PDA

View Full Version : Закъсал с романтиката :(



w21
02-16-2009, 09:39
Момичета и момчета помогнете ми ,извинявам се за темата, има такава но искам мненията ви,Искам да направя нещо като роматична вечеря но не искам да се храниме а нещо по леко, аз мисля шанпанско с бонбони на свешти нещо от този тип, искам мения помогнете. :)

Hilary_
02-16-2009, 09:47
Сготви и салатка щом искаш малко по леко... :grin: :grin: Ако трябва да съм сериозна а защо реши че ако направиш нещо не толкова "леко" е нужно да и сипеш в чинията цялата тенджера... :? :? Ако е в малки количества не виждам проблем... :wink:

valdesbg
02-16-2009, 09:48
Шампанско, бонбони и свещи...ъм извинявай пич ама ти за коледа ли ще я угояваш таз твойта мадама. И колко бонбона трябва да изядете за да има смисъл от свещите?

Пробвай някоя лека салата + бяло вино. Или ако обича морски дарове(те са специфични, така че е добре да знаеш преди да ги сервираш) - салата от тях + джинче с тоник да речем. Нарочно казвам таак, защото разбрах че не искаш да се нахраните.

Иначе може да приглушиш осветлението, да извадиш някакви по хубави завивки/чаршафи/дантели ала бала.. и тиха музика с бонбоните и шампанското... :)

Ако конкретизираш какво целиш с вечерята ще дам повече идеи.

Успех!

w21
02-16-2009, 09:53
Просто искам да я зарадвам с романтика... да се отпусне ме на мах нещто такова целим, Алкухол в омерени количества. :) ниямам музика....

valdesbg
02-16-2009, 09:56
Просто искам да я зарадвам с романтика... да се отпусне ме на мах нещто такова целим, Алкухол в омерени количества. :)

Правописа ти кърти обаче :)

Може да направиш освен идеите, които ти писах по горе по някоя пилешка пържолка/крилце/бутче нещо. С малко салатка и бяло вино. Свещите са ясни и лека любовна музика. Измисли подходящи теми за разговор за да я предразположиш. И не е задължително да стигате до секс.

w21
02-16-2009, 09:59
На мен ми допадна бонбони и шампанското :)

valdesbg
02-16-2009, 10:00
На мен ми допадна бонбони и шампанското :)

Леко професионално мнение - само бонбони не върви. По ред причини.

LudoMlado
02-16-2009, 10:01
Просто искам да я зарадвам с романтика... да се отпусне ме на мах нещто такова целим, Алкухол в омерени количества. :) ниямам музика....

Земи научи още малко Български пък после говори за шампанско и свещи.

Ше вземете да се подпалите после сайта ше обвиняват.

w21
02-16-2009, 10:06
Ако може темата да бъде иизтрита или заключена, знам какво да правя Много мерси на пича с хубавите съвети....Почнаха деца да пишат!

valdesbg
02-16-2009, 10:07
Аз казвам Слънчицето ;)

ApathyF
02-16-2009, 11:10
Ааааа не,недей така.То може да е леко,но да си има храна.Само бонбони е тъпо.Като ще е вечеря,да е вечеря.Постарай се малко да сготвиш нещо по-эасукано.Вино или шампанско е окей.Аэ и бира не бих откаэала,ама нали гоним романтика :) А эа десерт може емблемата эа десерт на романтична вечер - ягоди със сметана :D
Свещи,яка муэичка - эависи от предпочитанията ви.То главно поведението ви ще направи вечерта романтична или не-романтична.Другите неща са эа фон.И щом имаш желание да го направиш,не си эакъсал с романтиката,споко :)

hahavteen
02-16-2009, 11:28
Аз казвам Слънчицето ;)

Слънчицето заключва тогава 8-) Няма смисъл да трия защото идеите ти са добри и могат да помогнат на някой друг :)