PDA

View Full Version : Е това сега не е ли подло..точно на Свети Валентин



Ne_Znaesh
02-17-2009, 00:23
Здравейте на всички =}

Искам просто да споделя, да намеря утеха някак си. Връзката ни с приятеля ми трае вече почти 3 god, но гледам, че във всеки изминал ден положението се влушава и лека, полека всичко рухва! Да оставим настрана скандалите, защото те са обичайност в нашaта връзка, а това, че вече на никoй не му пука за другият.
Ден преди Свети Валентин пак се скарахме много яко . И на следващият ден (точно на празника) от добри чуства му се обаждам, но той не вдигна и му написах смс с най добри пожелания. А той нито се обади, нито ми писа обратно. Заболя ме страшно много! И като гледах всичките тия влюбени покрай мен.. още повече ми се скапа празника. :(:(:( И като за капак на всичко, чак ДНЕС получавам смс със съдържание " Благодаря". Малее изтращях отвсякъде! :-x :-x
И сега никакъв го няма да се обади, вече 3ti ден. Има ли смисъл да търся обяснение, да търся него? Да му искам сметка?! :(

Darkkiss
02-17-2009, 00:32
ти за раздяла не си чувала?

ThePainIsReaL
02-17-2009, 00:34
И на мен би ми станало много болно, ако това се случи.
А ти, като осъзнаваш, че връзката ви няма перспектива, защо си с него толкова време? Не се ли самонараняваш някак?
Ако искаш, не ми отговаряй. Само се замисли. Сигурно още повече ще боли да се откъснеш от него, но може да е за твое добро. Мислила ли си?

Ако категорично искаш да си с него, пробвала ли си да поведеш сериозен разговор накъде вървят нещата. Според мен и затова трябва да го питаш. Не само за случилото се на 14.02.

Wrathchild
02-17-2009, 04:38
Добре, а защо си с него?
И за 3 години, не отдаваш ли твърде голямо значение на дата, която на практика не е чак толкова сантиментална за вас? Разбирам на годишнина да се беше случило...

valdesbg
02-17-2009, 05:24
Ситуацията е леко детинска. Реално погледнато това е ден като всеки друг. Когато бяхме заедно с бившата ми приятелка - не сме празнували в този ден. В смисъл такъв че нищо по сериозно не сме правили и подготвяли. Моята идея е следната - обаждаш му се(не смс) и му казваш - "така и така искам да поговорим за нашите отношения. Свободна съм еди кога си хайде да се видим." Без нападки и злобливи коментари и така нататък. Когато се видите - простичко го попитай "искаш ли да сме заедно и защо? Забелязвам че повече се караме, отколкото нещо друго(ако е така, по това което си написала така си мисля че е) а не мен не ми е приятно, предполагам и на теб. Затова искам да се разберем като големи хора."

И слушай реакцията.

Има два варианта: да се стресне, да почне да се оправдава и да се осъзнае че натам вървят нещата и да се поправи. Може да не се е усещал за скандалите и т.н.
Другия вариант е да скочи да те напада и да те обижда, да те изкарва невротичка, да изопачава думите ти и т.н. С две думи - инфантилна реакция. Ако се случи такава, приеми че това е знак от съдбата.

Каквото и да стане бъди уверена в себе си(или поне давай вид че си такава). Не се страхувай да прекъснеш връзката ви(ако се наложи разбира се). Смятам че ще се съгласиш с мен, че не би искала човека до теб да не те уважава.

Успех и пиши какво е станало!

soul1199
02-17-2009, 06:33
mn kofti,ostavi go,ne go tursi

Punisherrr
02-17-2009, 07:06
Наистина гадно,че става така,но... не разбирам как сте заедно от 3 години,а не можете дори да седнете и да говорите за проблема.. :-o
Поне за мен е странно... при мен никога не би имало такава ситуация на мълчание...единия да се цупи примерно и да не казва нищо на другия... :? ако има проблем - говорите за него!

Mr_Crowley
02-17-2009, 07:17
Ами те хората са си го казали - кучето скача според тоягата! :-o

coteto
02-17-2009, 11:57
. Връзката ни с приятеля ми трае вече почти 3 god, но гледам, че във всеки изминал ден положението се влушава и лека, полека всичко рухва! :(
ние обаче сме от 6 год заедно и при нас така взе да става и нззз :? а не ми се иска да се разделяме и преди малко пак се скарахме

SNG
02-17-2009, 12:17
Какво чакаш ? Това че ви е дълга връзката не му дава право да се "ебава" така с тебе..

1. Измисляш си сигурен и хубав сценарии.
2. Обаждаш му се.
3. Така яко го сковаваш.
4. Ако пак не подейства го режеш..

beretta92sd
02-17-2009, 12:24
Какво се занимаш с глуспости като не иска да е с тебе и 3 дена нети се обажда , казваш му краи и толкова .Изглежда на празника е бил с някоя друга .
Немога разбера някои момичета що за фасон сте , ебават са с вас както си искат , нито ви обичат и имат чуства ама вие си седите с тях дори когато ви се качват на главата или ви посегнат толкова ли нямате достойнство че да скъсате с такъв човек които ви прави на 2 ст.

DaRk_AnG3L
02-17-2009, 12:50
az nemoga da razbera za6to si o6te s nego pripolojenie 4e dyrjanieto mu e otvratitelnu!!!

Wrathchild
02-17-2009, 13:18
. Връзката ни с приятеля ми трае вече почти 3 god, но гледам, че във всеки изминал ден положението се влушава и лека, полека всичко рухва! :(
ние обаче сме от 6 год заедно и при нас така взе да става и нззз :? а не ми се иска да се разделяме и преди малко пак се скарахмеЧакай, чакай, не пише ли долу, че сте заедно от година?

sextazy_baby
02-17-2009, 15:31
Съвсем нормално е да те заболи,но мисля че вече няма смисъл да го търсиш

sadsad
02-17-2009, 15:37
Връзката ни с приятеля ми трае вече почти 3 god, но гледам, че във всеки изминал ден положението се влушава и лека, полека всичко рухва!
Това е по - гадно от колкото просто да дойде при теб и да ти каже "Късаме!".

cinderella_gugutka
02-17-2009, 15:47
не мога да те разбера-той се държи по този на4ин и ти си седиш вкъщи и пускаш теми тук???ако бях на теб щях да го намеря и сериозно да поискам обяснение за Св.Валентин и щях направо да го питам иска ли да бъде с мен или не.

GossipGirl89
02-17-2009, 15:52
Ама наистина - как търпиш да се ебава така с тебе ? :shock: Звъниш му, виждате се и говорите сериозно - ако почне да се прави на интересен слагаш чертата и дотам. Това, че 3 години сте били заедно не значи нищо - в смисъл то значи ама не е гаранция, че цял живот ще сте заедно... Явно връзката ви отдавна се е изчерпала и е време някой да сложи края. :?

krem4et0
02-17-2009, 15:53
Добре, а защо си с него?
И за 3 години, не отдаваш ли твърде голямо значение на дата, която на практика не е чак толкова сантиментална за вас? Разбирам на годишнина да се беше случило...

Е, тъпо е поне да не се видят или най-малкото: чуят!

aka6a_vamp
02-17-2009, 16:02
На мъжете не им пука за чувствата ти..колкото по-рано го осъзнаеш,толко по-добре за теб :) аз за тва в близките години няма да се занимавам!

Punisherrr
02-17-2009, 16:12
На мъжете не им пука за чувствата ти..колкото по-рано го осъзнаеш,толко по-добре за теб :) аз за тва в близките години няма да се занимавам!

Каза 15-годишната,видяла всичко от живота.... ;)
хайде стига глупави заключения.

sadsad
02-17-2009, 16:15
На мъжете не им пука за чувствата ти..колкото по-рано го осъзнаеш,толко по-добре за теб :) аз за тва в близките години няма да се занимавам!
Верно ли си на 15 :-o

aka6a_vamp
02-17-2009, 16:17
На мъжете не им пука за чувствата ти..колкото по-рано го осъзнаеш,толко по-добре за теб :) аз за тва в близките години няма да се занимавам!

Каза 15-годишната,видяла всичко от живота.... ;)
хайде стига глупави заключения.
И това какво ми пречи да съм осъзнала някои неща?Щом за теб са глупави заключения-ок твое мнение! :)

ThePowerOfLove
02-17-2009, 16:18
Ама наистина - как търпиш да се ебава така с тебе ? :shock: Звъниш му, виждате се и говорите сериозно - ако почне да се прави на интересен слагаш чертата и дотам. Това, че 3 години сте били заедно не значи нищо - в смисъл то значи ама не е гаранция, че цял живот ще сте заедно... Явно връзката ви отдавна се е изчерпала и е време някой да сложи края. :?

sentient_
02-17-2009, 16:28
Ами кво прайте тогава ?

mechtaq_za_teb
02-17-2009, 16:41
Измъчваш се, личи си. Затова решението е едно... раздяла. Не може да се държи толкова грубо. Връзката ви просто е изчерпана и за да си спестиш още нерви просто сложи край. Дори да разговаряте и да изгладите нещата, това ще е до време. Помисли за себе си...

yahhooo
02-17-2009, 16:48
Ако си това ти на аватара, няма да останеш дълго сама :oops:

Punisherrr
02-17-2009, 17:09
На мъжете не им пука за чувствата ти..колкото по-рано го осъзнаеш,толко по-добре за теб :) аз за тва в близките години няма да се занимавам!

Каза 15-годишната,видяла всичко от живота.... ;)
хайде стига глупави заключения.
И това какво ми пречи да съм осъзнала някои неща?Щом за теб са глупави заключения-ок твое мнение! :)

Няма нищо лошо да си осъзнала от рано,че не всичко е приказка,наистина ... даже е по-добре за теб,но не и да правиш такива обобщения... ''ВСИЧКИ МЪЖЕ това...ВСИЧКИ МЪЖЕ онова...'' Едва ли познаваш и си била с ВСИЧКИ МЪЖЕ и изобщо дали са били мъже ;) няма значение...
Просто смятам,че си говориш на изуст ;)

Kostadin_682
02-17-2009, 17:13
Здравейте на всички =}

Искам просто да споделя, да намеря утеха някак си. Връзката ни с приятеля ми трае вече почти 3 god, но гледам, че във всеки изминал ден положението се влушава и лека, полека всичко рухва! Да оставим настрана скандалите, защото те са обичайност в нашaта връзка, а това, че вече на никoй не му пука за другият.
Ден преди Свети Валентин пак се скарахме много яко . И на следващият ден (точно на празника) от добри чуства му се обаждам, но той не вдигна и му написах смс с най добри пожелания. А той нито се обади, нито ми писа обратно. Заболя ме страшно много! И като гледах всичките тия влюбени покрай мен.. още повече ми се скапа празника. :(:(:( И като за капак на всичко, чак ДНЕС получавам смс със съдържание " Благодаря". Малее изтращях отвсякъде! :-x :-x
И сега никакъв го няма да се обади, вече 3ti ден. Има ли смисъл да търся обяснение, да търся него? Да му искам сметка?! :(
хаха колко познато :razz: :razz: :razz:

TheNewReligion
02-17-2009, 17:18
Съветвам те, въобще да не му обръщаш внимание, когато го видиш. Ще сметне, че ти е прекалено нужен и ще се надува още повече. Не мога да сметна дали се заслужавате взаимно, но по написаното личи, че връзката ви не е пълноценна. За мен лично това е достатъчна причина да я прекратите.

ImmortalForever
02-17-2009, 17:24
О, боже!3 години и не се усещаш, че вече сте повече добри познати, отколото гаджета...ОМГ!

ImmortalForever
02-17-2009, 17:25
На мъжете не им пука за чувствата ти..колкото по-рано го осъзнаеш,толко по-добре за теб :) аз за тва в близките години няма да се занимавам!

За бога, права си!

wink
02-17-2009, 17:28
Дори да му се обадиш и да се сдобрите и съберете, дори и да ти се извини, какво? Явно връзката се е изчерпала, дори на самата теб не ти пука толкова за него, дали не те плаши това да останеш сама или просто си свикнала толкова много с него през тези години и не можеш да се отърсиш от навика?

Според мен трябва да продължиш напред и да не се занимаваш да закрепваш връзка, която няма никакво бъдеще. Не е толкова лошо да си сама, а и най-вероятно скоро ще откриеш нова тръпка с някой друг.

aka6a_vamp
02-17-2009, 17:32
Няма нищо лошо да си осъзнала от рано,че не всичко е приказка,наистина ... даже е по-добре за теб,но не и да правиш такива обобщения... ''ВСИЧКИ МЪЖЕ това...ВСИЧКИ МЪЖЕ онова...'' Едва ли познаваш и си била с ВСИЧКИ МЪЖЕ и изобщо дали са били мъже ;) няма значение...
Просто смятам,че си говориш на изуст ;)
Ахам...ще ми кажеш ли къде пише ВСИЧКИ мъже?То се подразбира,че нямам предвид всички...и уверявам те,не си говоря на изуст :)

titinkaa
02-17-2009, 17:33
Намери начин да се свържеш с него и поговорете да сериозно за отношенията си,може би така ще си оправите отношенията.Успех :)

Ne_Znaesh
02-17-2009, 22:12
Здравейте отново

Поредният скапан ден ми е днес.... Видяхме се с него, защото аз му се обадих и го помолих най учтиво като големи хора да се видим и да се разберем.. Видяхме се .. и какво да Ви кажа. На него му беше през оная работа за мен и за моите сълзи. Не говореше нищо, мълчеше и се държеше безкрайно студено! :(:( Болеше ме, много ме болеше. Това не беше човека, които познавам. Аз не издържах и гнева в мен наделя над всичко! Развиках му се.. но сякаш той не ме чуваше. Много, много гадно се почуствах..

Тръгнах си, тръшнах вратата и го оставих. Незнам защо но имах някаква надежда, че той ще ме потърси, но уви. Не се обади. Разделихме се май.. 3 god ей така.. си заминаха за един миг :(

Както и да е, аз съм все още на 18 живота е пред мен :) Благодаря на всички от сърце!

vesSynkaa
02-18-2009, 10:13
Съжалявам :( Но ти сама го каза , на 18 си и животът е пред тебе ! А и след като чувствата са му изчезнали просто нямаше смисъл ,, Не мисля , че щеше да ти бъде приятно всяка вечер да си с човек , който много обичаш , а той да се държи от студено , по-студено .. Затова ,че няма за кво да съжаляваш! Успех! :-)

Wrathchild
02-18-2009, 11:27
Добре, а защо си с него?
И за 3 години, не отдаваш ли твърде голямо значение на дата, която на практика не е чак толкова сантиментална за вас? Разбирам на годишнина да се беше случило...

Е, тъпо е поне да не се видят или най-малкото: чуят!Ами знаеш ли, за мен са значими годишнините. 14 февруари е повод да се наливам с вино. Но за мен и ден, в който не чуя приятеля ми е равен на катастрофа, така че предполагам си права.

sadsad
02-18-2009, 11:35
Здравейте отново

Поредният скапан ден ми е днес.... Видяхме се с него, защото аз му се обадих и го помолих най учтиво като големи хора да се видим и да се разберем.. Видяхме се .. и какво да Ви кажа. На него му беше през оная работа за мен и за моите сълзи. Не говореше нищо, мълчеше и се държеше безкрайно студено! :(:( Болеше ме, много ме болеше. Това не беше човека, които познавам. Аз не издържах и гнева в мен наделя над всичко! Развиках му се.. но сякаш той не ме чуваше. Много, много гадно се почуствах..

Тръгнах си, тръшнах вратата и го оставих. Незнам защо но имах някаква надежда, че той ще ме потърси, но уви. Не се обади. Разделихме се май.. 3 god ей така.. си заминаха за един миг :(

Както и да е, аз съм все още на 18 живота е пред мен :) Благодаря на всички от сърце!
Успех за напред.Дано да успееш да преодолееш нещата по - лесно :)

SunSmile
02-18-2009, 11:59
Третата година е най - трудна.
Опитай да говорите на кой за кого му пука, да си обещаете някаква промяна и в двамата.... и дано има резултат

soul1199
02-20-2009, 08:17
Съжалявам :( Но ти сама го каза , на 18 си и животът е пред тебе ! А и след като чувствата са му изчезнали просто нямаше смисъл ,, Не мисля , че щеше да ти бъде приятно всяка вечер да си с човек , който много обичаш , а той да се държи от студено , по-студено .. Затова ,че няма за кво да съжаляваш! Успех! :-)

Pliok0019
02-20-2009, 08:19
Май от подобна връзка няма смисъл.