PDA

View Full Version : Главичката на пениса ми е зачервена и ме сърби !



casparbg
02-16-2009, 05:27
Здравейте ! От 3 дни имам неприятен проблем, който се изразява в това че главичката на пениса ми е леко зачервена и ме сърби.
Личната ми хигиена е на ниво.
От 3 месеца насам правя секс само с едно момиче ,но тези дни го правихме без презерватив, което ме навежда на мисълта да не би да съм прихванал нещо от нея ... гъбички или нещо подобно.
Усещам че малко по малко отшумява проблема, но все пак го има и не знам дали да отида на уролог или да изчакам още няколко дни...
Досега не ми се е случвало, а и момичето се поддържа добре.Понеже тя пие противозачатъчни, се чудя дали не е някаква алергична реакция...?
Само да допълня, че ако през половинта от деня не съм си забелвал главичката на пениса , след като опитам ,виждам че тя е доста суха и трудно се забелва , а по нея има нещо беличко, като "кремче"(не се сетих за друга дума).

SWASTIKA
02-16-2009, 07:06
Привет.

Вероятно нещото за което говориш е баланит. Това е възпаление на главичката, което е най-често причина на гъбичката Candida albicans.
Може да е в следствие на контакт със дреха, прана с прах, който да ти действа така, може да е от неизмиване на подпрепуциумната област и доста други. Ако е на базата на гъбична инфекция, трябва да е третира по друг начин.
Отиди на уролог за да ти направи изследвания и да ти предпиши нужните медикаменти.

aaasdfghjklll
02-16-2009, 07:36
Щом сте го правили без, ако бяха гъбички приятелката ти до сега щеше да пропищи...

casparbg
02-16-2009, 10:19
Ок мерси ! Май е първото ! Но ще изчакам още два дни и ако няма подобрение ще се консултирам с лекар.
А чисто информативно... колко стурва преглед при УРОЛОГ !?

aaasdfghjklll
02-16-2009, 16:12
С направление е 2 левки, а без не знам.
Съветвам те да не ходиш направо на уролог, а първо да идеш при личния ти лекар, той ще реши какво да те прави, пък и ще ти излезе по евтино при всички положения...

batkodoki
02-16-2009, 19:17
Здравейте ! От 3 дни имам неприятен проблем, който се изразява в това че главичката на пениса ми е леко зачервена и ме сърби.
Личната ми хигиена е на ниво.
От 3 месеца насам правя секс само с едно момиче ,но тези дни го правихме без презерватив, което ме навежда на мисълта да не би да съм прихванал нещо от нея ... гъбички или нещо подобно.
Усещам че малко по малко отшумява проблема, но все пак го има и не знам дали да отида на уролог или да изчакам още няколко дни...
Досега не ми се е случвало, а и момичето се поддържа добре.Понеже тя пие противозачатъчни, се чудя дали не е някаква алергична реакция...?
Само да допълня, че ако през половинта от деня не съм си забелвал главичката на пениса , след като опитам ,виждам че тя е доста суха и трудно се забелва , а по нея има нещо беличко, като "кремче"(не се сетих за друга дума).

здр,

от описаното: най-вероятно се касае за това което популярно наричате "гъбички" и много вероятно е да си се сдобил с тях точно по полов път.

кой как се "поддържа" е без кой знае какво значение, при положение, че устойчивото словосъчетание " се поддържа(м) добре" днес най-често значи просто безразборна потреба на всякакви приятно ухаещи "маркови" боклуци, без да се отчитат специфичните анатомо-физиологични особености на половата система.

бтв, презервативът е бил открит поради принудата на необходимостта и чак в наше време е станал продукт на специфични маркетингови стратегии.
т.е. факта, че момичето взема проивозачатъчни ви дава някакъв % надежност по отношение на нежелано забременяване, но не зная случай те да са опазили когото и да било от полово предавани болести: от баналните "гъбички" до смразяващият HIV/СПИН....

и дебело да подчартая: ТОВА ВАЖИ И ЗА ДВЕТЕ СТРАНИ!

3 месеца = 100 дни. това е много малко време не само в психологически аспект, но и в чисто биологичен.

ДЕРМАТОЛОГ/кожен лекар е човекът спец по твоя тип проблем, не андролог.

casparbg
02-17-2009, 14:14
Оправих се ! Проблемът изчезна и вече нито главичката ми е зачервена нито ме сърби.
Може да е малко смешно ,но ползвах един "интимен" сапун който ползва приятелката ми и може би той помогна доста за да изчезнат симптомите.
Проблема от начало не беше фрапиращ и затова си мисля ,че е било просто Алергична реакция от нещо.
Важното е че се оправих и всичко си дойде на мястото ! Мерси за инфото все пак !
Пожелавам ви да сте здрави ! :)

slancetooo
06-21-2010, 20:13
здравейте!мъжът ми има проблем с пениса,има зачервяване по главичката и кожичката,малко го сърби боли!какво да правим не иска да ходи на уролог.

darkPaladin
06-21-2010, 21:08
здравейте!мъжът ми има проблем с пениса,има зачервяване по главичката и кожичката,малко го сърби боли!какво да правим не иска да ходи на уролог.
ами няма друг начин по-добре да иде


след време като се влоши сам ще пожелае ама явно е твърдоглав или трябва да му се обясни като на малко дете че няма нищо срамно

qbb
12-24-2011, 10:16
Здравейте.На главичката на пениса ми се появи рана която не ме боли а започва и да кърви.Мазал съм го с антигъбични кремове но пак не зараства.Ако някой може да ми каже за какво става въпрос ще му бъда много благодарен.

HolyShit
12-24-2011, 11:20
Здравейте.На главичката на пениса ми се появи рана която не ме боли а започва и да кърви.Мазал съм го с антигъбични кремове но пак не зараства.Ако някой може да ми каже за какво става въпрос ще му бъда много благодарен.

Веднага на лекар.

Vil Gu
11-15-2015, 11:07
здравейте на мен ми се почви зачервяване на главичката може би възпаление повече приличащо на точици моля помогнете

inewton
11-15-2015, 11:47
здравейте на мен ми се почви зачервяване на главичката може би възпаление повече приличащо на точици моля помогнете

Марш на лекар!

Ние какво можем да направим.

Vil Gu
11-15-2015, 12:07
prosto se nadqvah di mi kajete kakvo tochno e tova

Vil Gu
11-15-2015, 12:07
za da si imam na predstava