PDA

View Full Version : Да му вярвам ли?



BlOOdE_RaYnE
02-16-2009, 12:51
Здравейте,

От началото на годината се виждам с едно момче (на 25г.) От различни градове сме.
Проблема е,че като го питам какви за чувствата му и отношенията между нас- не ми дава никакав отговор, а иначе като се видим се целуваме, държим се за ръка и т.н. - всичко присъщо за гаджета.
Не знам какво да мисля вече, не знам колко пъти вече да го питам... а започвам да се привързвам много към него.
Казва, че ме харесва и до там......
Каза да не бързам... но трябва да знам какво мисли.

Дайте ми някакъв съвет- моля ви!

Благодаря предварително!

proFloras
02-16-2009, 12:52
Може да му е нужно време да ти разкрие чуствата си към теб

valdesbg
02-16-2009, 12:56
Ех любоФ, любоФ :)

Mr_Crowley
02-16-2009, 13:09
Ми според мен иска да те изклеца...ама понеже женските все го удряте на романтика и чувства човека и принуден да го играе Влюбения Шекспир :-o :-o :-o

vesSynkaa
02-16-2009, 14:48
Ъм може би е от тези , които трудно си признават какво изпитват или просто както казаха по-горе му е за единия секс ;)

cinderella_gugutka
02-16-2009, 14:51
еми и аз бях така с едно мом4е само 4е аз така и не се привързах към него :D еми като се видите го попитай-ако не ти отговори му кажи "или ми отговори сега или си тръгвам"-би трябвало да ти отговори тогава

Hilary_
02-16-2009, 14:55
Може да иска само секс... дай му още малко време но ако не ти даде адекватен отговор не мисля че си заслужава да си с него... :? :?

3oPuTy
02-16-2009, 14:58
А би ли казала,на колко години си? :-o

imfamous
02-16-2009, 15:06
Оооо отсега ти казвам да не се надяваш,защото нямате бъдеще понеже сте от различни градове,а очи,който не се виждат се забравят!Това едно на ръка,а другото е че много избързваш!Искаш,еба си на 1та среща да ти каже ,че те обича ли?!Еми няма как или по-точно има ама няма да чуства нищо!Да ти кажа незнам ти на колко си,но мислия,че всичко което чуства няма да е насочено към сърцето ти,ами към дупето ти :) Ддз-Успех все пак и не забравяй,че това е момче на 25 ако не си готова за него се разделяй сега,пък и не вярвам,че няма толкова и някое друго момче от твоя град,което да заслужи вниманието ти ! 8) 8) 8)

jghgh
02-16-2009, 15:43
Ъм може би е от тези , които трудно си признават какво изпитват...

мнее, просто "момчето" (омг кво момче бе? :shock: ) не търси нищо сериозно

затова поне е отговорен и не говори празни приказки
и затова не ти се обяснява много-много и нищо не ти казва
поне е коректен човекът. ;)
ама не знам кво очакваш ти...

сигурно иска да се чукате


ама пък виж го ти, на 25 с тийн се занимава - разбирa се че не му е до любов - по акъл може и да не се различавате, но като емоционално развитие със сигурност (презрялост, различни погледи върху любовта)

mon4eto
02-16-2009, 16:07
Той ти е казал достатъчно.Все пак му дай време да прецени какво чувства.Харесва те и това е засега,не го притискай ... Така се почва все пак и ти все още не си влюбена в него доколкото рабрах ... Така че остави времето да си свърши работата :)

silky92
02-16-2009, 16:10
Не го притискай ,той ти е казал всичко ,остави нещата просто да се развиват ,без да ги насилваш :)

BlOOdE_RaYnE
02-16-2009, 16:17
Na 21 sam... za tezi, koito pitaha... :)
I vse pak ne mislq,4e mu e samo do ednoto E***, kakto pi6at pove4eto..
Ima6e 6ans da e s men, no az ne pojelah... I vapreki tova,prodaljava da mi zvani :-o

imfamous
02-16-2009, 16:51
Еми тогава мацка значи може би си късметлийка!Успех и не го притискай :)

lawrence
02-16-2009, 16:55
Каква зодия е? :lol: Сигурно още не може да признае ччувствата си..Или пък те има само за една занимавка??Ако е така внимавай-просто проучи нещата.Не ти се иска да се впускаш в любов и после тя да се окаже просто мираж,нали?

mickelangelo
02-16-2009, 17:15
може просто да не е определил какво иска .. а и мисля че сте минали възрастта с ходенето и тнт .. просто нещата се случват ..

gLoRiToO
02-16-2009, 17:17
еми и аз съм със момче на 25 години и съм с него от полвин година някъде.Той си дойде за коледа в България (иначе работи и учи в Белгия) и всъщност не е нужно да ми казва нищо за да му се доверя,когато сме заедно той ми е показал по всички възможни начини че мога да му вярвам!Затова изчакай и най-важното е че той може и звезди да ти сваля с думите си,но важното е какво прави за да му се довериш 8) 8)

MiLeNcHeToO
02-16-2009, 19:48
Не разбрах за какво да му вярваш или да не му вярваш? :D
Харесва те, кефи ти се, тва е ясно, той ти го е казал, а и ако не те харесваше просто нямаше да е с теб. Мисля че не те обича или не е кой знае колко хлътнал/привързан и за тва не ти говори разни празни приказки. Не го питай повече, казал ти е достатъчно-ясно и точно. Недей насилва нещата. :)

My6mYLka
02-16-2009, 20:06
човека иска да си поживее още малко

KimBerLy1912
02-16-2009, 21:18
еми и аз бях така с едно мом4е само 4е аз така и не се привързах към него :D еми като се видите го попитай-ако не ти отговори му кажи "или ми отговори сега или си тръгвам"-би трябвало да ти отговори тогава
Ебати тъпия съвет...Присъщо на 15 годишните...
Отговори ми дали ме обичаш или си тръгвам :-o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Сега ми остава да се моля авторката (която сигурно ти е набор :D )
да не послуша малоумния ти съвет...Толкова съм възмутена..честно :D
Обаче даже ме мързи да те нареждам (теб и великата логика,която изкара)
Айде със здраве!

ImmortalForever
02-17-2009, 17:41
Остави го да свикне с теб.Но той е мъж и по принцип недей много да му вярваш..Те са подли същества!