PDA

View Full Version : Нежелана съм



insomnia79
02-16-2009, 22:32
Ami momi4eta bihte li hodili s mom4e koeto predi si e mislilo 4e ima 4uvstva kum vas , no sega kato vi ima i mu e apati4no .. s priqtelq mi hodim ot 2 meseca .. v na4aloto be6e tolkova mil .. daje na skoro predi 2 sedmici mi kaza 4e durji na mene , a principno e po pesteliv na emocionalni obqsneniq i posle se poskarahme i si mul4ahme 1 sedmica i sega az mu pisah .. sdobrihme se.. a toi v ob6ti linii kato go pitah kaza ,4e ako az ne sum go bila potursila nqmalo da me potursi da se sdobrqvame , za6toto ne mislel da pi6e na NIKOI ... i demek v razgovora izliza , 4e za nego sum vajna kolkoto ostanalite.. e ne e i suvsem taka za6toto iska da hodim .. no ve4e ne mi e qsno i kolko 6te mu puka ako skussame.. predi mu puka6e .. sega .. nz :? ne me revnuva.. se mu e taq ka4ali .. no ne mislq da go kusam .. prosto da polagam li nqkvi usiliq ili da ostavq ne6tata toi da se opravq .. vie kak bihte postupili .. ? :? :( dosta mi e kofti sega .. hem hodim hem ne se 4uvstvam .. jelana kakto predi .. nz kakvo da pravq sus sebe si .. ne si mislq po u4eneto .. spomqm si minali momenti .. pi6a temi4ki tuk .. taka se raztovarvam .. mneniqta vi mn mi pomagat da se po4uvstvam po dobre.. mersi predvaritelno :-D :-D :-D :-D


Emi toi mi obqsni kakuv e problema i se izqsnihme .. oba4e ot togava nasam ni vest ni kost ;D az sqka ve4er si reva haha ..priela sum 4e ne6tata ne mogat da se opravqt puk toku vi6 ako go ignoriram se useti makar 4e ne mislq 4e ima nadejda ve4e......

i ne sme spali .. ne e i stavalo duma.. ima6e 4uvstva sigurna sum :(
т.7
krem4et0

rubi
02-16-2009, 23:12
еми нз какво да те посъветвам но според мен му е минал мерака....има някои хора които като те свалят и като поотмине тръпката да тича след тебе и да те сваля,като му паднеш в ръчичките вече не си му интересна...и самия факт че ти е казал че нямало да ти пише трябва да те накара да се замислиш дали иска все още да е с теб :) и късмет

valdesbg
02-17-2009, 05:36
Ам този момък е като пчеличка - лети от цвят на цвят. Не го късай щом искаш, имай си едно наум за това. Не влагай нищо специално, докато не видиш че той започва да го прави. С няколко думи - копирай неговото отношение към теб, и се отнасяй по подобен начин с него.

И нищо не си слагай на главата. Само ще се нервиш.

soul1199
02-17-2009, 06:37
Ам този момък е като пчеличка - лети от цвят на цвят. Не го късай щом искаш, имай си едно наум за това. Не влагай нищо специално, докато не видиш че той започва да го прави. С няколко думи - копирай неговото отношение към теб, и се отнасяй по подобен начин с него.

И нищо не си слагай на главата. Само ще се нервиш.+1 :)

insomnia79
02-17-2009, 10:08
еми нз какво да те посъветвам но според мен му е минал мерака....има някои хора които като те свалят и като поотмине тръпката да тича след тебе и да те сваля,като му паднеш в ръчичките вече не си му интересна...и самия факт че ти е казал че нямало да ти пише трябва да те накара да се замислиш дали иска все още да е с теб :) и късмет


emi toi kaza 4e " ne iska da kusame" ma mai mu e se taq.. znae 4e 6e izpusne dobra partiq i za tva.. signo ddz .. nqma da nameri momi4e koeto da go ceni tolkova .. po bezbroi pri4ini ..

Presley
02-17-2009, 10:11
Просто на теб ти пука повече отколкото на него.И аэ съм имала такъв случай.Не иэдържах много дълго.Реших да приключат нещата.Първоначално не се чувствах добре,но после,като мина време,раэбрах,че така ми е по-добре.А ти направи каквото сама желаеш.

curka87
02-17-2009, 12:48
Като начало можеш да седнеш и да проведеш един наистина СЕРИОЗЕН разговор с него. Кажи му направо какво те тревожи и как се чувстваш.
После виж каков ще ти каже и как ще реагира той.
Ако и това не помогне .... решението е само едно - няма какво да правиш с този човек.

DaRk_AnG3L
02-17-2009, 12:56
Ам този момък е като пчеличка - лети от цвят на цвят. Не го късай щом искаш, имай си едно наум за това. Не влагай нищо специално, докато не видиш че той започва да го прави. С няколко думи - копирай неговото отношение към теб, и се отнасяй по подобен начин с него.

И нищо не си слагай на главата. Само ще се нервиш.+1 :)

+1 :)

sadsad
02-17-2009, 15:48
Незнам дали ще те ободри мнението ми ....
Това, че не те ревнува мисля че доказва достатъчно някой неща, като например колко те пази за себе си. Това, че се чувстваш не толкова желана както преди идея си нямам как би могло да се поправи. 2 месеца не са много, но в крайна сметка не са и малко, но щом толкова бързо си станала толкова безразлична за него просто не виждам как ще стане по - нататък. Полагай усилия, но не за дълго, ако в скоро време нещата не се оправят просто...

aka6a_vamp
02-17-2009, 15:52
Нежелана съм-и аз така..
Според мен трябва да го оставиш...не ти трябва човек,който не си показва чувствата..

ThePowerOfLove
02-17-2009, 16:08
Ами попитай го какво иска и какво точно чувства към теб.
Но и аз от държанието му разбирам, че вече май няма тръпка :?

TheNewReligion
02-17-2009, 17:26
Според мен е най-добре да прекратите тази връзка. Не го питай какви чувства има за теб, защото вероятно ще смънка някоя глупост, от която се съмнявам да ти стане приятно.

FlashMX
02-17-2009, 19:51
Нежелана съм-и аз така..
Според мен трябва да го оставиш...не ти трябва човек,който не си показва чувствата..
+1

bub1to
02-18-2009, 01:36
Лесна връзка която да върво по мед и масло много трудно се намира. А това че преди една седмица е бил едва ли не толкова влюбен в теб а сега не е , просто не е възможно. Чувствата на хората не се променят така лесно или ги е имало или са липсвали изобщо. Това можеш само ти да го прецениш. Има друг вариант в който той все още има същите чъвства но просто ти е сърдит все още и се прави на интересен и безразличен. ( да звучи детско но какво да правя случва се ). Изясни си кой от вариантите и после сама прецени дали си заслужава да останеш с него.

karitooy
02-18-2009, 03:18
Имала съм случка с такова момче..то дори нашето не беше и връзка, както и да е няма значение.

По същия начин не ми обръщаше много внимание, държеше се някак си .. не като човек, който е влюбен а просто все едно съм една малка част от ежедневието му.Лъжеше ме, че ме обича, а сега откакто съм в чужбина разбрах че на втория ден след раздялата ни си е намерил друга :x

Така че за мен не си заслужава след като не показва колко си значима за него и т.н ..За мен в една връзка са доста важни емоционалните взаимоотношения така казано ...

insomnia79
02-18-2009, 07:38
hora ot skapanite spomeni nqmam jelanie da prava abs ni6to ... :(

beretta92sd
02-18-2009, 07:58
Ама спали вече с него :)
АКо си спала и след това е станало това нещо, ми то е ясно :)) ебе и бяга :)) отива на следващата.

insomnia79
02-18-2009, 09:00
abe svqstno e mom4eto .. ma mai mu omruzna .. problema e 4e o4akvah prekaleno mn i si predstavqh 4e 6e sme si sumati vr zaedno ...