PDA

View Full Version : Съмнявам се в чувствата си



KonniE
02-15-2009, 21:02
мога ли да ви помоля за малко помощ :)
моите приятелки са на едно и също мнение,но искам да чуя мнението на повече хора....
предполагам че ще ви прозвучи тъпо,но почвам да си мисля че съм сбъркана.... :?
та случая е следния....от няколко месеца излизам с едно момче което изключително много харесвам и искам да сме заедно...той е страхотен....много мил...любезен...абе въобще няма косури и твърди че много ме обича....до скоро и аз си мислех така относно моите чувства, но онзи ден като ходих до университета да се запиша за семестъра,докато чаках на опашката, чух един разговор между две кандидат-студентки че едната се съмнява във себе си и в чувствата си.... :(
в този момент в мозъка ми мина мисълта аз сигурна ли съм?
и вчера в деня на влюбените...като се видяхме осъзнах че очите ми шарят и че дори един от приятелите му,който до момента не познавах ми допада много повече като държание,начин на мислене,външен вид....тембър на гласа ...(не че ще тръгна да се занимавам с него...отбелязвам го като факт)
абе въобще за първи път ми се случва нещо подобно и моите приятелки ме посъветваха да помисля сериозно и преди да е станало късно и преди да се е задълбочило много ако не съм сигурна по-добре да се разделим...иначе ще го нараня прекалено много.....
надявам се на свестни отговори....на 20 години съм и съм доста объркана ](*,)

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

EeeBobii
02-15-2009, 21:08
Изчакай малко,колко време сте заедно това е важно, истинските чуства не идват веднага, опознаи го отватре...(характера) дали много даржи на тебе , според мен тоя каде ти е допаднал може да е гнил от ватре... здрава ябалка с черваи ватре... помисли си сериозно! :)

x3eme
02-15-2009, 21:10
Изчакай малко,колко време сте заедно това е важно, истинските чуства не идват веднага, опознаи го отватре...(характера) дали много даржи на тебе , според мен тоя каде ти е допаднал може да е гнил от ватре... здрава ябалка с черваи ватре... помисли си сериозно! :)
Де поне като пишеш не го прави със такъв селски потенциал,и не прави правописни грешки.Не се заяждам с теб,а се опитвам да предотвратя излагането ти във форума.

LiL_MeoW
02-15-2009, 21:14
Аз също съм на 20 и съм изпадала в подобна ситуация. Хубаво е добре да помислиш защото прибързаните решения винаги са довеждали до грешки. Поне при мен е така. Помисли какво ще загубиш ако се откажеш от тоя човек... н мисли за него, защото не може за сметка на някой да жертваш собственото си щастие. Знам че е кофти да нараняваш някой, но така или иначе той ще преживее това.
Според мен си стигнала до критична точка във връзката ви. Няма да ти кажа да говориш с него, защото мъжкото его е мнооого крехко и е по добре да не бъркаш в раната. По-скоро изчакай и виж дали тези мисли няма да те напуснат до седмица -2 ако не се случи няма какво да му мислиш. Имаме толкова възможности пред себе си и ще има толкова много нови хора че след време няма и да се сетиш за този човек .. или поне надям се ще е с добри чуства.
Ако се нуждаеш от свобода - просгто си я вземи. Ходи по срещи, завързвай нови контакти.... сигурна съм че знаеш как да го направиш :)

valdesbg
02-16-2009, 04:37
Абе какво ви става на момичетата....

Баси с тва оправдание се измъкнете отвсякъде. Вземете си изяснете какво искате от момчето до вас и му го покажете. Това е признак на зрялост. Иначе детската градина...


По темата - не никога не ми се е случвало, защото винаги съм сигурен в чувствата ми.

3oPuTy
02-16-2009, 05:02
Спокойно ;)
И на мен често ми се случва да не съм сигурна в чувствата си ;)
Просто си остани един ден сама вкъщи и помисли добре,какво искаш,какви всъщност са чувствата ти към това момче и т.н. и всичко ще си дойде на мястото :)
Айде успех :-)

rubi
02-16-2009, 17:23
Спокойно ;)
И на мен често ми се случва да не съм сигурна в чувствата си ;)
Просто си остани един ден сама вкъщи и помисли добре,какво искаш,какви всъщност са чувствата ти към това момче и т.н. и всичко ще си дойде на мястото :)
Айде успех :-)
много точно казано :)

iveetyy
02-16-2009, 17:30
Изчакай преди да праиш каквото и да е,за да не се окаже после,че съжаляваш...Помисли си много добре..Другия път като го видиш,запитай себе си : Искам ли да съм с него..ако забележиш,че с него ти е по-добре,че когато си с него,се чувстваш по-пркрасно от когато и да е,няма защо да се съмняяш в чувствата си.Стига сте се съмнявали и сте го мислили! Земете изживейте сички това което имате-хора до себе си,които праеят всичко за вас ! Стига с тия обърквания!Ами да всички сме объркани постоянно за каквото и да е..и кфо..тва значи,че тряя се предадем и сичко до тука?! Ами ..ЪъЪ...НЕ ! Просто се наслаждаваш,защото някои въпроси си остават без отговори,но някои постъпки,за които може да съжаляваме,може и да не могат да се променят.Тъй,че опитайте още малко.Ако пък си убедена,че не го харесваш и няя се получи...той заслужава да знае истината ;]]

Hilary_
02-16-2009, 17:48
Определено трябва сериозно да помислиш какво всъщност има той от останалите... в смисъл с какво е по добър... когато се изясниш тогава ще го оцениш и няма толкова да се заглеждаш по останалите... иначе е нормално ... просто не си оценила това което имаш а и си объркана... помисли си... Късмет!!! :wink:

wink
02-16-2009, 17:58
Всяка връзка си има приливи и отливи, не бързай. И на мен ми се е случвало на моменти да ми се струва, че чувствата ми отслабват. Понякога се оказва временно и после всичко си е както преди. Изчакай да видиш дали и твоят случай не е същия, защото пък много са случаите, когато човек започва да съжалява, че се е отказал от нещо, което в последствие все пак се оказва ценно.

Boyd
02-16-2009, 18:43
Свестен отговор..

Замисли се, че нямаш доверие на единствения човек, на който можеш да разчиташ и да вярваш - себе си!! Това трябва да ти е напълно достатъчно, той не те обича. Т'ва ти е ясно, 'щот' сте от нЕколко месеца заедно. Поне аз не вЕрвам.

Научи се да бъдеш със себе си, а не с прелитащите хора покрай тебе - днеска ги има, утре - не.

felly_
02-17-2009, 11:02
защо да се съмняваш...просто не се отдавай изцяло веднага във тази връзка....а ако не пробваш как ще разбереш?в любовта трябва да се рискува...иначе какво..стоиш си сам...ако винаги те е страх и си нерешителен,доникъде не се стига...аз онзи ден обаче пуснах почти същата тема като твоята...само дето аз вече имам сериозна връзка от доста време и се колебая....а това твоето е още в началото-нормално е да не си сигурна в чувствата си...

curka87
02-17-2009, 12:13
Не бързай да взимаш прибързани решения. По-добре отдели малко време да останеш насаме с мислите си и се замисли....как се чувстваш, когато си с този човек, какво усещане ти носи мисълта за връзката ви, искаш ли да градиш планове с него,.... Абе на каратко помисли за всички онези чувства, които събужда той в теб.
Успех!

Wrathchild
02-17-2009, 13:22
От кога сте заедно?
Имай предвид, че връзките преминават през такива неща, включително увличания по други. Границата ще е там, където ти я поставиш.

cherinka
02-17-2009, 14:36
истинските чуства не идват веднага,
много правилно.

макар, че щом и още в началото се 'колебаеш', тва не е много добър знак. 8-)
Не се панирай излишно.
А и едва ли си подочула разговора на онези две кандидат-студентки случайно.
Помни: любопитните умират бързо :-)

ако не се беше ослушвала толкоа много, сега всичко щеше да си ти е идеално.. с онзи да си живеете тихо, мирно, кротко и спокойно,
и като за начало не отдавай толкова голямо значение на 'шаренето' на очичките ти, защото това е неизменна част от нашето биосъществуване.. :) ;) :-)

sadsad
02-17-2009, 14:55
Правилно са те съветвали приятелките ти.

imfamous
02-17-2009, 15:02
Трябва отсега да ти е ясно,че нямате голямо бъдеще 2та!Няма смисъл да се обеснявам,ти сама си си отговорила!

KonniE
02-17-2009, 20:47
ами от почти 3 месеца сме заедно....и тъпото е чак сега осъзнавам че още от началото тази тръпка,която всеки чувства когато има нова връзка....страстта...абе сега чак се замислям че всичко му е идеално, а аз май го чувствам като най добрия си приятел..... ](*,)
имам чувството че нещата се объркаха понеже той иска жена с която едва ли не след месец да се ожени......като че ли е прекалено сериозен ...прекалено ревнив...а аз се пак съм на 20.....верно е че искам някой свестен пич,но осъзнавам също и че с държанието си ме задушава...иска едва ли не да се виждам само с него.....


а м/у другото тфа за разговора на кандидат-студентките нямаше как да не го чуя след като висях час и половина на опашката,сама.....нали се сещаш че чуваш волно и неволно кво се говори покрай тебе..пък и се пак тряя да си запълниш времето някак 8-)