PDA

View Full Version : Тази ужасна коса ? : (



raia338
02-16-2009, 14:26
Здравеите момичета :) Направо да задавам въпроса си.Косата ми е до раменете някъде на етажи,с бритонче .. И исках да споделя че когато се изкъпя отпред косата ми (по късият етаж) се накъдря и стои без абсолютно никаква форма :( Чуствам се ужасно,това ми е болна тема Писна ми да използвам преси и тем подобни ...Някой ако може да помогне ще съм адски благодарна :-o :-o :-o

cherrypezz
02-16-2009, 14:40
А долният накъдря ли се?
Знам,че едва ли ще ти хареса моят отговор,но можеш да изчакаш косата ти да израсте малко и няма да стои зле.Може пък и да се изправяш отгоре отгоре с кръгла четка и сешоар(да не си гориш много косата и да не губиш много време).

SoFarSoG00d
02-16-2009, 16:18
Ако косата ти е чуплива,никога не трябва да се подстригва на пластове,аз го знам от собствен опит,постарай се да поизчакаш да израстне и да изравниш пластовете.

raia338
02-16-2009, 16:25
Не долният не се накъдря,само по късото отгоре...Предполагам че в това че е по къс пласта е проблема :(

bebety2
02-16-2009, 16:31
еми аз бих ти препоръчала едно овчо масло .. като се намажеш 2-3 пъти с него направо бахура ти се подува от кеф :grin: :grin: :grin: :grin:

gabi_94
02-16-2009, 16:33
аз какво да кажа като цялата ми коса е къдрава, на едри къдрици и съм на етажи, а най-горния етаж стои на никъде, ужасен е, мразя го :oops: :? ама какво да се прави, просто нямаме друг избор освен да чакаш косата ти да порасне и да я изравниш...аз от 6 месеца чакам :o ама най-горния точно не расте, направо ми иде да се гръмна :booooomb: и на мен ми писна да си изправям косата, пък и тя вече заприлича на перушина :( Съветвам те да се сплиташ на плитки, две големи, риба кост, поне ще има някакъв вид, зависи и колко са ти къси етажите

SoFarSoG00d
02-16-2009, 16:34
Не долният не се накъдря,само по късото отгоре...Предполагам че в това че е по къс пласта е проблема :(
Ами няма ли как да прибираш горния пласт със фибички или ластик,някак си ?

raia338
02-16-2009, 16:47
Амиии седи много сплескано ,а пък за да направя обем пак трябва преса ... Не е ли да си сложиш край на живота :grin:

SoFarSoG00d
02-16-2009, 16:49
Амиии седи много сплескано ,а пък за да направя обем пак трябва преса ... Не е ли да си сложиш край на живота :grin:
Аз доста пъти съм била с неподходящи прически,имам адски чуплива и гъста коса,бяха ме направили на пластове и бях половин година като храст,бях се депресирала супер яко,след това ме подстригаха късо,от две години съм с доста дълга коса и съм си казала:никави пластове,а дълга ,равна коса,може да не е кой знае колко модерно,но пък стои добре.

GbSy
02-16-2009, 17:00
Ааа, аз съм с яко чуплива коса, но на пластове ми харесва, добре ми стои... на някакви вълни много яки... :D

otkachalchica
02-16-2009, 17:09
sunsilk za izpravqne na kos aili avon -sprei za izpravqne na kosa

roshavka
02-17-2009, 15:32
Има специални стилизиращи продукти - флуиди за права коса, слагат се преди да я изсушиш. Успех :)

colymoly
02-17-2009, 15:56
мене ако питаш тези етажи са грозни и не придават никкъв стил, една приятелка има етаж чак до бретона :x толкова е грозно да стърчи и когато си вържеш косата е ужасно, тъй, че мен колкото и пъти да се опитват да ме етажират им тегля една майна, щото после ще ме е срам да изляза :?

AutumnTears
02-17-2009, 17:26
tova da si napravish kosata na etaji e nai golqmata gavra koqto mojesh sama da si pri4inish :lol:

under_black_sky
02-17-2009, 18:13
Ааа имах същия проблем.С адски гъстата коса до раменете и на кой му хрумна идеята, че трябва да се направя на етажи.Та ме води тя ммайката (ама тфа кат бях по малка :Д ) и режи и после не можах да се позная.Като си оформя косата както трябва и застане както трябва с тия вълни е перфе ,ама иначее кофти работа :? Но пък изчаках порасна ми косата , изрязах този дълъг буренак и сега съм с къса коса и то по доста интересен начин подстригана и вече рядко ми прави тези проблеми с чупенето и къдренето :D Сега чакаме пак да порасне и да я модерирам пак някак си :-P

colymoly
02-17-2009, 18:31
tova da si napravish kosata na etaji e nai golqmata gavra koqto mojesh sama da si pri4inish :lol:
точно

roshavka
02-18-2009, 07:15
Зависи от техниката на подстригването етажите могат да бъдат подходящи, лошо е ако са те подстригали на две на три :) :shock: