PDA

View Full Version : Той не иска да говори с мен откакто разбра че го харесвам



r0sitY
02-15-2009, 16:35
Здравейте на всички!От есента харесвам 1 момче.В началота преди да узнае си писахме по скайп,но от както разбра ми отговаря само с Да Не и Ок.Сега незнам какво да правя.Като се видим и едно здрасти не си казваме.Виждам го 2-3 в седмицата..Не знам какво да правя :oops: .Дайте съвет.Благодаря Ви!


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

Kostadin_682
02-15-2009, 16:36
Покани го на кафе

sadsad
02-15-2009, 16:38
Питай го защо след като е разбрал, че го харесваш ти отговаря само с ДА, НЕ и ОК .

anSsito
02-15-2009, 16:59
Поговори с него относно неговото държание.. И е по - добре да говорите относно това очи в очи..

r0sitY
02-15-2009, 17:13
Да поговорим лично-той винаги е с още 4-5 момчета :-# .
Да го поканя на кафе-Нямам смелост :o
Искам да го питам,но все ненамирам смелост :neutral: .
Като го видя нещо ми става :o Със всеки изминал път е по-хубав и неиздържам когато не го виждам :-# .

sadsad
02-15-2009, 17:17
Може да не е правилно, но щом толкова нямаш смелост да го попиташ очи в очи го попитай в скайп, ако нещо се скарате просто се прави, че не го виждаш колкото и трудно да е.Чак толкова, че и в скайп да нямаш смелост.Идеята да излезете не е лоша, метни му нещо от типа "Иска ми се да изляза с някой, но няма с кого, имаш ли време....", но да не изглежда така сякаш той е последния вариант за губене на време.

BaiToq
02-15-2009, 17:22
Явно,че не те харесва,
какво да правиш.
Приеми реалността.

elsy
02-15-2009, 18:00
Загубена кауза изглежда.

DemonchY
02-15-2009, 19:42
виж сега ... за мен имаш 2 варианта :)
1вия е да помислиш сериозно над въпроса щом той след като разбира че го харесваш и променя отношенията си с теб дали наистина е за теб ... често когато искам да променя мнението си аз просто си го натяквам всеки ден и повярвай ми - работи 8-)
2рия е да започнеш по-често да общуваш с него ... на мен не рядко ми се е налагало да общувам с момиче а момичетата почти никога не са сами ... :? ... дано успея да ти помогна ... можеш също така да го питаш защо само така отговаря или да помолиш някое момче да разбере какво мисли той за теб :) :) :)
(ако не ти помогна да знайш нов съм и не съм на ти много с любовта и т.н. :D )

Hilary_
02-15-2009, 19:46
Ами с тия отговори да и не... нещо ме съмнява че изобщо има няква полза да се занимаваш с него... щом и здрасти не ти казва... :? Ако искаш му признай че го харесваш иии вече от там той каквото каже от това ще прецениш... :wink:

lipsvashh_mi
02-15-2009, 20:10
Има няколко варианта в твоя случай...
1ви-момчето е заето..т.е. има си приятелка и иска да си остане с нея..В тоя случай няма какво да направиш по въпроса.
2ри -ако няма и ти си му признала лично че го харесваш ,пък даже да не си,а сам да го е усетил-паникьосал се е и за това така се държи..Това е много характерно за момчетата.Не се шашкай,а отиди и започни да поддържаш отношения с него отново,но този път забави нещата и не прибързвай да го каниш на кафе и тн...ако те харесва по-нататък нещата ще се развият от самосебе си.
3ти вариантъм,не е зает,но и не иска ако бъде да е с теб..накратко-не те харесва..В такъв случай горе главата..има много риба в морето,както някой умен човек е казал някога..Въ нашия случай има много момчета по света и със сигурносто стотици по-добри от него..
4ти-не е разбрал,че го харесваш,но нещо друго го подтиква да се държи странно..Последното не ми се вярва особено,ама знаеш ли какво му е в главата
В заключение-поговори с него и разбери как стоят нещата..Усспех :)

noone12345678
01-21-2015, 14:22
Аз съм в същата ситуация...пиша му (той е по голям от мен обаче) и напълно се влиая от него... той обаче преди месец ми писа да не се занимавам с по - големи... съсипах се.. първото, което ми хрумна е, че е разбрал за моите чувства...21 човека знаят и си казах "сто процента е разбрал, някой ме е предал" и сега даже не ми и пише...аз обаче от него не искам да си пада по мен (малко ми е странна логиката) а искам да сме само и единствено приятели...така че те съветвам да не се отказваш от него, а да поговориш с него човешки..без покани за кафе и т.н.т знам как се чувстваш и, че нямаш смелост дори и в скайп да му пишеш.. но първо преди да решиш да действаш си помисли логично от кой или от къде може да е разбрал.. после го попитай защо се държи по - сурово от преди и ако ти каже, че е разбрал.. отричай до болка.. измисляй си всякакви оправдания.. дори можеш да си измислиш момче което харесваш.. за да отклониш везната..( съжалявам, че те съветвам да лъжеш, но според мен е най - добрия начин да запазите приятелството..което да се надяваме скоро ще прерасне в нещо повече..) виждам че си го писала отдавна и сигурно вече всичко е наред :) моля ако някой прочете това, да ми даде съвет и на мен :)

VinDiesel
01-21-2015, 15:30
Не му пиши повече и не го гледай, като го видиш, само така може, да му привлечеш някак вниманието, което търсиш.
Според мен, той не изпитва симпатии към теб.

Carpe Diem
01-21-2015, 16:08
Не те харесва. Което е гадно, защото когато не можеш да имаш някой го искаш още по - силно. По добре си намери някой друг по скоро и го забрави този.

SummerHit
01-23-2015, 19:29
Два са вариантите:
1. Срамежлив е
2. Не е заинтересован
Единствения начин да разбереш е да го питаш

Indistinct
01-24-2015, 11:16
Аз също имам подобен проблем. Разбрах,че някой му е казал,че го харесвам и той не ме поглеждаше изобщо,а сме от един и същ клас, а преди си говорихме. Не мога да говоря с него насаме, защото винаги има някой около него. Ако приятелите му разберат, че го харесвам, целия клас ще научи, а аз гледам да не привличам много внимание към себе си. Моля ви, дайте съвет.