PDA

View Full Version : Как да накараме PlayBoy да се влюби ? ? ?



sexbomb
02-15-2009, 18:28
И не ми казвайте, че е невъзможно - всяки си намира майстора :booooomb:

elsy
02-15-2009, 18:28
Нали си секс бомба, не знаеш ли? 8-) 8-)

aka6a_vamp
02-15-2009, 18:30
Секс,секс,секс докато не капне 8-) Ма вие секс бомбите ги разбирате тея работи!

OtherDimension
02-15-2009, 18:31
консултирай се с психиатър, според мен едно списание не може да се влюби в теб

imfamous
02-15-2009, 18:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Никак!!!Те не се влюбват! :lol: :lol: :lol: :lol:

sexbomb
02-15-2009, 18:31
Нали си секс бомба, не знаеш ли? 8-) 8-)
Уместен въпрос, но говорим за интернет пространство - не се познаваме лично, но се харесахме по снимки 8) Глупаво е, но ...

myNameIsImmortal
02-15-2009, 18:31
с PlayGirl естествено.. :lol:

sexbomb
02-15-2009, 18:32
:D :D :D Малеее, как се подигравате - човек да не ви попите нещо :D :D :D

myNameIsImmortal
02-15-2009, 18:35
:D :D :D Малеее, как се подигравате - човек да не ви попите нещо :D :D :D
Еми какво да направим.. нито го познаваме, нито нищо... как можем да ти кажем как да го накараш да се влюби в теб.. то нормален човек не можеш да накараш да се влюби в теб, ти за PlayBoy ни говориш.. Насила хубост не става.. от PlayBoy може да искаш само секс и нищо друго.. е и 2-3 дни "добро отношение от влюбено момче" докато не се появи нова риба на пазара и да изка да изчука нея..

Kostadin_682
02-15-2009, 18:36
:D :D :D Малеее, как се подигравате - човек да не ви попите нещо :D :D :D
Еми какво да направим.. нито го познаваме, нито нищо... как можем да ти кажем как да го накараш да се влюби в теб.. то нормален човек не можеш да накараш да се влюби в теб, ти за PlayBoy ни говориш.. Насила хубост не става.. от PlayBoy може да искаш само секс и нищо друго.. е и 2-3 дни "добро отношение от влюбено момче" докато не се появи нова риба на пазара и да изка да изчука нея..
хмм точно казано "С насила хубост не става" :?

soul1199
02-15-2009, 18:47
trqa si nqkva zagadu4na,da si mega krasiva i da go vurti6 na malkiq si prust,toi da ne razbira,kakvo 4yvstva6 kum nego i da flirtyvate i nai-vajnoto da ne my puska6,dokato ne go oplete6 :D :D :grin: :grin:

mechtaq_za_teb
02-15-2009, 18:49
И не ми казвайте, че е невъзможно - всяки си намира майстора :booooomb:Но не всеки може да му бъде майстора :)

elsy
02-15-2009, 18:50
Абе, ти не беше ли пускала тема как да накараме богаташ да се влюби или нещо такова :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Hilary_
02-15-2009, 18:51
Всеки рано или късно си намира майстора... :wink: Амм аз съм го правила ама е мнооого занимавка... първо го чаках да се насити на няколко момичета там дето уж м исе пишеха за приятелки... пускахму тук там по нещо... после го оставих на произвола и на него му писна от "лесното" и си дойде при мен... :wink: И пак казвам много нерви ще хвърлиш.. :wink: Ако ти се занимава гледай да си различна... 8)

sexbomb
02-15-2009, 19:03
Всеки рано или късно си намира майстора... :wink: Амм аз съм го правила ама е мнооого занимавка... първо го чаках да се насити на няколко момичета там дето уж м исе пишеха за приятелки... пускахму тук там по нещо... после го оставих на произвола и на него му писна от "лесното" и си дойде при мен... :wink: И пак казвам много нерви ще хвърлиш.. :wink: Ако ти се занимава гледай да си различна... 8)

Един нормален, възпитан отговор !

aka6a_vamp
02-15-2009, 19:08
Ми не очаквай особено интелектуални мнения...

mirolubka
02-15-2009, 19:28
:D :D :D Малеее, как се подигравате - човек да не ви попите нещо :D :D :D

ami mnogo interesen vapros..spored men toq tip mom4eta se vlubvat mnogo rqdko i to kogato edno momi4e ne se interesuva ot tqh,togava stava interesna cel.i ako po nqkakuv na4in sabudi nqkvi 4uvstva v tqh,purvo sa mnogo oburkani,posle otri4at i ako sled sik4o tva oshte ti puka za nego...e da bi moglo da se polu4i ne6to.. :D

valdesbg
02-16-2009, 05:43
Ако искаш да се отнесем сериозно - задай си сериозно въпроса. На тъп въпрос - тъп отговор.

vlubeno_momi4e***
02-16-2009, 17:21
PlayBoy & PlayGirl :razz: ебати филма :D :shock:

nicolepcd
02-16-2009, 17:47
От умни - по-умни :-o

chill
02-16-2009, 18:15
PlayBoy &PlayGirl ии ще си имат малки PlayChildren(чета) :lol:

Black_Fyed_Peas
02-16-2009, 18:15
Секс,секс,секс докато не капне 8-) Ма вие секс бомбите ги разбирате тея работи!
:lol: :lol: 8-) 8-)

mel4ety
02-16-2009, 18:29
Що просто не се откажеш от тоя 8-)

MaLkaTa_LaDy
02-16-2009, 18:30
Ай е секс бомбата и плейбоя треа дъ си съ прифличът утфсекъде.
Хахаха да живее простащинята :grin:

jane_17
02-16-2009, 19:08
Трябва да му покажеш, че не си като *масата*... трябва да види *искреното* в теб... Бъди готова да изтърпиш всичките му простотии.. милионите пъти в които ще казва едно... а ще върши съвсем друго... или ще казва едно.. пък няма да върши нищо! Пътя е много дълъг и сериозно се замисли дали би си коствала нервите (защото ще изхабиш много)
Другото важно.. трябва да изглеждаш идеално... (посредствено момиче няма никакъв шанс). Приятелите му задължително трябва да те харесват!
Както казаха по-горе.. когато усети, че има някакви чувства.. ще се скатае.. защото е объркан... След това ще го избие на непукизъм -"ти си просто една от всички.. това между нас не е нищо специално" И.. накрая вече... ако прецени, че може да ти има доверие... няма да го прецакаш и зарежеш за дето е проявил слабост... чак тогава ще се предаде..
Само информативно.. година и осем месеца се занимавам с такъв... смея да твърдя, че от няколко месеца насам е много влюбен... но.. още не сме достигнали фазата в която той ми има абсолютното доверие, че няма да го оставя, че няма да го нараня и т.н. До ден днешен като го хване параноята и прави простотии, за да докаже пред себе си, че старото му "аз" не е изчезнало!

Следователно, миличка... прави си изводите ;) Не е непостижимо, но ти трябва много търпение... Сама си прецени да се захващаш ли...

Naughty_
02-16-2009, 19:14
Те обикновенно се влюбват в различни момичета... т.е. красиви, но по характер много различни от всички с които са били...

sexbomb
02-17-2009, 11:24
Трябва да му покажеш, че не си като *масата*... трябва да види *искреното* в теб... Бъди готова да изтърпиш всичките му простотии.. милионите пъти в които ще казва едно... а ще върши съвсем друго... или ще казва едно.. пък няма да върши нищо! Пътя е много дълъг и сериозно се замисли дали би си коствала нервите (защото ще изхабиш много)
Другото важно.. трябва да изглеждаш идеално... (посредствено момиче няма никакъв шанс). Приятелите му задължително трябва да те харесват!
Както казаха по-горе.. когато усети, че има някакви чувства.. ще се скатае.. защото е объркан... След това ще го избие на непукизъм -"ти си просто една от всички.. това между нас не е нищо специално" И.. накрая вече... ако прецени, че може да ти има доверие... няма да го прецакаш и зарежеш за дето е проявил слабост... чак тогава ще се предаде..
Само информативно.. година и осем месеца се занимавам с такъв... смея да твърдя, че от няколко месеца насам е много влюбен... но.. още не сме достигнали фазата в която той ми има абсолютното доверие, че няма да го оставя, че няма да го нараня и т.н. До ден днешен като го хване параноята и прави простотии, за да докаже пред себе си, че старото му "аз" не е изчезнало!

Следователно, миличка... прави си изводите ;) Не е непостижимо, но ти трябва много търпение... Сама си прецени да се захващаш ли...
Мхммм :-)

cherinka
02-17-2009, 14:27
Хахаха.
Вие собствения си живот не можете да оправите, тръгнали сте да се занимавате с плейбои.. че то тва си е изцяло начин на живот. Все едно аз да се опитам да ви отуча от някой ваш навик. Как да стане :?
Еби им майката. Нищо не е вечно. След време ще съжаляват и ще се оплакват за безгрижието и глупостта си, ама то сега като им харесва, нали им е хубаво..хаха
8-)

sadsad
02-17-2009, 15:17
:D :D :D Малеее, как се подигравате - човек да не ви попите нещо :D :D :D
Ако си зададеш въпроса по по - различен начин може и да получиш някакъв смислен отговор.

ImmortalForever
02-17-2009, 17:38
Секс до откат..Ама.. като казвам "до откат", значи да му изчукаш и душата и аурата и всичко!!!!После сух период...Няма начин да няма резултат..

Leksi23
02-17-2009, 18:50
Повече от 2 години "въртя" такъв индивид. Да ти кажа хич не ми беше трудно по простата причина, че отначало изобщо не го исках заради тази му слава. Преследваше ме 3 месеца и накрая се поддадох... Но хич не ми беше лесно с него, 9 месеца след като тръгнахме му казах, че го обичам , а той "милия" се уплашил и ми изневери :? . Казах му да не ме занимава с глупостите си повече, и пак започна да ме преследва и му простих какво да направя, обичам си го, ама доверието отиде в кофата. От тогава нататък прави чудеса от храброст за да ми угоди, не знам дали се е поправил, ама никога повече няма да му имам пълно доверие, обичам го безумно много, въпреки миналото. Той даже ми предложи да се оженим :D , леко не ми се вярва да стане, ноооо може и да се променят тези същества.
Не е кой знае какво да му завъртиш главата, просто бъди интересна ;) .

moneycomeme
02-18-2009, 12:09
..na edin PLAYBOY mu trqbva edna naistina v bukvalniq smisyl KUCHKA NEPUKISTKA,koqto shte mu ebe maikata,shte go vodi za nosa i nakraq shte mu razbie syrceto ;]]]ti gotova li si ? :grin:

ponpon4eto
02-18-2009, 19:58
Mi PlayBOY :lol: :lol: :lol: :lol: ot imeto ne vijdash li 4e nqma da go nakarash da se vlubi ko 6te sa si nai qkata v cqlata vselena :grin: te sa si takiva po priroda ne se vlubvat a si pravqt kefa :? pravi si go i ti :lol:

angelcheeee_93
02-18-2009, 20:08
:razz: :D :razz: :D Абра Кадабра плейбой :grin:
айде вече е влюбен :D

РАЗБЕРЕТЕ ГО ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ-НЕ МОЖЕТЕ ДА НАКАРАТЕ НИКОЙ ДА СЕ ВЛЮБИ НАСИЛА ВЪВ ВАС! (независимо дали е плейбой,богаташ,идиот,нарк ман или дали идва от жълтата сграда :x )

Raliito
02-18-2009, 20:24
:D :D :D Малеее, как се подигравате - човек да не ви попите нещо :D :D :D
Еми какво да направим.. нито го познаваме, нито нищо... как можем да ти кажем как да го накараш да се влюби в теб.. то нормален човек не можеш да накараш да се влюби в теб, ти за PlayBoy ни говориш.. Насила хубост не става.. от PlayBoy може да искаш само секс и нищо друго.. е и 2-3 дни "добро отношение от влюбено момче" докато не се появи нова риба на пазара и да изка да изчука нея..


Napulno suglasna... ;)

love_enrique
02-19-2009, 17:41
Отговора е много прост и 100% доказано ефективен-игнорираш го!Ще се побърка,защо по дяволите не го харесваш щом е толкова велик
Btw при момичетата е същото

pam1
02-19-2009, 18:21
предложи му да му услужеш с гела,лака си за коса и малко фондьотен => ако ми харесат предложените продукти всичко ще е okay :D

BaiToq
02-19-2009, 18:22
Уот дъз PlayBoy мийн?

VerryBerry
02-19-2009, 20:13
ако ще караш плейбой да се влюбва чрез снимка,ползвай вуду-магия :lol:

miss_ludataa
02-19-2009, 21:34
A.аз се хванах за главата ,като прочетох темата 8-) :? 8-)