PDA

View Full Version : Той обича друга .. вече



sladkish_14
02-17-2009, 06:01
Здравейте на всички :( :-) ..Трябва да споделя един проблем , защото толкова много ме мъчи , че вече не мога да спя и да живея нормално .. Имах си приятел , бяхме заедно около 2 години , за връзката ми няма да говоря просто беше и за двамата - първата истинска любов .. чувствата бяха толкова силни , че 2 месеца почти след раздялата ни още ме горят .. И да беше само проклетата раздяла ,която разби на пух и прах живота ми , ами не има и още :( .. След като се разделихме ,постоянно си пишехме и двамата много плачехме , но не решихме отново да сме заедно под претекст - "нека опитаме от живота и ако някой горе е решил, един ден пак заедно .." .. И така стана ,НО само с него .. Мина месец и той си хвана приятелка с която беше само 2 седмици и се раздели с нея .. Бях толкова щастлива , когато разбрах .. След 2 дни тръгна с друго момиче , сега виждам снимка на профилите му и в скайп и в импулс , където са двамата гушнати и как се целуват , под снимките му има сърца --- наще сърца :smt007 :smt007 .. Под неиния профил на снимките са думи от сорта на "Завинаги заедно бебе" .. Всъщност разбирам сега , че аз едва ли съм била истинската му любов , нея нищо , че са от седмица заедно я обича повече , на СВ. Валентин бяха заедно и след това всички има казваха "Дано всеки ден да сте толкова щастливи , колкото бяхте на Св.Валентин".. Щатлив е толкова много , колкото се боя че преди не съм го виждала :-# .. Проблема е , че аз не мога да го забравя , прекалено много го обичам .. Вече не мога и да спя нормално .. от него сякаш няма помен , нито пише , нито се обажда .. А толкова много боли без него :-# .. Какво ми остава на мене , да се радвам за него ли ? .. Той продължи своя живот , а аз не мога :-# .. А каква любов беше , обичахме се безкрайно , когато се деляхме постоянно си звъняхме , плачеше на рамото на майка си за мене :-# , а е на 17 .. Сега го няма , а аз как да заживея нормално , как като всичко минало което си спомням е свързано само с него .. Изградих живота си с него , а той си тръгна ,, :-# .. Постоянно връщам лентата назад , колко щастливи бяхме , как като ме видеше и очите му буквално светваха , усмихваше ми се и нежно ме целуваше .. :-# ..Правеше всичко за мене , безкрайно много ме обичаше , и сега ме замени .. Толкова бързо , аз от разделята не мога да си стъпя на краката , та и това ли ми трябваше .. :-# .. И какво да правя сега искам пак да живея :-# , а навсякъде виждам само него , с нея ..

KisSsSsSs
02-17-2009, 06:12
Не знам какво можеш да направиш..
Един ден може би нещата ще утихнах..
:(

Mr_Crowley
02-17-2009, 06:15
Няма да се спичаш...всичко рано или късно минава. 8)
Важното е да си намериш някакво занимание за да може да ти е ангажирано времето и да не мислиш за глупости. 8)

soul1199
02-17-2009, 06:18
nedei taka se samosujelqva,6e si nameri6 dryg,po-dobur ot nego,qvno toi ne e bil 4oveka,izlizai s fr.,zabavlqvai se,ne misli za nego,znam,4e e trydno,no 6e go zabravi6 rano ili kusno :wink: toi ne e nito purviq,nito posledniq 8)

valdesbg
02-17-2009, 06:31
Здравейте на всички :( :-) ..
Здрасти

Трябва да споделя един проблем , защото толкова много ме мъчи , че вече не мога да спя и да живея нормално ..
Ще ни нападат извънземни и ще ни отвличат за биологични експерименти?

Имах си приятел , бяхме заедно около 2 години , за връзката ми няма да говоря просто беше и за двамата - първата истинска любов .. чувствата бяха толкова силни , че 2 месеца почти след раздялата ни още ме горят ..
Доста грешки забелязвам. По надолу ще ги кажа.

И да беше само проклетата раздяла ,която разби на пух и прах живота ми , ами не има и още :( .. След като се разделихме ,постоянно си пишехме и двамата много плачехме , но не решихме отново да сме заедно под претекст - "нека опитаме от живота и ако някой горе е решил, един ден пак заедно .."
Ето първата. Научете се да приемате нещата, които се случват около вас. Така както се случват, а не както ви изглеждат.

.. И така стана ,НО само с него .. Мина месец и той си хвана приятелка с която беше само 2 седмици и се раздели с нея ..
Браво на момъка. Остават още 9.

Бях толкова щастлива , когато разбрах .. След 2 дни тръгна с друго момиче , сега виждам снимка на профилите му и в скайп и в импулс , където са двамата гушнати и как се целуват , под снимките му има сърца --- наще сърца :smt007 :smt007 ..
Похвално и нормално. Сърцата не са вашите. Отново не приемаш реално нещата.

Под неиния профил на снимките са думи от сорта на "Завинаги заедно бебе" .. Всъщност разбирам сега , че аз едва ли съм била истинската му любов ,
А трябва ли да си? Всъщност само с това изречение се забиваш няма да ти кажа колко надълбоко. Направо си скриваш и малкото ти останало себеуважение.

нея нищо , че са от седмица заедно я обича повече , на СВ. Валентин бяха заедно и след това всички има казваха "Дано всеки ден да сте толкова щастливи , колкото бяхте на Св.Валентин"..
И аз бих го поздравил така. Нормално е.

Щатлив е толкова много , колкото се боя че преди не съм го виждала :-# ..
тук вече виждам, злоба и ревност. Лошо за теб. Не се чуди защо те е оставил.

Проблема е , че аз не мога да го забравя , прекалено много го обичам .. Вече не мога и да спя нормално .. от него сякаш няма помен , нито пише , нито се обажда ..
Длъжен ли е?

А толкова много боли без него :-# .. Какво ми остава на мене , да се радвам за него ли ? .. Той продължи своя живот , а аз не мога :-# ..
Ако си го обичала истински, както твърдиш - да, радвай се за него. Ти нямаш сили да приемеш раздялата, докато той може и сега е щастлив. Тук е огромния ти проблем. Живееш в миналото.

А каква любов беше , обичахме се безкрайно , когато се деляхме постоянно си звъняхме , плачеше на рамото на майка си за мене :-# , а е на 17 ..
Ако ще и на 30 да е, каква е разликата. Вие сте се задушавали, не сте се обичали. Нормално е било да се разделите при такава ситуация.

Сега го няма , а аз как да заживея нормално , как като всичко минало което си спомням е свързано само с него .. Изградих живота си с него , а той си тръгна ,, :-# ..
Грешка и пак грешка. Играла си ролята на чанта. Ако нямаш свой живот и свои интереси, ако не се изградиш като човек, ако не се научиш да приемаш подаръците на живоота(хубави и лоши)...Няма да прокопсаш никъде. А гледам натам си тръгнала.

Постоянно връщам лентата назад , колко щастливи бяхме , как като ме видеше и очите му буквално светваха , усмихваше ми се и нежно ме целуваше .. :-# ..
Ето ти още грешки. Продължаваш да тъпчеш на едно място, вместо да продължиш напред. Никой няма да те чака.

Правеше всичко за мене , безкрайно много ме обичаше , и сега ме замени .. Толкова бързо , аз от разделята не мога да си стъпя на краката , та и това ли ми трябваше .. :-# ..
Били сте заедно грижел се е за теб. Защо се възприемаш като носна кърпичка... Не можеш защото не искаш. страх те е да тръгнеш сама. Спокойно живота не хапе.

И какво да правя сега искам пак да живея :-# , а навсякъде виждам само него , с нея ..

Като начало - спри да играеш ролята на пиявица. Приеми факта че сте РАЗДЕЛЕНИ, осъзнай го и започни да градиш СВОИ планове. Тръгни напред САМА и се научи да уважаваш себе си. Никой няма да иска мрънкало до себе си. Живота предлага много изненади - намери ги.

Колко време продължи връзката ви? 3-4 месеца?

Отново ще дам пример със себе си - 2 години и половина бяхме заедно с приятелката ми, в момента тя е с друг, какво аз да се самоубия ли? Поддържам отношенията си с нея, и с новия и приятел и знаеш ли колко ми е добре. Не е първата, няма и да е последната.

nymphadora
02-17-2009, 06:34
отвори си очите и се поугледай наоколо..може да намериш някой симпатяга,който ще ти изкара тоя :-x от главата...
живота продължава!

KimBerLy1912
02-17-2009, 07:44
От моя личен опит досега ти казвам-щом е раздяла с човек,на когото си държала (и още държиш) ....то няма как-ще те боли...
Няколко поста преди мене един пич доста те е покритикувал,но честно казано има и вярни неща в думите..
В момента виждаш всичко в черно...защото не е минало достатъчно време...Опитай се да си стъпиш на краката-не само защото така трябва..а просто няма друг изход..
Живей! И се радвай на живота... Всяка болка отшумява с времето...
Знам,че е още по-тежко когато той вече си има "нея"...
Ама и на твоята улица ще изгрее слънце...
Просто сега,когато ти е тъжно-поплачи си...потъгувай за това,че любовта вече е свършила....Но не се задълбавай в миналото,просто няма смисъл...Запази всичко като хубав спомен,при идеята за който след време ще се усмихваш..
Чувствам се длъжна да ти кажа,че той НЕ я обича тая "новата"..Просто помисли логично,няма как щом са от толкова време заедно... "ЗаВиНаГи БеБчУуУ ЗаЕдНуУуУ" ..--подобни неща ми звучат невероятно,замисли се и ти...
А дали някога ще сте заедно никой не знае...Просто смятам,че живота,когато е затворил тази врата пред теб..Е отворил прозорец..Звучи банално,но факт-всяко зло за добро...
Явно сте имали проблеми и връзката ви не е вървяла...Сигурна съм,че ако бяхте още заедно и се карахте и си крещяхте всеки ден,нямаше да си истински щастлива...Убедена съм,че един ден ще разбереш,че така те боли много по-малко,отколкото ако бяхте заедно с караниците и разправиите...
На тия години (17 ...и аз съм на толкова,тая година ставам на 18 :D ) ...връзките трябва да са леки,приятни...Няма смисъл да се тормозите...когато вече не се получава-хората се разделят...
Няма връзка без край..И под връзка имам предвид всяка възможна-просто чисто физически хората умитат...И ето ти край за връзката...
Ако наистина го обичаш,радвай се,че слава богу е жив и здрав ...(че и на влюбен се преструва :D )..
Много локуми разтрягах...А просто исках да ти кажа да си поплачеш,щом ти е тъжно...А после да продължиш...Не се задълбавай в миналото,живота е пред теб...Усмихни му се,за да ти се усмихне и той...
Пожелавам ти успех с тва трудно начинание...И много щастие занапред...Защото си човек и го заслужаваш,но замисли се-няма как да го видиш пред себе си,ако непрекъснато гледаш "назад"...
Иначе ако просто ти се иска да поговориш с някого,пиши ми на лична : ) Ще се радвам този някой да съм аз...
Успех : ) :-)

Diggity
02-17-2009, 11:24
Здравейте на всички :( :-) ..Трябва да споделя един проблем , защото толкова много ме мъчи , че вече не мога да спя и да живея нормално .. Имах си приятел , бяхме заедно около 2 години , за връзката ми няма да говоря просто беше и за двамата - първата истинска любов .. чувствата бяха толкова силни , че 2 месеца почти след раздялата ни още ме горят .. И да беше само проклетата раздяла ,която разби на пух и прах живота ми , ами не има и още :( .. След като се разделихме ,постоянно си пишехме и двамата много плачехме , но не решихме отново да сме заедно под претекст - "нека опитаме от живота и ако някой горе е решил, един ден пак заедно .." .. И така стана ,НО само с него .. Мина месец и той си хвана приятелка с която беше само 2 седмици и се раздели с нея .. Бях толкова щастлива , когато разбрах .. След 2 дни тръгна с друго момиче , сега виждам снимка на профилите му и в скайп и в импулс , където са двамата гушнати и как се целуват , под снимките му има сърца --- наще сърца :smt007 :smt007 .. Под неиния профил на снимките са думи от сорта на "Завинаги заедно бебе" .. Всъщност разбирам сега , че аз едва ли съм била истинската му любов , нея нищо , че са от седмица заедно я обича повече , на СВ. Валентин бяха заедно и след това всички има казваха "Дано всеки ден да сте толкова щастливи , колкото бяхте на Св.Валентин".. Щатлив е толкова много , колкото се боя че преди не съм го виждала :-# .. Проблема е , че аз не мога да го забравя , прекалено много го обичам .. Вече не мога и да спя нормално .. от него сякаш няма помен , нито пише , нито се обажда .. А толкова много боли без него :-# .. Какво ми остава на мене , да се радвам за него ли ? .. Той продължи своя живот , а аз не мога :-# .. А каква любов беше , обичахме се безкрайно , когато се деляхме постоянно си звъняхме , плачеше на рамото на майка си за мене :-# , а е на 17 .. Сега го няма , а аз как да заживея нормално , как като всичко минало което си спомням е свързано само с него .. Изградих живота си с него , а той си тръгна ,, :-# .. Постоянно връщам лентата назад , колко щастливи бяхме , как като ме видеше и очите му буквално светваха , усмихваше ми се и нежно ме целуваше .. :-# ..Правеше всичко за мене , безкрайно много ме обичаше , и сега ме замени .. Толкова бързо , аз от разделята не мога да си стъпя на краката , та и това ли ми трябваше .. :-# .. И какво да правя сега искам пак да живея :-# , а навсякъде виждам само него , с нея ..


Чувството е гадно, когато дълго време си била привързана към някой до такава степен, че чак го обикваш (в случая с теб). Аз имах подобен проблем, само, че момичето беше виновно защото спа с друг. Аз не я обичах но бях привързан към нея и когато тя ми каза това - аз се отчуждих. Да, беше ми кофти (още по кофти като се има в предвив, че тя беше от друг град), но след седмица-две ми мина... Ще ти мине и на теб, не се безпокой. Излизай по често, забавлявай се, не обръщай внимание на другите двойки, живей си живота... ще видиш, че така ще мине по бързо :)

sadsad
02-17-2009, 16:56
Ужас.Не искам да попадам в такова положение, просто дори като се сетя аз как се чувствах при раздяла за една седмица.Знам, че е трудно, няма да ти казвам да се опиташ да не мислиш за това и да не си спомняш, защото аз когато сега се скарам с приятеля ми просто мисля за това и толкова, спомням си и това е.Колкото и гадно да е ще свикнеш с тази болка, знам че не звучи приятно, но както в казал Фройд "Това, което не ме убива ме прави по - силен", така като чета ще ти отнеме известно време да забравиш всичко, но след време ще започне да не ти пука, като казвам след време не очаквай да е след ден, два.И да не ти се излиза навън, излез, все ще намериш някоя тема за разговор с някое момиче, предполагам има момиче с което си споделяш, ако поне малко те уважава помоли я просто да ти помогне, излезе отидете не кино, спортувай и да се надяваме колкото се може по - бързо да мине.Има и друго за което не съм сигурна и не влагай всичките си надежди в това - той може да се опитва да те забрави . Успех и дано да се оправиш. Пиши как си ..

sladka_______
02-17-2009, 19:50
не прочетах до краи, но като го искаш си се бори за него по някъв по оригинален начин. Отвлечиго и си изкараите супер, запознаите се на ново и т.н. привлечи вниманието му по малко налудничев начин но сладък..

Re5peC7
02-17-2009, 19:54
http://vbox7.com/play:57a89a00 поздравче

ponpon4eto
02-17-2009, 20:34
ooooooo горката :shock: :shock: :shock: ем аз бях в същото положение уж много ме оббичаше бях първата му любов пак ся го казва на друга :cry:
остави го някои ден ще си осъзнае грешката ама ти ще си щастлива с друг !!! =;

Darkkiss
02-17-2009, 22:00
примири се...

Tempest
02-17-2009, 22:12
живей, никой не ти пречи... спри да гледаш с такива очи на живота... потърси любов в друг човек и не търси приличия с предишния...

Beau
02-18-2009, 01:12
не ми се чете... :-# :-#

Re5peC7
02-18-2009, 05:41
много добре те разбирам, може да се каже че съм в същото положение...но няма друг изход освен да се опитаме да продължим и да живеем...може би утре няма да е както днес ...той е тръгнал по своя път опитай се и ти, знам че е трудно, но...успех ти пожелавам

sladkish_14
02-18-2009, 18:17
valdesbg доста мъжко мнение .. Явно и годините са ни различни , въпреки това , мерси за съветите .. Обаче не е така лесно постижимо , колкото изглежда отстрани :( ..

ponpon4eto
02-18-2009, 19:30
em ne e ama s vremeto stavat tiq raboti prosto nameri si drug nai-dobre taka 6te ti e malko po lesno ;-)

balu4ka
02-18-2009, 19:54
Истината е там,че ти молиш нас за съвет как да го забравиш или от отзи сорт.Но,от написаното не си личи,че си готова за каквото и да е .Не трябва да се живее в спомени продължи изцяло на чисто.Излизай с приятели ,излизай с нови хора той не е бил вързан за теб, и предполагам е бил първия ,но не и последния.Примии се с този факт ;)