PDA

View Full Version : He is always on my mind ;[



alex_91
02-15-2009, 19:00
Добър вечер на всички!Предполагам,че за много хора това ще е поредната безсмислена тема на депресирана лигла.Който тръгва с такава нагласа,просто да не чете нататък ;) Така,започвам с историята си...Преди 6 месеца приключих най-сериозната си връзка,която ме промени изцъло и ме науче на търпение,обич и доверие,но нали всеки прави грешки,така и младежът от нашата връзка направи огромна такава,с която ме нарани много дълбоко.Обсъдихме случилото се и решихме,че е по-добре да не сме заедно и без това има много пречки за развитието на нашата връзка,колкото и да не го показвах,аз бях тотално съсипана,просто всичко загуби смисъл.Срещах се с много хора,но в тях търсех онзи човек от предната ми връзка,не успях да открия втори такъв....Продължих си живота сграбчена от динамиката на живота,училището,приятелит е,стараех се да мисля колкото се може по-малко за момчето,което ме разби сърцето.С огромни усилия, постигах минимален ефект....Преди около месец получавах странни обаждания от младежа,интересуваше се какво се случва около менлНяколко дни по-късно ме зададе въпроса,дали бих желала да сме отново заедно.О Боже,чакам този момент от половин година(Зарадвах се изключително много,но не реагирах,след секунди отговорих,че ще си помисля....Реших да му направя нещо като тест,с който обаче той не успя да се справи и ми показа,че не държи на мен толково,колкото казва...Е,постоянно си затварям очите.Знам какъв е,знам,че няма да се промени,но....Постоянно е в мислите ми,първата ми мисъл сутрин и последната-вечер.Какво ли не направих да го забравя.Не съм го веждала от 6 месеца,в 3 от който въобще не се бяхме чували....Някакви съвети?

myNameIsImmortal
02-15-2009, 19:07
И твоята да ти кажа въобще не е лесна.. еми не знам какъв съвет точно да ти дам.. може пак да пробваш дали ще се получи между вас, но сега ще се появи някой който ще каже: "Щом 1вия път не е станало и на 101вия нама да стане.." но за всеки е относително дали ще се получи или не, защото познавам хора които преди бяха късали, не се бяха виждали много време и от 1 година и нещо са още заедно и са щастливи. Така че можеш да пробваш ако все още изпитваш толкова силни чувства към него :)

alex_91
02-15-2009, 19:13
И твоята да ти кажа въобще не е лесна.. еми не знам какъв съвет точно да ти дам.. може пак да пробваш дали ще се получи между вас, но сега ще се появи някой който ще каже: "Щом 1вия път не е станало и на 101вия нама да стане.." но за всеки е относително дали ще се получи или не, защото познавам хора които преди бяха късали, не се бяха виждали много време и от 1 година и нещо са още заедно и са щастливи. Така че можеш да пробваш ако все още изпитваш толкова силни чувства към него :)

От поведението виждам,че не му пука толкова,колкото казва,а и относто нестчето,за което споменах....Сега въпросът е как да си го избия от главата

myNameIsImmortal
02-15-2009, 19:17
"Клин клин избива".. ;)
Намери си друг на които ще му пука за теб и ще ти даде това което заслужаваш :)

P.P. Ако ти се занимава може ли да ми напишеш на ЛС какъв е бил теста и какво е направил :)

soul1199
02-15-2009, 19:19
probvaite otnovo zaedno,ni6o ne gybi6,az bqh v su6oto polojenie bqhme skusali,misleh za nego vseki den i toi su6o,vseki den poly4avah sms ot nego,govorehme,posle i dvamata si namerihme gadjeta,no ne mojahme da izdurjim,zarqzahme i dvamata gadjetata i sega sme 6astlivi zaedno :-)

roadrunner
02-15-2009, 19:23
Щом половин година не си успяла да го забравиш едва ли ние ще помогнем много,но.. Намери си хоби или талант и го развивай.Гледай да си максимално ангажирана ,за да не мислиш за него..Или пък се разнообразявай тук във форума,като слушаш някак успокояваща музика,излизай,забавлявай се..Или си пазарувай дрешки козметика,срещай се с нови хора и като цяло промени ежедневието си .. Глези се повече и се стреми да не мислиш за него.Знам,че е трудно ии само хора с воля ще успеят,но това мога да те посъветвам!Успех..

Jeannie
02-15-2009, 19:27
Единственото нещо, което може би съм научила за любовта е, че не можеш да се откажеш от нея и каквито и разочарования да си преживяла, колкото и разбито да е сърцето ти им някаква част от теб, която е готова да рискува всичко само и само за да изпита любов, да бъде обичано, да бъде нещо. Затова бъди смела и не забравяй, че не трябва да изпускаш възможностите, които ти предоставя живота :)

kypo
02-15-2009, 19:31
кажи си "тоя боклук не ме заслужава, щом се отнася така с мен! един ден ще плаче и ще съжалява жестоко, обаче ще е късно, защото ще съм много много щастлива с моя принц на бял кон на яхтата му в монако, ще нося само долче и габана, прада, версаче и ще обикаляме света от сейшелските острови до тринидат и тобаго. заслужавам да съм щастлива, а не да се тормозя заради някакъв плазмодий... живота е за да се живее щастливо всяка секунда!"
казвам ти има логика в това, със силата на волята можеш да постигнеш всичко!

lipsvashh_mi
02-15-2009, 19:36
аз лично съм на принципа веднъж нарани ли те някой,ще го направи пак..т.е. веднъж някой предаде ли доверието ми,пак ще се повтори..губи се доверието и всичко.Не знам по какъв начин е сгафил младежа и дали е било нароччно,но от мен да знаеш ,че иска или не пак ще те нарани..Може да е след още 6 месеца или година,но нещата ще се повторят и тогава ще си много по-наранена.Дано не звуча прекалено песимистично.Не съм някоя злобна или от сорта..просто от личен опит ти казвам.Когато на мен ми казаха това,което пиша в поста си и аз не вярвах ама по ирония на съдбата се оказа прави приятелите ми когато ми го казваха..тъй че горе главата,остани си приятелка с момчето,не прави бившия настоящ..голяма грашка ще да е :? Успех и дано успеш да си подредиш нещата :)

valdesbg
02-16-2009, 05:41
Добър вечер на всички!Предполагам,че за много хора това ще е поредната безсмислена тема на депресирана лигла.Който тръгва с такава нагласа,просто да не чете нататък ;)
Ахъм. Надявам се да ме убедиш в противното.

Така,започвам с историята си...Преди 6 месеца приключих най-сериозната си връзка,която ме промени изцъло и ме науче на търпение,обич и доверие,но нали всеки прави грешки,така и младежът от нашата връзка направи огромна такава,с която ме нарани много дълбоко.Обсъдихме случилото се и решихме,че е по-добре да не сме заедно и без това има много пречки за развитието на нашата връзка,
Похвално.

колкото и да не го показвах,аз бях тотално съсипана,просто всичко загуби смисъл.Срещах се с много хора,но в тях търсех онзи човек от предната ми връзка,не успях да открия втори такъв....
Грешка номер 1. Не търси миналото в бъдещето ти.

Продължих си живота сграбчена от динамиката на живота,училището,приятелит е,стараех се да мисля колкото се може по-малко за момчето,което ме разби сърцето.С огромни усилия, постигах минимален ефект....Преди около месец получавах странни обаждания от младежа,интересуваше се какво се случва около менлНяколко дни по-късно ме зададе въпроса,дали бих желала да сме отново заедно.
До тук добре.

О Боже,чакам този момент от половин година(Зарадвах се изключително много,но не реагирах,след секунди отговорих,че ще си помисля....
Добре.

Реших да му направя нещо като тест,с който обаче той не успя да се справи и ми показа,че не държи на мен толково,колкото казва...Е,постоянно си затварям очите.Знам какъв е,знам,че няма да се промени,но....
Грешка номер 2.

Постоянно е в мислите ми,първата ми мисъл сутрин и последната-вечер.Какво ли не направих да го забравя.Не съм го веждала от 6 месеца,в 3 от който въобще не се бяхме чували....
Грешка номер 3.

Някакви съвети?

Съвети за какво?

Като начало - не търси определен тип човек във всеки, когото срещнеш. Вместо това се опитай да го опознаеш - може да ти хареса повече.

Щом си се опарила един път - защо пипаш пак?

Не си направила нищо за да го забравиш. Но това с приятелите е добра идея:) Продължавай с нея.

Успех!

ApathyF
02-16-2009, 09:19
Съветът ми е да направи това,което ти е на сърце,това,което ИСКАШ.Само ти энаеш какво искаш.Ако и ти не энаеш - лошо.

6o6kotooo
02-16-2009, 09:33
Колко познато .... и аз искам много да си дадем шанс обаче знам че той няма да се промени всичко ще е както преди и няма смисъл .. нз просто остави нещата такива каквито са и да се надяваме че наистина времето лекува :?

JuSt_A_FrEaK
02-16-2009, 14:15
за да успееш в живота,трябва да използваш ума си...за да успееш в любовта-сърцето си! :) stenkata i eipril-otnovo k1m teb :P :)

cinderella_gugutka
02-16-2009, 14:35
направи му втори тест 8-)
ако бях на теб щях да се пробвам :wink:

vesSynkaa
02-16-2009, 14:38
Ами щом знаеш какъв е не се захващай отново с него .. Щом веднъж е сгрешил нищо не му пречи да го направи отново..Продължавай да се забавляваш с приятелите си и търси нови и нови хора между , които можеш да срещнеш много по-добро момче от предишното ти.За да го срещнеш обаче трябва да си избиеш от главата ,че предишното ти гадже е единствен и специален и че няма 2ри като него.Има!И то много по-добри от него,които ще ти дадат това щастие,което той ти е отнел!За това спри да търсиш в момчетата предишното си момче,започни да търсиш нещо ново.Екпериментирай! :)

myNameIsImmortal
02-16-2009, 14:45
направи му втори тест 8-)
ако бях на теб щях да се пробвам :wink:
Няма смисъл.. както и казах в ЛС-то така и тук ще и кажа: Той не те заслужава и е просто бройкаджия..!

cinderella_gugutka
02-16-2009, 14:46
направи му втори тест 8-)
ако бях на теб щях да се пробвам :wink:
Няма смисъл.. както и казах в ЛС-то така и тук ще и кажа: Той не те заслужава и е просто бройкаджия..!
е ти познаваш ли го ли4но :-o

imfamous
02-16-2009, 15:20
Милична няма как ние да ти помогнем!Единствена,която може да си помогне си ти!Кой каквото и да ти напише да знаеш ,че всичко е ала бала!Времето лекува и вземи та му помогни,за да го изстрадаш по бързо,защото не си заслужава да се мъчиш!Промени нагласта си и НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ГО ЗАБРАВИШ КАТО СИ НАМЕРИШ ДРУГ!!!ТОВА Е АДСКИ ТЪПО И БЕЗСМИСЛЕНО!УСПЕХ!!!