства.. :)

YouCantStopMe
02-15-2009, 18:20
ОМГ..щом си има приятелка момчето какво искаш?
Ако те харесва... той сам ще гледа да ти привлече вниманието си.
И недей много да вярваш на думи от приятели..

Hilary_
02-15-2009, 18:21
Като го целунеш ти първа... так аможеш да му покажеш че искаш... :grin: :lol: Иначе другия вариант е да си мнооого близко до него... и ако не е много глупав ще се сети... :wink:

soul1199
02-15-2009, 19:07
Еми той си има приятелка, но най-добрия му приятел ми каза, че той му е казал,че още ме харесва и иска да стане нещо между нас.. :) и сега като го видя незнам дали да го целуна... какво да правя.. :oizleste nqkude samo dvamata,sednete na nqkoq peika,sedni blizo do nego,gledai go v o4ite,leko se nakloni i dano hvane nameka :D

princesa_viki
02-15-2009, 19:21
Като го целунеш ти първа... так аможеш да му покажеш че искаш... :grin: :lol: Иначе другия вариант е да си мнооого близко до него... и ако не е много глупав ще се сети... :wink:
Съгласна съм :)

mirolubka
02-15-2009, 19:24
ami spored men ako toi si ima priqtelka e po-dobre da stoi6 mirna i da go iz4akash,zashototo e redno toi da pokaje 4e ima ne6to kum teb.ina4e moje da izleze malko gadno,toi e s gadge,puk ti go celuvash...

aka6a_vamp
02-15-2009, 19:25
Бърчи джуки 8-)

bubsy_f
02-15-2009, 20:10
Ами целуни го ти.. :P аз винаги чакам момчето да ме целуне първо :oops: :lol: нз що...веднъж бях на диско с един..ама аз отдавна имах интерес към него и след диското тръгна да ме изпраща и пед вкъщи започна да ме дърпя някакси дане си тръгна и аз казах да ме пусне щото ще му се сърдя той ме дръпна мн силно притисна ме към него целуна ме по гушата..каза още ли се сърдиш...аз да..целуна ме пак по гушата ..и попита още ли се сърдиш аз да .и той ме целуна по устата... хаха отклоних се от темата...тъъ.. може ми е хубаво да се опиташ да го предизвикаш по някакъв начин.. :-)

proFloras
02-15-2009, 22:53
Мнаго лесно просто се доближи максимално близко до него и го целуни :-) :-) :-)

valdesbg
02-16-2009, 04:30
Абе какво се забихте в тая темач е си имал приятелка. Ми като не иска ще се дръпне - девойката не го е вързала?

По темата - свивай джуките, гушни го през кръста и го налазвай :)

PetioPetrov95
02-16-2009, 09:45
ти го целуни :oops: :grin: :grin:

curka87
02-16-2009, 12:48
Щом си има приятелка не се намесвай. Понякога не е хубав ода се доверяваш на сляпо на приятели. Тея филми " казал...-....рекъл" никога не свършват добре.
Ако той наистина иска да има нещо между вас , той сам ще направи първата крачка....и тя ще е да остави приятелката си. Пък после вече ако още не прави нищо, може ти да го целунеш.

oziato
02-16-2009, 13:16
щом има приятелка не се нанимавай с него.Принципно момичета ДЕЙСТВАЙТЕ,,че ние момчетата понякога не загряваме от ваште намеци,а и фактора " какво ще кажат останалите" колкото и да не ми се иска да призная играе голяма роля, но в момента щом нещата стигнат до целувки повечето момчета си вадим главата от задника и почваме да виждаме за какво става дума.

hardstylerr
02-16-2009, 14:01
Целуни ме бе :Д

Mr_Crowley
02-16-2009, 14:18
Направи му свирка, няма начин да не подейства 8)

imfamous
02-16-2009, 15:27
Ей много бързате с тези целувки ей ей ей!Мислила ли си за варианта да стане спонтанно?!

kradinero
02-16-2009, 15:35
Щом си има приятелка не се намесвай. Понякога не е хубав ода се доверяваш на сляпо на приятели. Тея филми " казал...-....рекъл" никога не свършват добре.
Ако той наистина иска да има нещо между вас , той сам ще направи първата крачка....и тя ще е да остави приятелката си. Пък после вече ако още не прави нищо, може ти да го целунеш.


А мен първия път точно приятели ме уредиха,но забележи... Бяха ми много добри приятели :) А иначе защо не пробваш да му кажеш какво чувсваш?? :wink:

problematichnost
02-16-2009, 16:58
е такива жадни за ласки кат теб провалят иначе уж свестни връзки , иначе един пич беше написал да му напраиш свирка , да това няма как да не подеяйства , но се избърши след това и тогава го целуни :)

dinko
02-16-2009, 18:41
Ами просто му кажи че искаш да те целуне! Има 3 варианта:
1.Да измисли някво оправдание да не го направи.(не те харесва чак толкова)
2.Да те целуне по бузата.(ако не е някой срамежлив попринцип,сигурно те цени но по скоро като приятелка)
3.Да те цуне в устата.(тоя човек не си поплюва ми направо е хлътнал по тебе)

beiho
02-16-2009, 19:07
Винаги момичетата целуват първи.Ако момчето целуне пръв, значи че не изпитва много искрени чувства според мен, а мъжете стават леко срамежливи, когато харесват до полуда.

Dark_Angel_F
02-16-2009, 20:22
Кажи му " Целуни ме или ще те убия !!! " :D

fc
02-17-2009, 03:39
Това с "Веднага ме целуни" ми хареса. Пробвай го

Darkrein
05-18-2009, 21:31
Доближи се много ама много близко го устните му и започни да флиртуваш с него. Примерно го докосни някаде и го питай да ли си има приятелка. Или пробвай с тфа "Целуни ме ВЕДНАГА" Според мен ще подействат и двете :)

cinderella_gugutka
05-18-2009, 21:52
1-о го накарай да остави гаджето и после ве4е целувката ще е по-лесно

Muccia
05-19-2009, 05:22
ай моля ви се стига с тея коментари за момичето..всички се извъдиха непорочни ,а затова после четем теми от сорта на аз спах с гаджето на най-добрата ми приятелка....Я се замислете малко..той може и в началото да не иска да я остави заради нея при положение че даже и целувка е нямало..Ако ходи със сегашната си приятелка от доста време едва ли ще я остави заради някоя дето само харесва и не е имало нищо по-интимно м/у тях.Аз лично едва ли бих рискувала да я оставя заради забежка...но след време ако забежката вече не е само това (флирт) и си мисля за нея докато заспивам бих се замислила малко.В крайна сметка няма нищо лошо на тази възраст ,пък и може да се окаже по-добра връзка от сегашната....човек никога не знае :-D А за целувката..ами погледни го когато сте двамата с един по-страстен поглед би трябвало да се сети :P или пък му кажи "знаеш ли тази вечер те сънувах..разхождахме се и после се целувахме" Така и така се разхождаме нека сънят ми да стане реалност и го целуни.Аз лично бих се изкефила страшно много :-)