PDA

View Full Version : изледвания . ! СПЕШНО



lazzza
02-16-2009, 13:09
ее хора въпроса ми е малко тъп но незнам къде другаде да намеря инфо . значи проблема е следниятт : имам анорексия утре ще ходя на психиатър ( за пореден път ) |-( . но наще ми казаха че съм можела да остана в болницата а за целта трябва да ми се направят изследвания на кръвта и прочие . та мисълта ми беше могат ли да разберат че пуша чрез някакви изследвания на кръвта?! .. мерси предварително : ))

hottie
02-16-2009, 15:24
няма

aaasdfghjklll
02-16-2009, 16:07
Е ако пушиш трева...

lazzza
02-16-2009, 17:25
м не само цигари .. ама някъде чух че имало такова нещо пък и наще ми разправяха някви такива .. ;dd mercii

batkodoki
02-16-2009, 23:31
ее хора въпроса ми е малко тъп но незнам къде другаде да намеря инфо . значи проблема е следниятт : имам анорексия утре ще ходя на психиатър ( за пореден път ) |-( . но наще ми казаха че съм можела да остана в болницата а за целта трябва да ми се направят изследвания на кръвта и прочие . та мисълта ми беше могат ли да разберат че пуша чрез някакви изследвания на кръвта?! .. мерси предварително : ))

може разбира се, но това е скъпо, понеже се търси целенасочено нещо, не е масов кит.
едва ли ще ти се случи, но по-ужасен е разбира се страхът от това, очакването.........и този ужас нанася непоправими вреди на имун с/ма, и със сигурност е много по-лесно и безобидно да се каже наведнъж: "Мамо, Тате - пуша".

lazzza
02-18-2009, 12:42
ам не защото майка ми ми беше казала че ще ми направи тъй като така да се каже ме хваща за 2ри път . ии съм супер притеснена ,, мерсии =]]

bebity92
02-18-2009, 12:57
Според мен,по-добре им кажи,ще викат малко и ще им мине :grin:

scyLLa
02-18-2009, 13:12
Чрез кръвта незнам дали може сигурно може, обаче майка като се съмняваше че пуша ме закара на лекар и ми направиха снимка на дробовете и ако си пушила има едни петанца който всъшност са катрани.За да не те разбере всяка вечер яж кисело мляко или салата снежанка.

nesquik
02-18-2009, 17:58
мммне .. :-o за цигарите няма да разберат от изследвания..Ама ако си дърпала тревица в миналите 5/6 месеца.. лошичко :?

Abigoria
02-18-2009, 19:20
Като ти изследват урината може да се разбере почти веднага...