PDA

View Full Version : Да си забавен



glymo14
02-15-2009, 14:06
Офф как да ви кажа, значи не ми върви много с момичетата, защото несъм толкова много забавен, нали знаете, не на всеки му се отдава, дори и да каже някоя простотия, пак всички ще се смеят.При мене не е така.Като говоря с момичетата постоянон се притеснявам да не изръся накоя глупост, което доста често се случва.Аз съм по-такъв човек... сериозен и приемам всичко на сериозно.Па немога да се отпусна до толкова че да съм клоун, а като го правя самия аз изглеждам глупаво от страни.Кажете някакви тактики как да си изгладя треските.

Boyd
02-15-2009, 14:14
Първо трябва да спре да ти пука за хорското мнение. След това всичко е лесно, защото не ти дреме. Понякога даже момичетата харесват момчета, които се притесняват и говорят глупости без да се усетят.

xplay
02-15-2009, 14:16
Просто се дръж естествено, защото когато е по план винаги ще сгафиш. :) - закон но Мърфи.

glymo14
02-15-2009, 14:17
Първо трябва да спре да ти пука за хорското мнение. След това всичко е лесно, защото не ти дреме. Понякога даже момичетата харесват момчета, които се притесняват и говорят глупости без да се усетят.
Немога да свикна с това да не ми пука за хорското мнение,и мене ме е яд за това но немога.Апък като ръся глупости ненапрво глупаво.

BaiToq
02-15-2009, 14:19
Офф как да ви кажа, значи не ми върви много с момичетата, защото несъм толкова много забавен, нали знаете, не на всеки му се отдава, дори и да каже някоя простотия, пак всички ще се смеят.При мене не е така.Като говоря с момичетата постоянон се притеснявам да не изръся накоя глупост, което доста често се случва.Аз съм по-такъв човек... сериозен и приемам всичко на сериозно.Па немога да се отпусна до толкова че да съм клоун, а като го правя самия аз изглеждам глупаво от страни.Кажете някакви тактики как да си изгладя треските.
Пробвай да си забавно-притеснителен,
самоиронизирай се,бъди широкоскроен.
Ще ти бъде по-лесно не само с жените.

xplay
02-15-2009, 14:20
Давай го по-весело. Пробвай се да сваляш момичета, ако не се получи - майната му, не е последната ...

venom0706
02-15-2009, 14:38
Просто погледни живота откъм хубавата страна и всичко ше си дойде. :)

Bubbly
02-15-2009, 17:07
Вече го написаха, но аз ще повторя най-голямото клише- Не се прави на такъв, какъвто не си. Отне ми години да проумея, че е правилно, а още не съм почнала да го прилагам на 100 процента. Не насилвай нещата и не се старай да кажеш нещо глупаво, само за да си забавен. Това ще ти помогне докато престане да ти пука прекалено за чуждото мнение. А когато разбереш, че не си заслужава да си губиш времето с глупости, да се фокусираш върху това все едно е най-важното нещо на света и престане да ти пука дали Аниту те мисли за забавен, нещата ще се наредят. (личен опит 100 % гаранция) 8)

swap
02-15-2009, 18:21
:| odari 1 rekia predi da izleze6 da ti otpusne nervite :)

mel4ety
02-15-2009, 18:22
Вече го написаха, но аз ще повторя най-голямото клише- Не се прави на такъв, какъвто не си. Отне ми години да проумея, че е правилно, а още не съм почнала да го прилагам на 100 процента. Не насилвай нещата и не се старай да кажеш нещо глупаво, само за да си забавен. Това ще ти помогне докато престане да ти пука прекалено за чуждото мнение. А когато разбереш, че не си заслужава да си губиш времето с глупости, да се фокусираш върху това все едно е най-важното нещо на света и престане да ти пука дали Аниту те мисли за забавен, нещата ще се наредят. (личен опит 100 % гаранция) 8) +100000000 да не те е*е за другите дръж си се сякаш си с някой фр.Няма нужда да си фейк за да си готин, бъди себе си, тва е още по-готино 8-)

SNG
02-15-2009, 18:47
Така е най-добре.. дръж се естествено.. от време на време пускай некои друг лаф да става весело, но задължително недей да планираш нещата.. всичко трябва да е с риск ;]

elsy
02-15-2009, 18:48
Няма смисъл да се опитваш да се правиш на нещо, дет не си... отвътре си идва...

SNG
02-15-2009, 18:53
Няма смисъл да се опитваш да се правиш на нещо, дет не си... отвътре си идва...

Вярно е... а при най- лошият момент ,когато незнаеш какво да кажеш е най-готино да промълвиш :

- И настъпва едно неловко мълчаниеее....

(от шрек)
:D :D

aka6a_vamp
02-15-2009, 18:55
Е недей да се насилваш...щом не си забавен,не си!
Макар че,за мен тва е най-важно-момчето да ме разсмива.

kypo
02-15-2009, 19:04
никога не изпускай удобен миг да замълчиш! имаше такава мисъл
а също и "по-добре да мълчиш и да те мислят за глупак, отколкото да проговориш и да разсееш всякакви съмнения" :lol:

lipsvashh_mi
02-15-2009, 19:42
за да се харесаш на момичетата не трябва да се правиш на клоун и да ръсиш простотии на килограм.Бъди себе си и ще се намире момиче да те обикне такъв какъвто си..
То и аз не съм от хората о голямото чувство за хумор.Не мога да се хиля на всяка простащина дето някой смятащ се за забавен изтърси.Все пак някои момичета предпочитат сериозните момчета...не са много ,но определено още ги има :)

bubsy_f
02-15-2009, 19:55
абе да не ти пука..тва че не си забавен не значи, че няма да си намериш момиче, което да те хареса..все някоя на тоя свят ще се заинтригува от теб...повярвай ми.. да си забавен не е кой знае колко яко..щот не винаги знаеш кога да спреш с шегите..може и да прекалиш..бъди себе си и да не ти пука.. :lol:

valdesbg
02-16-2009, 05:24
Офф как да ви кажа, значи не ми върви много с момичетата, защото несъм толкова много забавен, нали знаете, не на всеки му се отдава, дори и да каже някоя простотия, пак всички ще се смеят.При мене не е така.Като говоря с момичетата постоянон се притеснявам да не изръся накоя глупост, което доста често се случва.Аз съм по-такъв човек... сериозен и приемам всичко на сериозно.Па немога да се отпусна до толкова че да съм клоун, а като го правя самия аз изглеждам глупаво от страни.Кажете някакви тактики как да си изгладя треските.

Ама ти цирк ли искаш да правиш на девойките или да ги сваляш?

Щото може и да не си забавен и пак да имаш успех в свалките. Като начало приеми че ти си готин така както изглеждаш и се държиш. Харесай се, и влез в кожата си. Избави се от предразсъдаците и комплексите които ти налага обществото. И така. За повече въпроси и препоръки - ЛС.

TheRestorer
02-16-2009, 16:35
То ако ти е заложено да си палячо, ще ти е заложено.Не можеш от никой орган да си го изсмучеш или да се научиш.Карма пич :D

problematichnost
02-16-2009, 16:52
Брат , ако ти кажем как да си забавен ти утре ше пуснеш тема "как да съм бавен , много бързо свършвам" , така че ...

deFakto
02-16-2009, 17:08
Офф как да ви кажа, значи не ми върви много с момичетата, защото несъм толкова много забавен, нали знаете, не на всеки му се отдава, дори и да каже някоя простотия, пак всички ще се смеят.При мене не е така.Като говоря с момичетата постоянон се притеснявам да не изръся накоя глупост, което доста често се случва.Аз съм по-такъв човек... сериозен и приемам всичко на сериозно.Па немога да се отпусна до толкова че да съм клоун, а като го правя самия аз изглеждам глупаво от страни.Кажете някакви тактики как да си изгладя треските.Това говори че си възпитан и уравновесен тип .. Които говори много ,накрая винаги казва глупост(някакъв известен го беше казал) .. Ако знаеш ,колко ми се иска понякога като влезна в класната стая да престанат тези погледи казващи "хаиде базикни я нещо", или вечерта като се събираме в някои всеки да очаква да им правиш шоуто ... Така че по-добре е така ,ще те възприемат като по-сериозен и по-пораснал ... Приятелката ми се кефи и плаче от смях , но сериозните работи ги споделя с други .Ако си забавен ще ходиш на купони и дискотеки с много хора,въобще гледката ще е невероятна,но когато си тъжен около теб пак ще си мислят че правиш смешно ...Аз няма да завърша годината ,поради факта че съм бил такъв ... Казвам ти НЕ си заслужава ... ! Ще видиш .

term0t0
02-16-2009, 17:14
Ся кво като някой хора им се отдават повече лафовете и скечовете.. :( вие ме изкарахте несериозен..тва че свалям женски като ги опръсна от смях..къде му е проблема

DoomShadow
02-16-2009, 18:16
ПеГъъъЗиии



БуЗууФФФсКИИИИИИиИИИИИИИИ ИИИ

8-)

MaLkaTa_LaDy
02-16-2009, 18:28
Хахах няма система, по която да си забавен. :D С времето ще се отпуснеш. Трябва да си естествен.

HipHopBlond
02-16-2009, 19:23
Всичко си идва на момента bro, просто бъди спокоен и се води по течението. Все нещо ше ти дойде, то тва не се учи не може да си като къци и да повтаряш некви елементарни неща по 1000 пъти... висчко си идва на момента

EeeBobii
02-16-2009, 19:24
Пробвай да си режеш вените... :)

Tempest
02-16-2009, 22:08
Офф как да ви кажа, значи не ми върви много с момичетата, защото несъм толкова много забавен, нали знаете, не на всеки му се отдава, дори и да каже някоя простотия, пак всички ще се смеят.При мене не е така.Като говоря с момичетата постоянон се притеснявам да не изръся накоя глупост, което доста често се случва.Аз съм по-такъв човек... сериозен и приемам всичко на сериозно.Па немога да се отпусна до толкова че да съм клоун, а като го правя самия аз изглеждам глупаво от страни.Кажете някакви тактики как да си изгладя треските.

и аз се падам сериозен, особено пред момичета гледам да не правя глупости... ама някои изрази или действия ме предразполагат... и няма как да не изръся някоя простотия... не знам, казват ми, че съм бил много забавен, а аз не целя това изобщо... гледай да не мислиш за това, какво ще си кажат другите... гледай да върви лафа ;)

Master_88
02-17-2009, 18:39
Офф как да ви кажа, значи не ми върви много с момичетата, защото несъм толкова много забавен, нали знаете, не на всеки му се отдава, дори и да каже някоя простотия, пак всички ще се смеят.При мене не е така.Като говоря с момичетата постоянон се притеснявам да не изръся накоя глупост, което доста често се случва.Аз съм по-такъв човек... сериозен и приемам всичко на сериозно.Па немога да се отпусна до толкова че да съм клоун, а като го правя самия аз изглеждам глупаво от страни.Кажете някакви тактики как да си изгладя треските.

Спокойно, рано или късно ще намериш момиче, което харесва точно твоя тип

potrebitela
02-20-2009, 03:21
брат по принцип и аз имам тоя проблем, ама не зависи всичко от теб, а и от човека сре6то теб.Демек има хора които те предразполагат и ти става по лесно да говори6 стях , има ги и такива дето да кажем говорите и ти отговарят с някав отговор дет те реже и тряя смениш темата, и така неможете да хванете обшта тема и ти става някво и тъпо и се притесняваш супер мноо че тва дет ша каиш ша е пълна глупост

term0t0
02-20-2009, 04:26
Тая тема я изкарахте по-сериозна от Бонд,Джеймс Бонд 8-)

LudoMlado
02-20-2009, 06:38
Кат спре да те интересува от тва кво мислят момичетата за тебе ше се отвориш. Важното хич да не те е*е кво мислят пък ти си прави кефа. Останалото само ще си дойде. :grin:

evelinka1122
02-20-2009, 06:43
има и такива момичета, които не харесвт някакви лигльовци.... и невинги трябва да се правиш на идиот или клоун за да те харесат другите! просто бъди себе си и не се чуди дали ще изтърсиш нещо глупво, а пак ти казвам... просто бъди себе си..... какво от това, че си сериозен... ми различни хора сме и всеки има своя различен характер! :)

potrebitela
03-01-2009, 02:22
Аз поечето случаи се напушвам или смъркам амфети и после не ме ебе особено ако съм на диско ;) :D

balu4ka
03-01-2009, 05:52
Има и хубави страни от характера ти щом не си забаван и това е хубаво ;) Все пак не всяко момиче обича момчето до него да е някакъв "клоун"..които винаги да се лигави и няма да приема сериозно,това което му се говори. ;) Па до това какъв трик, не е нужно просто..ще намериш момичето ;)

mozyk
03-01-2009, 16:48
Пробвай да си режеш вените... :) :smt075

flix
03-01-2009, 16:54
Be only Yourself.Nobody else.

Не бъди този,който очевидно не си.Не можеш да тръгнеш да се правиш на клоун!Дръж се на положението.Като не идва една,като не идва втора,трета,ще дойде четвърта бе!Тя поне ще те възприема,какъвто си!Не търси проблема в себе си.Тегли майни и т'ва е,като не те харесват какъвто си - ми майната им , няма да ставаш путка я...с извинение...

Re5peC7
03-01-2009, 17:06
Be only Yourself.Nobody else.

Не бъди този,който очевидно не си.Не можеш да тръгнеш да се правиш на клоун!Дръж се на положението.Като не идва една,като не идва втора,трета,ще дойде четвърта бе!Тя поне ще те възприема,какъвто си!Не търси проблема в себе си.Тегли майни и т'ва е,като не те харесват какъвто си - ми майната им , няма да ставаш п***а я...с извинение...
+1 ей това е истината :)

flix
03-01-2009, 17:09
Be only Yourself.Nobody else.

Не бъди този,който очевидно не си.Не можеш да тръгнеш да се правиш на клоун!Дръж се на положението.Като не идва една,като не идва втора,трета,ще дойде четвърта бе!Тя поне ще те възприема,какъвто си!Не търси проблема в себе си.Тегли майни и т'ва е,като не те харесват какъвто си - ми майната им , няма да ставаш п***а я...с извинение...
+1 ей това е истината :)

Наздраве :>

Marky
03-01-2009, 17:12
Ние стрелците, сме си забавни от вътре :P

hip
03-01-2009, 22:05
ако не искаш да си кът Къци, не се пробвай да си забавен, шото дори и да ти се смеят, ш ти се смеят не на смешките ти а на туй колко си тъп...
а за стреците подкрепям :-P

valdesbg
03-02-2009, 07:31
Офф как да ви кажа, значи не ми върви много с момичетата, защото несъм толкова много забавен, нали знаете, не на всеки му се отдава, дори и да каже някоя простотия, пак всички ще се смеят.При мене не е така.Като говоря с момичетата постоянон се притеснявам да не изръся накоя глупост, което доста често се случва.Аз съм по-такъв човек... сериозен и приемам всичко на сериозно.Па немога да се отпусна до толкова че да съм клоун, а като го правя самия аз изглеждам глупаво от страни.Кажете някакви тактики как да си изгладя треските.

Като начало си изглади правописа. От полза ще ти е. А иначе - ти цирк ли ще правиш на момичетата или какво? Ако си сериозен, бъди сериозен няма лошо. Има разлика да си забавен и готин и да си придворния шут. Изглади си вътрешния свят мой човек и имай свое виждане по даден въпрос. Мнението не околните е feedback на твоето отношение към себе си.