PDA

View Full Version : Проблем при Симс2



oooo
02-15-2009, 15:40
Здравейте на всички! ;)Инсталирах си симс 2 и си свалих четери екстри.Понеже диск c ми беше се напълнил преместих цялата игра на диск c с екстрите.Включих я играта и видях,че екстрите ми не тръгват.Тоест само симс 2 без екстри :shock: ;(.Какво да направя? Да си изтрия екстрите и наново да ги сваля? :?



Грешен раздел и неописателно заглавие.
редактирано от RiseGirl

Darkkiss
02-15-2009, 15:42
Здравейте на всички! ;)Инсталирах си симс 2 и си свалих четери екстри.Понеже диск c ми беше се напълнил преместих цялата игра на диск c с екстрите.Включих я играта и видях,че екстрите ми не тръгват.Тоест само симс 2 без екстри :shock: ;(.Какво да направя? Да си изтрия екстрите и наново да ги сваля? :?

грешен раздел пич

oooo
02-16-2009, 18:48
да бе

MakeMeLaugh
02-16-2009, 22:10
Я пак го обясни, че нищо не разбрах????

Точно педи 2 часа сложих Симс 2 + някакво тийн издание (ескпанжън).

Баси сложната и реална игра ;д;д;д карах пича да ходи да 'ака' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mgxpower
02-17-2009, 01:39
Аз си мисля , че говори за онези екстри нови прически , нови дрехи , различни скинове на известни актьори , актриси , певци и т.н.

bybolina
02-18-2009, 19:30
и аз имам подобен проблем с една игра моля ви кажете в кой раздел да пиша...спешно ми трябва някой ако разбира или е играл pocket tanks ?? :-k :-k :neutral: :neutral:

m3talmania
02-18-2009, 19:36
Ко ги записвате на дискове... инсталирваш Daemon tools и ги зареждаш там... така има по-голям шанс да тръгне

MakeMeLaugh
02-18-2009, 22:41
Понеже зачестиха темите...
Ето как се инсталира Симс 2 и допълнителни есктри (експанжъни):

Сваляте играта - чист Симс 2 БЕЗ добавки например от тук:
http://zamunda.net/details.php?id=10700&hit=1

Сваляте си Damon tools:
http://zamunda.net/details.php?id=156951&hit=1

Инсталирате си Damon tools
Зареждате всички дискове на Симс 2, които сте дръпнали - 4 на брой са.
Стартирате първия диск да се инсталира от AutoRun или Setup и използвате cd-key/кода от линка горе за играта Симс 2
Избирате къде да се инсталира (по-добре да не е C:/ за да може да се запази играта дори след преинсталация на Windows-a)
След инсталацията на играта, Слагате си крака в някоя от папките на самата игра (не помня точно коя, но ви пита дали да замести файла - избирате Yes/Да).
След това може да махнете заредните дискове от Daemon tools-a.
Играете ;)

За да сложите някое подобрено издание/екстра/ескпанжън например този: http://zamunda.net/details.php?id=107094&hit=1 ТРЯБВА да имате вече инсталирана чистата версия на Симс 2 (горната, която сложихме) инче НЯМА как да стане. След като вече я имаме в примера продължаваме:
Теглите експанжъна/есктрата и т.н..
Зареждате го в daemon tools-a
Стартирате инсталацията му като използвате кода/cd-key от линка за сваляне на самия експанжън.
Избирате място на инсталиране РАЗЛИЧНО от чистата игра, която сложихме по-горе. Все едно е нещо ново, нека да не ви бърка горната инсталация.
Тук идва "трудното" - по време на инсталацията тя спира и ви иска да сложите диск - зареждате 4-тия диск (последния) диск на *Чистата игра Симс 2 (по-горе, която инсталирахме) в Daemon tools-a и натискате ОК на изскочилия прозорец при инсталацията и тя ще продължи успешно.
След инсталацията, Слагате кракът (пак беше в някоя подпапка на новата инсталирана игра).
Можете да извадите заредните Симсове от Daemon tools-a.
Играете.
Играта на моменти зарежда повечко, особено ако е слаб компютъра ви, не забива както изглежда ;д

Това е. Надявам се да оцените труда :)
Другите видове екстри/експанжъни или там както им казвате се слагат по същия начин. :)