PDA

View Full Version : сънища



DemonchY
02-16-2009, 12:58
предварително се извинявам ако има такава тема но забележете - 537 страници :shock:
искам да ви питам ... имали ли сте някакви интересни любовни сънища наскоро :P
нека започна аз :
наскоро сънувах как съм "вкъщи" което не беше точно моят апартамент и някакси ми се мерна името Лазур (квартал в Бургас) ... тогава си пишех домашните на бюрото и изведнъж, когато погледнах през прозореца, видях 1 позната, която даже за мен е малко хубавичка :oops:
странното беше че тя живееше уж "в отсрещния блок" а 2та блока бяха направо залепени и ние се гледахме през прозорците все едно сме в 1 стая :D :D :D
тогава не помня какво стана но изведнъж се озовах май у тях. тя седеше долу на пода пред мен с гръб към мен а аз бях горе на дивана седнал и не знам как случайно ми хрумна - викнах я тя се обърна и спонтанно :-) :-) :-)
:grin: :grin: :grin: Умрях от кеф макар че някак си тя се целуваше много странно не знам защо :lol:
така без въпроси и каквото и да било тръгнахме (в съня де :D ) и много скоро (може би 15-20 секунди сън след това) бяхме на купон в който някакси всички знаеха за нас 2мата :-D
тук съня ми свършва тъй като беше време да ставам :? но цял ден ме беше яд че е било само сън и все пак си умирах от кеф че поне съм го сънувал :oops:
е... вие сте ... ако все пак има такава тема моля не ръмжете а го обяснете :D

valdesbg
02-16-2009, 13:03
Ми две седмици подред сънувам че в Борисовата е зелено вече, има цветя, птички и на една точно определена пейка(знам коя е) се запознавам с русо момиче, целуваме се страстно и си тръгваме заедно. Един и същи сън всеки ден в продължение на две седмици.

Mr_Crowley
02-16-2009, 13:08
Ти пак си добре...аз със Анджелина Джоли и Фърги какви ги върша... :oops: :oops: :oops: :oops:

vesSynkaa
02-16-2009, 14:52
:lol:

cinderella_gugutka
02-16-2009, 14:55
оф,сънувах 4е гаджето ме зарязва по телефона...ревах много,беше ужасно :( поне после полу4их голямо облек4ение като се събудих

imfamous
02-16-2009, 14:58
Недей така предизвиква с тая тема ,че направо ще се покажат перверзиите на някой :lol: :lol: :lol:

Adwokat
02-16-2009, 15:12
:shock:

HipHopBlond
02-16-2009, 15:19
Мии преди около месец някъде, сънувах как цяла нощ мачкам циците на някво момиче докато тя ме целуваше хипер страстно в неква дървена къщичка на някво дърво, май в задния ми двор :D :D Беше страхотно и доста дълго, но след т'ва телефона звънна към 6:30 за даскало и аз бях доста разочарован, но и щастлив, че поне съм го сънувал :oops:

kradinero
02-16-2009, 15:27
Ммм ще ме извините, че малко отклонявам темата, но моя сън е много "любовен" :razz: Сънувам един мъж с кафяво яке и шапка, който бяга ( това беше отдавна) :razz: Но сега ме подсетихте, а иначе сънищата с любов се броят на пръстите на крака :D

silky92
02-16-2009, 16:05
Наскоро сънувах готин сън.Бях с някво момче ,разхождахме се из някакъв парк ,после отидохме у тях ,говорихме си някви мили неща и ме прегърна-беше толкова яко ,чувствах емоции и всичко и после се събудих :x

YouCantStopMe
02-16-2009, 16:08
Това ми се струва извратено..
НЕ искам да слушам сексуалните истории на който и да било..

TheMaggie
02-16-2009, 16:17
Интересно напоследък - не. Май съм прекалено объркана за да може мозъка ми да произведе ясна прожекция с един персонаж. :-D

Hurtmore
02-16-2009, 19:04
ахах, Бургас мафия копеле.. аз напоследък сънувам доста такива, но по-скоро повечето са сълзливи де, и сутрин ми е някво объркано и се сещам само отчасти.. иначе последно сънувах, че се виждам с човека съвсем случайно в някъв автобус и след това се разхождаме иии след това не си спомням много-много... :oops:

mysterious93
02-16-2009, 19:49
m i az taka :D osobeno kato si haresam nqkoi purvata sedmica go sunyvam(posle po na rqdko..kato po4ne d ami otminava :D)..i obiknoveno kak ne6tata potrugvat mejdu nas, a realno ni6to ne stava :D :D a vednuj sunyvax prosto mom4e..ne go poznavam..be6e tolkova sladuk i mn mil ..tolkova qko ni be6e..no tupata mi sestra usilila tv-to na max na "neina liubima pesen" razbira6 li..ii :x o6te me e qd kat se setq :x 8-) hubavo be6e malko be6e :D

My6mYLka
02-16-2009, 19:56
Това ми се струва извратено..
НЕ искам да слушам сексуалните истории на който и да било..


:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz:

Dark_Angel_F
02-16-2009, 20:13
Последния любовен сън , за който се сещам беше отдавна... Та в събня ми учавстваше момчето по което съм хлътнала до уши. Незнайно как се озовахме с него у нас , в моята стая , на моето лелго ! И той беше легнал , а аз отгоре му и се целувхме... Беше много сладко , а и допира на тялото му към моето направо УАУ ...