PDA

View Full Version : И аз мрънках, ама нещата се променят



LudoMlado
02-16-2009, 09:54
Кво да ви кажа чета темите, аз съм от Канада лично, обаче дай да ви кажа как стоят нещата от мойта гледна точка. Първо, нормално е да ви липсва родината, все пак и ние сме българи, и ние сме горди.

Относно другите работи. Първо ако от някой в бг се превърнете в никой в чужбина, кво се здухвате. Нормално е при всеки тва, въпроса е да си изградите живота правилно. Стига да гледате да си го живеете нормално и да си гледате ваща си работа без да се фръцкате кат кифли или да се правите на супер гангстерчета си се кефете че сте българи. Песента "Хъшове" си го обяснява най-добре за пичовете в тва положение.

Са, в началото ше ви е яд на всичко, ше ви е мн тъпо, чуждо и различно. Нормално, споко. Свиква се след време, ше ви мине. Въпроса е да се съсредоточите на важните работи първо, а после да мрънкате, щото колкото по-бързо си свършите квот трябва в чужбина толкова по-бързо ще сте си обратно в бг-то.

Важното обаче докато сте в чужбина е да си останете българи, най-мн мразя да видя някой българин и той да ми разправя как е горд без дори да може да каже две думи правилно.

Са за наистина кофти часта. Сиг по едно или друго време ше трябва да сте бая далече от тези които обичате обаче споко, не е болка за умиране. Стига да сте в връзка с тях ше ви е 100% повече кеф, пък и нема кво да се притеснявате да забравите българския. 5 години тука и пак чета бг книги кат луд, ич ни ма е*е.

Пък иначе стига документите ви да са ок по всяко време може да се върнете в бг за извесно време, просто трябва да изкарате малко кинти.

Абе мн повече има за разказване ма кой ше го чете тва. Ако имате некви въпроси питайте :smt069

LudoMlado
02-16-2009, 22:03
Пич къв ти е проблема. Май трябва малко повече да прочетеш преди да коментираш щото изглеждаш мн тъпо в момента.

Аз в Канада съм само за да мога да осигуря хубав живот за мен и децата ми(рано е още :D) в България.

hahavteen
02-17-2009, 19:49
Без лични обиди, моля. :?

Darkkiss
02-17-2009, 21:03
Без лични обиди, моля. :?

благодаря че ми истри мнението
следващия път ще съм ти благодарен вместо да ми триеш мнението да се опитваш да го осмислиш...

hahavteen
02-17-2009, 22:17
благодаря че ми истри мнението
следващия път ще съм ти благодарен вместо да ми триеш мнението да се опитваш да го осмислиш...

Ако искаш мненията ти да не бъдат изтривани се старай да не нарушаваш точка 2 от правилика


2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани

Изкажи си мнението без да нападаш и да обиждаш и никой няма да ти го пипа. :)

windowlicker
02-23-2009, 14:33
Спомням си като излезе тази тема преди време и не можах да разбера какъв беше проблема и защо почнаха да го нападат човека... :( Според написаното горе си е вярно.