PDA

View Full Version : The Ring 3



hgfh
02-15-2009, 18:38
Имате ли напредстава кога ще излезе третата част ? :D И какви са ви очакваните , като цяло харесва ли ви Филма (говоря и за 1ва и за 2та част )

И какво мислите за това ? :)

Актрисата Наоми Уотс е отказала участие във финалната част на


поредицата "The Ring". Звездата от "Кинг Конг" и "21 грама" не желае вече по никакъв начин да бъде свързвана с проекта на "Dreamworks".


Въпреки че продължението на хита "The Ring" не донесе особено добри касови приходи и бе оприличено от критиката като "творчески провал в жанра", продуцентите не се отказват да продължат поредицата с трета част. Филмовата компания "Dreamworks" е твърдо решена да експлоатира докрай римейка на японската класика "Ringu".


Бюджетът на третата част на "Предизвестена смърт" ще е значително по-малък от този на предшествениците й.


http://www.vbox7.com/play:8d4c4e85

Австралийската актриса Наоми Уотс е отказала участие във финалната част на поредицата. Звездата от "Мълхоланд Драйв" и "21 грама" не желае вече по никакъв начин да бъде свързвана с проекта на "Dreamworks". Това от своя страна наложи сериозна промяна в сюжетната линия. В "The Ring 3" събитията ще се развиват около нова жертва, опитваща се да оцелее след срещата с призрака на момиченцето Самара.

teenems
02-15-2009, 18:42
през 2008 бях чела ще 3 част ще излезе през 2009 година :booooomb: ,а сега пише че ще излезе през 2011 8-)

http://www.imdb.com/title/tt0498381/

hgfh
02-15-2009, 18:47
Аз също бях чела някъде ,че третата част ще излезе 2009 ,обаче не знам .. дано излезе тая година ,че до 2011 не ми се чака.. 8-)

teenems
02-15-2009, 18:53
бахти лъжците ,аз ко тряя чакам 5547841566 години :shock:

scyLLa
02-15-2009, 19:18
Оo. мa те не лъжат само с филмите има една игра името и май беше Duke Nukem Forever трябваше да излезне през 1997 година и тогава се отложи казаха че ще излезе пролетта на 1998 не излезна и тогава и отлагаха поне 6 пъти и още не е излезнала вече 12 години излиза тази игра и още не е излезнала :razz: :razz: :razz:

Romance
02-15-2009, 19:50
Тая простотия още части ли ще има?! :shock:

ArcticMonkey
02-16-2009, 19:56
Тая простотия още части ли ще има?! :shock:

kuklichka_bg
02-18-2009, 16:36
8-) този филм не мога и не мога да го изгледам се стигам до часта с ваната и до там :lol: мн ми е страшен а попринцип не съм бъзле ддз този филм е предизвикателство и се някога ще трябва да го изгледам

hgfh
02-19-2009, 04:58
8-) този филм не мога и не мога да го изгледам се стигам до часта с ваната и до там :lol: мн ми е страшен а попринцип не съм бъзле ддз този филм е предизвикателство и се някога ще трябва да го изгледам
дано \:D/

tedi_96
02-19-2009, 12:02
хихих тоя филм равен няма със майка ми го гледахме и двете части миналата година и голямо пещене падна в къщи много як филм апак втората част напрао няма втора!!!!
оф и аз чакам тази 3 част баси 2011 тогава може да не сме живи .

tedi_96
02-19-2009, 12:04
Тая простотия още части ли ще има?! :shock:



:P ДАНО ДА ИМА!

това е единствения филм на ужасите който е направен и измислен както трябва просто всеки друг който гледам ми изглежда поредния измислен заразлика от тоя наистина вдъхва ужас и страх особенно актюрите са много добри и точно избрани не мога да си представя някой друг да играе тези роли ,с една моя съочиничка го е гледала и тя ,все като видим нещо от филма в ежедневието ни един път видях картина със обгоряло нарисувано дърво точно като в филма щото бяхме в антикварен магазин да всемем някакъв подарък на една френд и само и двете :shock: си умряхме беше точно 1 седмица след като го гледахме някво такова си настрахнал от страх доста време след като си го гледал.