PDA

View Full Version : К*урва ли е една жена ако предложи секс на непознат?



mila_kostadinova
02-16-2009, 10:38
ако момиче каже на почти непознато момче, че й се чука и го направи ? Курва ли е ? Лично мое мнение е, че не е. Това, че обича удоволствията не я прави курва. И едно изпълнение от тоя тип също не може да я съотнесе към 'леките жени'. Приятно ли е да се изчукаш с почти непознат, носи ли удоволствие ? Защото аз съм мернала око на един.. и смятам да му преложа.

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

glamouros
02-16-2009, 10:46
Не миличка, да изръси нещо подобно нe я прави лека - само предполага че е такава. Ако отиде обаче и се наебе със същия тоя непознат ще е лека - да ! :lol:

eXpert
02-16-2009, 10:51
Spored men nqma nishto losho da go napravish s nepoznat..shtom ti se iska...

glamouros
02-16-2009, 10:53
После пускат теми защо жените са курви!? и всички жени ли са курви!? ако толко мнооого ти се иска няма лошо да оправиш непознат, явно няма.

LiL_MeoW
02-16-2009, 11:02
откога еднА жена е к***А ако знае какво иска и как да го получи. Супер абсурдно ми звучи

glamouros
02-16-2009, 11:07
От както го получава от първия срещнат. :)

SiSsKkAa
02-16-2009, 11:13
в тоя форум почнаха да ссе пускат излишни теми и повтарящи се.така хората ще се откажат да пишат.извинявайте ама е така

Punisherrr
02-16-2009, 11:26
Абе не ме интересува кво е тооочнотоо определение на курва..и дали тва е,на което се вика курва... ама за мене е адски тъпо! Абе вие скачате в леглото на всеки ама после се чудите защо ви имат за такива и такива... ;)
Още повече,че не бих си легнала с някой случаен... :? секса не го виждам само като едното ''вътре,вън,вътре,вън...'' както всъщност е нормално да се възприема днешно време... Трябва да има чувства(да не кажа и любов) и после вече секс. Но тва вече си е съвсем индивидуално решение разбира се... има няма 10% мислещи по тоя начин ;)

glamouros
02-16-2009, 11:29
Абе не ме интересува кво е тооочнотоо определение на к***а..и дали тва е,на което се вика к***а... ама за мене е адски тъпо! Абе вие скачате в леглото на всеки ама после се чудите защо ви имат за такива и такива... ;)
Още повече,че не бих си легнала с някой случаен... :? секса не го виждам само като едното ''вътре,вън,вътре,вън...'' както всъщност е нормално да се възприема днешно време... Трябва да има чувства(да не кажа и любов) и после вече секс. Но тва вече си е съвсем индивидуално решение разбира се... има няма 10% мислещи по тоя начин ;)
+12345678909876543212345678 :-) :-) :-)

Mr_Crowley
02-16-2009, 12:00
Идеално!!! Ебати якото, не вярвах, че ще доживея време в което разпоретините сами ще идват при теб да се молят да ги ръмбиш! Питай го ве, ко толкова...пък и тъкмо ние ще си четем после разнообразни темички от сорта - Имам гъбички, какво да правя или тече ми нещо с сенчесто лилав цвят - какво ми е? Не ми идва 2-ра седмица - бременна ли съм? Ебах се с непознат - тъпа курва ли съм??? :razz: :razz: :razz:

galu6a
02-16-2009, 12:13
ми аз смятам ,чи и курвенско сякаш неможе да намери някой посзнат па тръгнала да ми търси непознати за да изчукат :-D

mysterious93
02-16-2009, 12:39
Ne e kurvensko :) no vse pak kakto kazaxa po gore ne go znae6 kuv e 6to e mi ako e bolen ot ne6to? :?

mirolubka
02-16-2009, 12:45
ne ne e kurvensko...samo deto e dosta opasno i vsushnost otstrani izglejda napulno bezsmisleno. :?

migancy
02-16-2009, 13:06
Ние няма как да ти помогнем.. ако ти се чувстваш курва,добре,ако не се чувстваш,пак добре :razz:

Canis_Dirus
02-16-2009, 13:10
Всички жени са куpви!!!

Infinity
02-16-2009, 13:10
Абре моме,де успокой се малко с твоите странни теми! :lol:

Fortuna
02-16-2009, 14:15
ако момиче каже на почти непознато момче, че й се чука и го направи ? к***а ли е ? Лично мое мнение е, че не е. Това, че обича удоволствията не я прави к***а. И едно изпълнение от тоя тип също не може да я съотнесе към 'леките жени'. Приятно ли е да се изчукаш с почти непознат, носи ли удоволствие ? Защото аз съм мернала око на един.. и смятам да му преложа.

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника
zavisi ot tova dali ti se 4ustva6 kurva..qvno si dosta zagorqla i ima6 nujda nqkoi zdravo da na*** zatova mu kaji ! Dano ti pusne

mirmark
02-16-2009, 14:18
ако момиче каже на почти непознато момче, че й се чука и го направи ? к***а ли е ? Лично мое мнение е, че не е. Това, че обича удоволствията не я прави к***а. И едно изпълнение от тоя тип също не може да я съотнесе към 'леките жени'. Приятно ли е да се изчукаш с почти непознат, носи ли удоволствие ? Защото аз съм мернала око на един.. и смятам да му преложа.


Ти от нас индулгенция ли искаш или какво? Ако си решила да го правиш го направи, но не искай опрощение на съвеста си от нас :o

mysterious93
02-16-2009, 14:51
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?

lwsu
02-16-2009, 14:55
ако смятате че има любов от пръв поглед, значи секс със току що срещнат не ви прави курви, а аз съм сигурен че ако се разровите в тема, в която се пита "вярвате ли в любовта от пръв поглед", голяма част от хората ще отговорят положително... 8)

Adwokat
02-16-2009, 14:58
Всички жени са куpви!!!

Syglasen sym s twoito mnenie !

jghgh
02-16-2009, 15:15
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?Когато ми се доебе, солово мастурбиране.
пс. подбирайте внимателно партньорите си. "Днес вървежен пич в дискотеката утре редовен клиент на аптеката." xD
тенко, аде стига се прави на интересен
ако нямаш приятелка и ти се е*е
на купони яко ще се натягаш, ше се надяваш...
и гадните "кyрви" доста ще те кефят и доста ще ги търcиш..

aaasdfghjklll
02-16-2009, 16:01
Ако е единичен случай и времето и мястото са подходящи, не я прави курва

Infinity
02-16-2009, 16:04
ако момиче каже на почти непознато момче, че й се чука и го направи ? к***а ли е ? Лично мое мнение е, че не е. Това, че обича удоволствията не я прави к***а. И едно изпълнение от тоя тип също не може да я съотнесе към 'леките жени'. Приятно ли е да се изчукаш с почти непознат, носи ли удоволствие ? Защото аз съм мернала око на един.. и смятам да му преложа.

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника
Да твърдо ДА.Просто не мога да си представя,че ще "мерна"някой непознат при това и ще му предложа :o това е смушно и за мене недопустимо :(

SoFarSoG00d
02-16-2009, 16:37
не

deFakto
02-16-2009, 16:42
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?Когато ми се доебе, солово мастурбиране.
пс. подбирайте внимателно партньорите си. "Днес вървежен пич в дискотеката утре редовен клиент на аптеката." xD
тенко, аде стига се прави на интересен
ако нямаш приятелка и ти се е*е
на купони яко ще се натягаш, ше се надяваш...
и гадните "кyрви" доста ще те кефят и доста ще ги търcиш..Ако мога да ви улесня - ДЕВСТВЕН съм.
Сега ще кажете - нямал си шанс и се правиш, а аз ще кажа - имал съм бая.Тянко тянко така ти мина живота Тянкоо .

deFakto
02-16-2009, 16:44
Ако още едно мнение ми бъде ИЗТРИТО , ще си ИЗТРИЯ профила ,и колкото да плачете и да правите кампании ,НЯМА да се върна !!!!!!!

SoFarSoG00d
02-16-2009, 17:47
Към тези,които смятат,че всички Жени са курви,не смятате ли,че обиждате и тези жени,които са ви родили и наричате майки,сестрите си,бъдещите си съпруги и дъщерите си?!Стига с тия пубертетски глупости и недомислени мнения.......

turmionkatilot
02-16-2009, 18:02
не, а и зависи от момичето

mysterious93
02-16-2009, 18:10
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?Когато ми се доебе, солово мастурбиране.
пс. подбирайте внимателно партньорите си. "Днес вървежен пич в дискотеката утре редовен клиент на аптеката." xD
тенко, аде стига се прави на интересен
ако нямаш приятелка и ти се е*е
на купони яко ще се натягаш, ше се надяваш...
и гадните "кyрви" доста ще те кефят и доста ще ги търcиш..Ако мога да ви улесня - ДЕВСТВЕН съм.
Сега ще кажете - нямал си шанс и се правиш, а аз ще кажа - имал съм бая.Тянко тянко така ти мина живота Тянкоо .

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

emi izglejda ne si bil dostatu4no razgonen :D a momi4etata ne dostatu4no sexy za tvoq vkus :D nqma lo6o 4e si devstven :) ama kakto ima mom4eta koito ne propuskat da se zabiqt s nqkoq na nqkoi kupon taka trqbva da ima i koq da bude zabita :D

Spamer
02-16-2009, 18:10
Щом ти харесва не трябва дасе интересуваш от хорското мнение :)

Hilary_
02-16-2009, 18:14
Абе не ме интересува кво е тооочнотоо определение на к***а..и дали тва е,на което се вика к***а... ама за мене е адски тъпо! Абе вие скачате в леглото на всеки ама после се чудите защо ви имат за такива и такива... ;)
Още повече,че не бих си легнала с някой случаен... :? секса не го виждам само като едното ''вътре,вън,вътре,вън...'' както всъщност е нормално да се възприема днешно време... Трябва да има чувства(да не кажа и любов) и после вече секс. Но тва вече си е съвсем индивидуално решение разбира се... има няма 10% мислещи по тоя начин ;)
Съгласна съм... :wink:

Punisherrr
02-16-2009, 18:18
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?Когато ми се доебе, солово мастурбиране.
пс. подбирайте внимателно партньорите си. "Днес вървежен пич в дискотеката утре редовен клиент на аптеката." xD
тенко, аде стига се прави на интересен
ако нямаш приятелка и ти се е*е
на купони яко ще се натягаш, ше се надяваш...
и гадните "кyрви" доста ще те кефят и доста ще ги търcиш..Ако мога да ви улесня - ДЕВСТВЕН съм.
Сега ще кажете - нямал си шанс и се правиш, а аз ще кажа - имал съм бая.Тянко тянко така ти мина живота Тянкоо .

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

emi izglejda ne si bil dostatu4no razgonen :D a momi4etata ne dostatu4no sexy za tvoq vkus :D nqma lo6o 4e si devstven :) ama kakto ima mom4eta koito ne propuskat da se zabiqt s nqkoq na nqkoi kupon taka trqbva da ima i koq da bude zabita :D

Ее вие па какво изкарахте,че не може момчето да не е такъв ебаси... :? НЕ всички като ни се доебе помитаме всичко що ни се изпречи на пътя :-D

deFakto
02-16-2009, 19:58
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?Когато ми се доебе, солово мастурбиране.
пс. подбирайте внимателно партньорите си. "Днес вървежен пич в дискотеката утре редовен клиент на аптеката." xD
тенко, аде стига се прави на интересен
ако нямаш приятелка и ти се е*е
на купони яко ще се натягаш, ше се надяваш...
и гадните "кyрви" доста ще те кефят и доста ще ги търcиш..Ако мога да ви улесня - ДЕВСТВЕН съм.
Сега ще кажете - нямал си шанс и се правиш, а аз ще кажа - имал съм бая.Тянко тянко така ти мина живота Тянкоо .

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

emi izglejda ne si bil dostatu4no razgonen :D a momi4etata ne dostatu4no sexy za tvoq vkus :D nqma lo6o 4e si devstven :) ama kakto ima mom4eta koito ne propuskat da se zabiqt s nqkoq na nqkoi kupon taka trqbva da ima i koq da bude zabita :D

Ее вие па какво изкарахте,че не може момчето да не е такъв ебаси... :? НЕ всички като ни се доебе помитаме всичко що ни се изпречи на пътя :-DКак попаднах във вашите цитати ? И защо продължавам да ви цитирам ????????Нещо мистериозно става тук !!! Или Тянко си е направил сифтето вече ,едно от двете .

x3eme
02-16-2009, 20:18
За мен не е курва но всеки има мнение и гледна точка.

jghgh
02-16-2009, 20:23
^dae, ti si ot kluba "women rights"

nishto lichno, priqten si, ama ponqkoga imam chustwoto che qko se prewzemash

mysterious93
02-16-2009, 20:35
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?Когато ми се доебе, солово мастурбиране.
пс. подбирайте внимателно партньорите си. "Днес вървежен пич в дискотеката утре редовен клиент на аптеката." xD
тенко, аде стига се прави на интересен
ако нямаш приятелка и ти се е*е
на купони яко ще се натягаш, ше се надяваш...
и гадните "кyрви" доста ще те кефят и доста ще ги търcиш..Ако мога да ви улесня - ДЕВСТВЕН съм.
Сега ще кажете - нямал си шанс и се правиш, а аз ще кажа - имал съм бая.Тянко тянко така ти мина живота Тянкоо .

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

emi izglejda ne si bil dostatu4no razgonen :D a momi4etata ne dostatu4no sexy za tvoq vkus :D nqma lo6o 4e si devstven :) ama kakto ima mom4eta koito ne propuskat da se zabiqt s nqkoq na nqkoi kupon taka trqbva da ima i koq da bude zabita :D

Ее вие па какво изкарахте,че не може момчето да не е такъв ебаси... :? НЕ всички като ни се доебе помитаме всичко що ни се изпречи на пътя :-DКак попаднах във вашите цитати ? И защо продължавам да ви цитирам ????????Нещо мистериозно става тук !!! Или Тянко си е направил сифтето вече ,едно от двете .

:razz: :razz: vinagi e zabavno s tvoite mneniq :D :D abe moje i da ne pomitate vsi4ko ama ne be6e li tqnko 4oveka,koito be6e na kosum da pravi sex na nqkuv kupon ama ne6to se precakalo v posledniq moment??

ThePainIsReaL
02-16-2009, 23:48
И аз не мисля, че е. Но ако това й стане водещо поведение, не умее да се задържа във връзки, били те само за секс или не, а само така си намира удоволствие, тогава тя вече мина в друго едно "пространство" - ще се възприема по-скоро като к*рва. Иначе, ако може да си го поиска и знае, че го иска.. ми, не.. не е такава. Поне според мен.

PoisoNGirL
02-16-2009, 23:58
Vseki si ima svoe mnenie.Az qvno sum ot tiq "zadrystenite",koito ne smqtat,che e normalno edno momiche da si lqga s vseki sreshtnat.Trqbva pone malko chuvstvo da se vlaga.

mitternacht
02-17-2009, 06:46
Не.Тя е монахиня.

nimfolita
02-18-2009, 13:50
Да, ако е с НЕПОЗНАТ, е чиста курва според мен, или ако й се случва за сефте- то със сигурност постъпва курвенски.

Друго е, ако си излизал с човека, ако си общувал, та дори и за кратко. Но да го видиш за първи път и да му предложиш ей така 8-)

EeeBobii
02-18-2009, 13:52
"К*урва ли е една жена ако предложи секс на непознат?" -- НЕ , Момиче за подражание е.... :-x

D0ll
02-18-2009, 14:06
Абе не ме интересува кво е тооочнотоо определение на к***а..и дали тва е,на което се вика к***а... ама за мене е адски тъпо! Абе вие скачате в леглото на всеки ама после се чудите защо ви имат за такива и такива... ;)
Още повече,че не бих си легнала с някой случаен... :? секса не го виждам само като едното ''вътре,вън,вътре,вън...'' както всъщност е нормално да се възприема днешно време... Трябва да има чувства(да не кажа и любов) и после вече секс. Но тва вече си е съвсем индивидуално решение разбира се... има няма 10% мислещи по тоя начин ;)

+1


За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

+1

mmKamm
02-18-2009, 14:54
Според мен не е курва жената, която предлага секс на непознат мъж...Мъжете, които са на сухо от доста време, защо не са смятани за курви, когато предлагат секс на непознати...Точно така и жената може да се озове в подобна ситуация, или просто да е прекалила с някои вещества или просто да иска да ядоса някого...в този случай се обръща към някой непознат, защото знае, че повече няма да го види, това няма да се повтори и всичко е било просто едно удоволствие. Има и жени, на които им доставя по-голямо удоволствие да правят секс с непознати...така, че....

IdEaLa
02-18-2009, 15:59
тва неква шега ли е :?

NeSumJenaTi
02-18-2009, 16:10
Ако не го прави постоянно не е к***а , но ако й стане ежедневие ще се превърне в такава . . . а ти прецени хубаво плюсовете и минусите и постъпи така, както ти искаш.

summerlove66
02-18-2009, 16:46
Пахахаха колко ограничени хора .. лелее .. Та какво бе ?! Това , че някои от вас не знаят как да си правят удоволствието е друго нещо .. Не съм лягала с непознат до сега , но съм спала с приятели и ми е било много хубаво .. Бих могла да кажа , че дори по - хубаво от секса с гаджето ми ;]] И не я прави курва , ако легне с непознат .. Много хора употребяват думата , без да знаят нейното значение :) .. А и друго нещо - всеки сам избива какво да прави .. Вие сте никои , за да съдите постъпките му !!! :-x

AtlantidaLove
02-18-2009, 17:20
За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

а когато на теб ти се доебе си пич нали?Когато ми се доебе, солово мастурбиране.
пс. подбирайте внимателно партньорите си. "Днес вървежен пич в дискотеката утре редовен клиент на аптеката." xD
тенко, аде стига се прави на интересен
ако нямаш приятелка и ти се е*е
на купони яко ще се натягаш, ше се надяваш...
и гадните "кyрви" доста ще те кефят и доста ще ги търcиш..Ако мога да ви улесня - ДЕВСТВЕН съм.
Сега ще кажете - нямал си шанс и се правиш, а аз ще кажа - имал съм бая.Ти си човекът от форума,за когото най-малко бих помислила че е девствен 8-) :-D :-D
8-)

За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)+1 :)

AlokiNn
02-18-2009, 17:49
Абе не ме интересува кво е тооочнотоо определение на к***а..и дали тва е,на което се вика к***а... ама за мене е адски тъпо! Абе вие скачате в леглото на всеки ама после се чудите защо ви имат за такива и такива... ;)
Още повече,че не бих си легнала с някой случаен... :? секса не го виждам само като едното ''вътре,вън,вътре,вън...'' както всъщност е нормално да се възприема днешно време... Трябва да има чувства(да не кажа и любов) и после вече секс. Но тва вече си е съвсем индивидуално решение разбира се... има няма 10% мислещи по тоя начин ;)

+1


За мен тоя тип момиче е пълна измет. к***а е меко казано. :)

+1

mickelangelo
02-18-2009, 19:42
не знам дали е к*рва .. но не бих приел !

AlokiNn
02-18-2009, 19:43
ако момиче каже на почти непознато момче, че й се чука и го направи ? к***а ли е ? Лично мое мнение е, че не е. Това, че обича удоволствията не я прави к***а. И едно изпълнение от тоя тип също не може да я съотнесе към 'леките жени'. Приятно ли е да се изчукаш с почти непознат, носи ли удоволствие ? Защото аз съм мернала око на един.. и смятам да му преложа.

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

За мен темата е глупава.. За вас незнам

sugarbaby_
02-18-2009, 19:47
Курва е естествено :o
Коя жена ще предложи секс на непознат мъж освен ако не е курва :? :? :?

moneycomeme
02-19-2009, 08:25
NE

moneycomeme
02-19-2009, 08:25
NE

antikifla
02-19-2009, 10:13
ако момиче каже на почти непознато момче, че й се чука и го направи ? к***а ли е ? Лично мое мнение е, че не е. Това, че обича удоволствията не я прави к***а. И едно изпълнение от тоя тип също не може да я съотнесе към 'леките жени'. Приятно ли е да се изчукаш с почти непознат, носи ли удоволствие ? Защото аз съм мернала око на един.. и смятам да му преложа.

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

ne prosto e zagorqla

Mr_Crowley
02-19-2009, 10:51
Не, просто е поредната парантия, която разнася трипер, СПИН и всякакви други такива екзотики...ебах ви в ценностната система, честно! :-x :-x :-x

ANTIHUMAN
02-19-2009, 12:31
ne ne e kurvensko...samo deto e dosta opasno i vsushnost otstrani izglejda napulno bezsmisleno. :?

За теб може да е безсмислено, но за други това е смисъла на живота им!
За мен не е курва, но тази тема е субективна, както и мненията в нея! Зависи как възприемаш нещата, ако изобщо ги възприемеш! :)

Canis_Dirus
02-19-2009, 12:44
Всички жени са куpви!!!

asdfrewq3
02-19-2009, 13:52
Пълен боклук е :-o

NaNa_SladuRana
02-19-2009, 15:21
Жена да преспи с някого,който не познава добре,но го иска, е курва така ли? А за мъжа,който би опънал всяка желаеща,нищо не казвате...

nikithebest
02-19-2009, 15:23
май си права :razz: :razz: :razz:

sweetchef
02-20-2009, 13:16
Като някои обича удоволствието да намери подходящ човек и да го прави само с него.Искаш да ми кажеш,че ако някоя си там си легне с цяла софия това не я прави курва или пак да си ляга с непознати,накрая на човек няма да прилича 8-)

Nail
02-20-2009, 13:43
Не смятам, че трябва да натрисате на моичето своята морална идеология. Всеки е различен.
Не, не мисля, че момиче, което знае какаво(кого) иска е курва. Освен това, явно авторката е харесала момчето, не от един път, въпреки че не се познават.
Самият въпрос, който тя задава е абсурден, поради простата причина, че сама трбва да определи като к***а ли ще се чувства след като преспи с него. Ако разчита на чуждото мнение да определя живота й, би станала монахиня(или...).

ПС: Въпреки това Mг_Crowley е прав. От тази гледна точка, трябва да бъде много предпазлива!

Dark_Angel_F
02-20-2009, 14:22
А къде остана доброто старомодно зарибяване с тези които привлекат вниманието ни :D или вече директно се спи с всеки де що ни се е харесал ...

Firstwave
02-20-2009, 14:54
Не е много ясно.

Shia
02-20-2009, 20:08
kurvi sa

Lolitta
02-20-2009, 20:49
Курва е много крайно определение...

bullit
02-20-2009, 20:53
в тоя форум почнаха да ссе пускат излишни теми и повтарящи се.така хората ще се откажат да пишат.извинявайте ама е така
+1

TheHeartOfEverything
02-20-2009, 21:22
Абе не ме интересува кво е тооочнотоо определение на к***а..и дали тва е,на което се вика к***а... ама за мене е адски тъпо! Абе вие скачате в леглото на всеки ама после се чудите защо ви имат за такива и такива... ;)
Още повече,че не бих си легнала с някой случаен... :? секса не го виждам само като едното ''вътре,вън,вътре,вън...'' както всъщност е нормално да се възприема днешно време... Трябва да има чувства(да не кажа и любов) и после вече секс. Но тва вече си е съвсем индивидуално решение разбира се... има няма 10% мислещи по тоя начин ;)
аз съм от тези 10% :)

insanities
02-20-2009, 21:24
ако момиче каже на почти непознато момче, че й се чука и го направи ? к***а ли е ? Лично мое мнение е, че не е. Това, че обича удоволствията не я прави к***а. И едно изпълнение от тоя тип също не може да я съотнесе към 'леките жени'. Приятно ли е да се изчукаш с почти непознат, носи ли удоволствие ? Защото аз съм мернала око на един.. и смятам да му преложа.

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника
Не определено не е курва тези жени движат света!

summerlove66
02-20-2009, 22:24
Всички жени са куpви!!!
пхаха да бе сигурно .. То и мъжете са педераси , ама ..........

varnen4e
02-21-2009, 08:13
оффф правила съм го с 100 непознати и не се имам за к***а!
все пак няма на кого да изневера..но ти си решаваш :-)

Не се имаш, но си.

icobug
02-21-2009, 08:19
:booooomb:

YoAnNkA
02-21-2009, 09:39
Абе не ме интересува кво е тооочнотоо определение на к***а..и дали тва е,на което се вика к***а... ама за мене е адски тъпо! Абе вие скачате в леглото на всеки ама после се чудите защо ви имат за такива и такива... ;)
Още повече,че не бих си легнала с някой случаен... :? секса не го виждам само като едното ''вътре,вън,вътре,вън...'' както всъщност е нормално да се възприема днешно време... Трябва да има чувства(да не кажа и любов) и после вече секс. Но тва вече си е съвсем индивидуално решение разбира се... има няма 10% мислещи по тоя начин ;)

+1 :-)

3oPuTy
02-21-2009, 11:25
оффф правила съм го с 100 непознати и не се имам за к***а!
все пак няма на кого да изневера..но ти си решаваш :-)

Не се имаш, но си.

ae pa ti mlukvai ma :-x
Даммм!
Истината понякога боли ... 8)

x3eme
02-21-2009, 12:01
^^Не че нещо но да те питам от чисто любопитство.....не боли ли когато те чукат в задника непознати :-o .

sexyisfunny
02-21-2009, 12:17
оффф правила съм го с 100 непознати и не се имам за к***а!
все пак няма на кого да изневера..но ти си решаваш :-)

Не се имаш, но си.

ae pa ti mlukvai ma :-x
Даммм!
Истината понякога боли ... 8)
schoolgirl ne 4e iskam da te obidq ama mai si kurvi4ka dobre de ako tova tvoito ne e kurvensko koe e kurvensko ne samo kogato izneverqva6 na priqtelq si e kurvensko kato nqma6 priqtel ne ozna4ava 4e trqbva da se ebe6 na lqvo i na dqsno

sexyisfunny
02-21-2009, 12:20
mn e tupo unizitelno bih kazala da prdloji6 sex na mom4e mene 6te me sram specialno nz za drugite ili puk 6tem i stane mn tupo ako me odreje i ne ne bih mogla i o6te po malko na nepoznat 4e toi moje da ima spin aide tva e malko veroqtno no znae6 li vse pak i otdelni drugi kup bolesti

sexyisfunny
02-21-2009, 12:22
^^Не че нещо но да те питам от чисто любопитство.....не боли ли когато те чукат в задника непознати :-o .

mi ne.sviknala sum

Osaznai se ti si kurva perverzna :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :P :P seki koito iska ti go slaga v guza i v ustata xaxaxaxax :lol: :lol:

sexyisfunny
02-21-2009, 12:39
оффф правила съм го с 100 непознати и не се имам за к***а!
все пак няма на кого да изневера..но ти си решаваш :-)

Не се имаш, но си.

ae pa ti mlukvai ma :-x
Даммм!
Истината понякога боли ... 8)
schoolgirl ne 4e iskam da te obidq ama mai si kurvi4ka dobre de ako tova tvoito ne e kurvensko koe e kurvensko ne samo kogato izneverqva6 na priqtelq si e kurvensko kato nqma6 priqtel ne ozna4ava 4e trqbva da se ebe6 na lqvo i na dqsno

ako imam priqtel nikoga nqma da mu iznevera! za tva ne sum kyrva

мн е тъпо да говорим за тово защото никой няма да каже аз сам курва то е ясно никой няма да си признае за мене си ама тебе кво те ебе кво си мисля нали айде стоп на тая простотия

deFakto
02-21-2009, 13:07
^^Не че нещо но да те питам от чисто любопитство.....не боли ли когато те чукат в задника непознати :-o .

mi ne.sviknala sumТова прозвуча като виц :D :shock:

Firstwave
02-21-2009, 13:25
Ами щом ти е харесало момчето защо не отидете първо да се запознаете. Поговорете си. Хвърли му някой друг поглед и така. Ако идеш и директно му кажеш че искаш да правите секс може да го стресираш човека. Или да си помисли че е номер някакъв.
Иначе евала на хората които не робуват на догми и стереотипи. Иначе още щяхме да живеем на "плоска" Земя дето не се върти.

BigFakeSmile
02-21-2009, 15:24
айде бе.. :x
не..според мен не те прави курва
като го желаеш..действаш и толкова...
важното е на теб да ти е кеф...един път се живее..
не може постоянно да се съобразяваш с мнението на другите
успех и бъди по уверена в това което искаш! 8) :-)

rusova
02-21-2009, 17:00
айде бе.. :x
не..според мен не те прави к***а
като го желаеш..действаш и толкова...
важното е на теб да ти е кеф...един път се живее..
не може постоянно да се съобразяваш с мнението на другите
успех и бъди по уверена в това което искаш! 8) :-)
yesssssssssssss edin hubav otgovori.... ne jiveq za horata jiveq za sebe si :) kurvi nqma prostitutki (tova si e profesiq horata se izhranvat taka) nqma ,tui sa nqkvi dumi deto gi izpolzvate 6toto samo tqh imate v re4nicite si ,ari bqgaite na palatki. ko vi interesuva horata ko praqt q gledaite purvo sebe si , vinagi za po lesno vi e horata 4e horata vie da ne jiveet na drugite jivota 4e se interesuvate tolkoz ot tqh .. obqsnete mi malko kak stavat tezi filmi 4e ne6to mai idvam ot nqkade drugade :)))))

kasanova1994
02-21-2009, 17:11
vie ste si kurvi oshte sled kato se rodite :D

Duparata
02-21-2009, 18:04
Момиче, нещо много си заискала... Чела съм и други твои теми в които става въпрос за секс... Наистина мисля че няма нужда да бързаш! Секи си намира майстора... :) Интересно ми е само на колко си години :)

x3eme
02-21-2009, 18:29
^^Просто така се получи :-D .

BAUNCE
02-21-2009, 21:19
зависи момичето дали е обвързано, ако е, според мен си е чиста курва 8)
П.П. отговорих на този въпрос без да чета другите коментари..

x3eme
02-21-2009, 21:20
^^Просто така се получи :-D .
Да видим кой пръв ще го сложи за подпис ;-)
Чакам :-D .

Kami92
02-22-2009, 00:32
Не мисля ,че е курва ,а зависи дали ще е приятно може и да ,може и да не е.Нали знаеш оня лаф,малко е брутален :"Чужда путkа кокали няма!"
Но пък може и да не се потвърди!

galenata
02-22-2009, 07:51
Ми щом изпитваш физическо привличане действай...Това,че си го направила с един непознат не смятам,че те прави курва,въпросът е да не се увеличи бройката им.Щом нямаш приятел и ти се прави секс напълно те разбирам....Но аз лично когато го правя с човек,който познавам и изпитвам нещо към него удоволствието ми е много по-голямо.

YoAnNkA
02-22-2009, 11:52
според мен си е чиста к***А O:)