PDA

View Full Version : Абитуриетка догодина



MiM4o0o
02-15-2009, 21:24
Знам че е доста рано,но още от сега ме обхванала треската за бала ... рокля,прическа,грим и т.н.Относно роклята имам предства каква искам да е,по принцип не искам да се хвърлям на точно определен модел,но искам да е леко в готик стил,черна,със сребристи или червени мотиви,средна дължина.Рових се из нета,обикалях магазини,но никаде нищо.Ако може някои да ми помогне ще съм му мн благодарна

VerryBerry
02-16-2009, 05:39
да ти я ушият по поръчка?

ThePainIsReaL
02-16-2009, 18:52
Моят ред е тази година и не ме гони такава треска. Докато дойде бала ти, хиляда идеи ще имаш. А като обиколиш магазините, набързо всичко ще се редуцира.
Недей бързай да търсиш по нета отсега.
По мое мнение поне ти е рано.
Просто гледай, не се вманячавай.

rubi
02-16-2009, 21:30
Моят ред е тази година и не ме гони такава треска. Докато дойде бала ти, хиляда идеи ще имаш. А като обиколиш магазините, набързо всичко ще се редуцира.
Недей бързай да търсиш по нета отсега.
По мое мнение поне ти е рано.
Просто гледай, не се вманячавай.
именно,ние като бяхме абитуриенти до февруари месец цялата треска беше минала,роклите бяха поръчани,знаеше се кой с каква прическа ще е,беше дадено капаро за ресторанта и за диското,както и за екскурзията след тфа......после те удря на мързел няколко месеца докато дойде момента...или по-скоро на яко учене във вашия случай понеже дърьите матури...... :P
и после ненадейно идва 24 май...всичко е минало като на лента ...тоя пуст 12 клас се губи някъде и треската която толкова години те е тресла като си гледал абитуриентите отдаааавна е минала....после идва деня на бала....къпеш се...дърпат ти косата сума ти време за да се постигне желания ефект...мажат те с 1000949375 мазила....в крайна сметка не приличаш на себе си......после деня преминава в звучни целувки от стари баби роднини и сравнвнив мвжду съуяениците кой каква му е колата/роклята /прическата и тн......я карйна сметка целия бал е една поза и всъщност екскурзията която беше след него беше много ама много пъти по хубава и приятна...и тъй 8-)
успех по баловете и после на матурите стискам палци :-P

ReBeL
02-17-2009, 07:34
Моят ред е тази година и не ме гони такава треска. Докато дойде бала ти, хиляда идеи ще имаш. А като обиколиш магазините, набързо всичко ще се редуцира.
Недей бързай да търсиш по нета отсега.
По мое мнение поне ти е рано.
Просто гледай, не се вманячавай.
+1 :?