PDA

View Full Version : Размисли и страсти :D



PoisoNGirL
02-16-2009, 22:01
Хмм не знам дали тази тема е точно за Любов...просто като изляза да пия с компанията и се замислям над доста неща...Ако можете да ми отговорите на някои от тях много ще ми помогнете.Като например:
1.Защо любовта е само болка?
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат?
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство?
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината...
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си...
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва?
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни 8) :-D

valdesbg
02-17-2009, 05:52
1.Защо любовта е само болка? Само това си видяла като отношение. Любовта не е само болка, въпроса е че за нея трябват двама.
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат? Нормално е. Тънкия момент е да не обръщаш внимание на гадориите. Живота не е само хубави моменти и усмивки. Има баланс на хубавото и лошото. От теб зависи, на кое ще обърнеш внимание и кое ще игнорираш.
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство? Защото тръгваш с нагласата че това ще е поредната връзка, с много болка. Самовнушение.
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината... Защото човек гледа себе си. Ако той е добре и всичко(почти) му е наред човек ще обърне внимание на другите. Ако не му е наред обаче - няма начин да обърне внимание, колкото и добри приятели да има. Пренеси го към себе си - ако имаш важно контролно а утре, и някой те помоли да се видите на кафе, ще му откажеш с идеята че учиш за утре.(предполагам) Ако нямаш такова контролно - сама би се обадила на него, или с радост би приела поканата да се видите д а си побъбрите. Не бъди с нагласата че другите те прецакват. Просто имат проблеми на главата, които за тях са важни.
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си... Защото сме се сдухали, светлината е изчезнала, настроението ни се скапва и става ефекта на доминото - всяко следващо паднало домино бута все повече нови парченца. Верижна реакция. Важното е да успееш да спреш първите няколко домина. След това е доста трудно и почти невъзможно да се справиш сам/а.
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва? Хубавите неща се случват постоянно. От теб зависи дали си настроена на тяхната честота, и колко добре се оглеждаш за тях. За мен хубавите неща се случват винаги.
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни 8) :-D
Бира, Вино(червено) Водка с ананасов сок и текила/ракия няколко шотчета. В този ред. Ефекта е гарантиран.


Главното което мога да те посъветвам - размишлявай когато си сама. Когато си с приятели - обръщай им внимание и се забавлявай. Нали затова си излязла.

Поздрави :)

Mr_Crowley
02-17-2009, 06:16
Мога да дам точен и ясен отговор само на последния въпрос - напий се с бира, ама много много бира! Гарантирам ти, че после 3 дена няма да знаеш на кой свят си. Или другия вариант е с мастика и мента - ще съжаляваш, че си се родил. :smt006 :smt006 :smt006

MaLkaTa_LaDy
02-17-2009, 10:03
1.Защо любовта е само болка?
Защо смяташ, че е така?
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат?
Защо позволяваш гадните момченти да помрачават хубавите?
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство?
Защо свикваш с болката? И какво значи "не е за теб"?
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината...
Защо не зададеш въпроса "дали е така"? Защото аз мога да ти кажа, че има истински приятели!
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си...
Защо не погледнеш от хубавата страна?
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва?
Защо устройваш живота си така, че всичко хубаво да става бавно или въобще да не се случва?
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни
Защото явно не пиеш достатъчно. :lol:

Осъзнай се на кой свят живееш...

Presley
02-17-2009, 10:17
Раэлични хора ще ти отговорят по раэличен начин на въпросите.Тука не могат да се дадат някакви отговори,които да са едва ли не аксиоми.
Според мен любовта не е само болка.Може би в твоя опит до момента е имало само болка,но в никакъв случай недей да си внушаваш,че любов е еквивалентно на болка.
А лоши неща винаги ще ти се случват.И да решиш едно,винаги ще се намери эа какво друго да се тормоэиш.Не може нито да си постоянно горе,нито постоянно долу.Ту горе - ту долу - това е ;]

valdesbg
02-17-2009, 10:35
Раэлични хора ще ти отговорят по раэличен начин на въпросите.

That`s the point :)

sentient_
02-17-2009, 11:27
Нали трябва да има и лоши моменти за да можеш да оцениш хубавите неща в живота, за да усетиш истинския вкус на щастието, преди тва трябва да ти погорчи.!

Kostadin_682
02-17-2009, 11:37
1.Защо любовта е само болка?
Защото се караме за глупости?
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат?
Защото позволяваме на дребните работи да развалят всичко
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство?
Съдба
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината...
Хмм... има приятели и използвачи...
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си...
Защото нещата се случват не така, както бихме искали да бъдат
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва?
Хубавите работи стават бавно, колкото и клиширано да звучи, и съм свикнал да ми се случват лоши работи, не съм песимист а реалист... преглеждам фактите...
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни
Защото пиеш от мъка...

PoisoNGirL
02-17-2009, 11:47
Защото явно не пиеш достатъчно. :lol:

Ti si mislish,che ne piq dostatychno.Xa ti edva li mojesh da izpiesh tolkova(ne che e mn za hvalba de).
Ideqta s birata ne stava..shtoto tova go piq kato voda..
:? 8)
Inache za oblacite...a ne ne oshte imam spomeni ot posledniq pyt 8-)

cherinka
02-17-2009, 11:50
Пиле, задаваш отговори..

А относно 7ми въпрос, в рамките на максимум 2 часа отпивай по една малка глътка алкохол на всеки 6-7 минути, и след всяка глътка отпийвай по 4-5 глътки безалкохолно. За да те хване най-добре, не ги смесвай, а алкохола си го пии отделно. След това ще си весело пияна и ще те държи така около 2-3 часа, а през тези 2-3 часа ако отпийваш по много малко на рядко ще си пиянка бая временце.
Сега само някой д ане се изтърси "ти по схема ли пиеш" - не, просто несъзнателно си пия така и съм забелязала, че има известен интервал от време с всяка чашка, с всяка глътка и т.н.
От как се научих д апия така от половин година насам, не ми е призлявало, не съм повръщала, не ми се е повдигало и на другия ден не съм имала махмурлук.
Изпитана рецепта. 8-)
Един жесток съвет от мен: НИКОГА, АМА АБСОЛЮТНО НИКОГА не си позволявай да пиеш на големи глътки! Запомни го добре, ако трябва си го запиши някъде, и адски много внимавай с наздравиците, че си ебали майката..

EeeBobii
02-17-2009, 13:04
1.Защо любовта е само болка? - Любовта е радост , не винаги боли :)
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат? - Ако нияма кой дати попречи няма да баде интересно,това е то живота "гаден" :)
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство? - защото се впускаш в дълбоки чувства от самото начало! :)
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината... - Това е според приятелите...1-2 приятеля ти стигат но да знаеш че са ПРИЯТЕЛИ! Истинския приятел е тоя каде най-малко очакваш да е тои!
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си... - Защото не сте влезнали в истинския живот!
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва? - Хубавите неща стават бавно!
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни - Водка и бира

HipHopBlond
02-17-2009, 14:24
1.Защо любовта е само болка?
Защо смяташ, че е така?
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат?
Защо позволяваш гадните момченти да помрачават хубавите?
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство?
Защо свикваш с болката? И какво значи "не е за теб"?
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината...
Защо не зададеш въпроса "дали е така"? Защото аз мога да ти кажа, че има истински приятели!
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си...
Защо не погледнеш от хубавата страна?
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва?
Защо устройваш живота си така, че всичко хубаво да става бавно или въобще да не се случва?
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни
Защото явно не пиеш достатъчно. :lol:

Осъзнай се на кой свят живееш...

Защо отговаряш на въпросите с въпроси? Мисля, че ти си тая, която трябва да се осъзнае!!!

cherinka
02-17-2009, 14:32
^че момичето си е право, бе
като вземете да си спрете интернета и да се занимават с полезни неща тогава ще спрете да се самоиронизирате и да се филмирате "Защо аджеба става ства и тва и тва и онова и бла и пето и трето и десето"
какт' се вика, в момента, в който човек се запита дали е щастлив, тогава автоматично става нещастен..
нещо от тоя сорт беше.
Аман.
Баси, живейте си живота, кво се панирате и филмирате.. бе.. оф..

cinderella_gugutka
02-17-2009, 15:19
Хмм не знам дали тази тема е точно за Любов...просто като изляза да пия с компанията и се замислям над доста неща...Ако можете да ми отговорите на някои от тях много ще ми помогнете.Като например:
1.Защо любовта е само болка?
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат?
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство?
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината...
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си...
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва?
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни 8) :-D
1-любовта не е само болка...просто животът си е гаден
2-защото такъв е животът-свиквай с него и се радвай на макар и малкото щастливи моменти с цялото си сърце
3-при мен не е така
4-вярно е 4е не всеки има верни и истински приятели,но това не озна4ава 4е истинското приятелство изобщо не съществува
5-това мисля 4е е от възрастта -нормално е да се сдухваме 4есто
6-защото ако животът беше само хубави моменти щеше да е ску4но и тъпо
7-ами изпиваш на гладно няколко 4аши водка на екс ,след това 1-2 бири и ако ми кажеш 4е не си се напила...отиди на доктор да те прегледа :D

ImmortalForever
02-17-2009, 17:20
Увеличи количеството алкохол!Помага!

kobrichka
02-17-2009, 17:38
1.Защо любовта е само болка?това са пълни глупости, любовта не е само болка, любовта е красива независимо от всичко

2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадн
ще ги помрачат?- защото живота е радост и тъга.Това е животът не може да е изпълнен само с красиви моменти,норамлно е да има и лоши мигове. Все пак,как ще оценим красотата,ако не познаваме грозотата.

3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство? - това вече всеки сам си го решава, всичко зависи от самите нас...

4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината- Не винаги е тъка, това зависи от хората около теб, понякога има само предатели, но понякога има и истински хора.

5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си- защото виждаме малка трудност и се отчаиваме. Това зависи от нас съмите нас.Аз имам смисъл в живота имам и цели към които се стремя. Вярвам, че тепърва хубавото предстои, аз съм 40 % оптимист и 60% реалист. :)

6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва? - еми това вече не знам... може би, защото така когато получаваме нещо с мн усилия и мн далго чакаме за него, след това му се радваме мн повече и го оценяваме мн повече. Винаги се случват нещата, може да е със закъснение, но винаги се случва.
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни - е тук вече съм пас, не обичам алкохола. Пия само за наздраве. :)

beachy_bunny
02-17-2009, 17:58
1.Защо любовта е само болка?
Защото си тъпа и незнаеш как да завъртиш едно момче
2.Защо ако има и красиви моменти то поне дузина гадни ще ги помрачат?
Защото отдаваш твърде голямо значение на "гадните" моменти
3.Защо ако се влюбиш момчето или не е за теб,или вече дотолкова си свикнал с предишната болка,че се съмняваш дали знаеш какво е това чувство?
хах и как разбра , че не е за теб ?
4.Защо се заблуждаваме,че има приятели,а не само добри познати...И защо когато трябва да се докаже това измислено нещо,всеки леко те прецаква и после обвинява теб за всичко,независимо колко ти е вината...
хх това , че ти си супер депресирана и комплексирана и нямаш приятели не значи , че и ние нямаме ... ;]
5.Защо понякога не намираме смисъл в нищо и живота ни изглежда някак безцелен още в началото си...
ххх не си мисли , че като някое момче те е зарязало ти е сринало целия живот и ти няма вече за какво да живееш ...
6.Защо всичко хубаво става бавно или пък въобще не се случва?
А ти какво искаш още от 1-ви клас да си хванеш някой и да си до края на живота си с него ли ... Докато живота не те учука ти истински човек няма да станеш ...
7.И защо като искам да се напия никога не ми се получава..някой ще ми даде ли рецепта,така че да не мога да мръдна поне 2-3дни
Защото си поредната 14 годишна пикла която се е отчаяла от живота и иска да се одави във бира ... Научи се да пиеш и тогава пий

[b]

Lady_AMG
02-17-2009, 18:21
На мен пък твоите въпроси ми навяват мисли че си емо и си се заслил/а към самоубийство, стига депресии, животът е прекалено кратък за да страдаш за глупости, всичко минава, абсолютно всичко!!!