PDA

View Full Version : Боядисване на черна боядисана коса



me&u
02-16-2009, 13:51
Zdraveite hora iskam da vi popitam ima li na4in da boqdisa6 kosata si ako e 4erna. Naskoro se boqdisah i mn sajelqvam za6toto neznam sled vreme dali 6te uspeq da q boqdisva otgore. Izrastvaneto ne e na4in tai kato istinskiqt mi cvqt e po4ti rus i sedi ujasno s rusi koreni taka 4e ne mislq 4e 6te uspeq da q 4akam da izraste. Obezcvetqvali i ste q i mnogo li vredi tova na kosama?


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

SoFarSoG00d
02-16-2009, 16:22
Засега недей да предприемеш никакви мерки,просто остави косата малко да си почине и това е.

Sintya
02-16-2009, 17:07
Обезсветляването е трудна работа, пък и косата много се изтощава.
Аз също съм с черна боя, но не съжалявам... по добре изчакай 1 - 2 месеца и ако много си личат корените я обезсветли, ако не, изчакай да израсте и я боядисай! :)

butty
02-17-2009, 07:29
в днешни времена всичко е възможно. Имам едно момиче от класа, което постоянно си сменя цвета от рус на черен и обратното. Но от черно към русо става доста трудничко, но е възможно, трябва да се обърнеш към специалист :)

DaNTeS
02-17-2009, 08:07
Zdraveite hora iskam da vi popitam ima li na4in da boqdisa6 kosata si ako e 4erna. Naskoro se boqdisah i mn sajelqvam za6toto neznam sled vreme dali 6te uspeq da q boqdisva otgore. Izrastvaneto ne e na4in tai kato istinskiqt mi cvqt e po4ti rus i sedi ujasno s rusi koreni taka 4e ne mislq 4e 6te uspeq da q 4akam da izraste. Obezcvetqvali i ste q i mnogo li vredi tova na kosama?

Prati snimka s izrastnalite koreni. Nie 6te ti kajem dali izglejda zle ;)

BrokenInnocence
02-17-2009, 16:44
Обезцветяването е като убийство за косата... преди доста време го пробвах само с един кичур коса и беше мн зле...