PDA

View Full Version : Как да й покажа, че съжалявам?



xpower
02-17-2009, 08:15
Имам нужда от малко помощ и се надявам да ми помогнете.Баш на свети валентин направих голяма простотия : изпокарах се с приятелката ми , с която сме заедно от две години и половина.До голяма степен всичките ни проблеми идваха от моя страна ( все нещо ме дразнеше , дали в работата или в нас , дали щото исках да се самобичувам и да се сърдя на целия свят ) . Та идеята ми е : сега се събрахме и обещах да се променя коренно.И започнах да правя първите стъпки.Но дайте ми нянкъв съвет как да и покажа , че наистиан съжалявам.Скоро ще ходя при нея ( тъй като сме от различни градове , аз работя в София ) . Дайте ми идея за някаква романтична изненада , която мога да и направя.Нещо , което би харесало на едно момиче.Ще оценя всеки един съвет.Предварително ви благодаря :)

т.7
krem4et0

princesa_viki
02-17-2009, 08:23
Най-малкото,за което се сещам е да й подариш цветя.Сигурно би се зарадвала.А относно промяната-единствения начин е да й го доказваш непрекъснато,с думи няма да стане :)

valdesbg
02-17-2009, 08:29
Имам нужда от малко помощ и се надявам да ми помогнете.Баш на свети валентин направих голяма простотия : изпокарах се с приятелката ми , с която сме заедно от две години и половина.До голяма степен всичките ни проблеми идваха от моя страна ( все нещо ме дразнеше , дали в работата или в нас , дали щото исках да се самобичувам и да се сърдя на целия свят ) . Та идеята ми е : сега се събрахме и обещах да се променя коренно.И започнах да правя първите стъпки.Но дайте ми нянкъв съвет как да и покажа , че наистиан съжалявам.Скоро ще ходя при нея ( тъй като сме от различни градове , аз работя в София ) . Дайте ми идея за някаква романтична изненада , която мога да и направя.Нещо , което би харесало на едно момиче.Ще оценя всеки един съвет.Предварително ви благодаря :)

Като начало не бъди п*тка. Няма нужда да се извиняваш, да съжаляваш и да превръщаш всичко в сърцерадирателна картинка. Покажи го на дела. Жените обичат да виждат действие, което подкрепя думите.

По другия въпрос - заведи я на разходка(в това студено време ще е проблем, но все нещо ще измислиш), може да отидете да си хареса някоя блуза/пола/панталон. Сготви и нещо(тук трябва да се постараеш, жената вижда когато го правиш). Отдели време в което да сте замо двамата, покажи и че тя значи много за теб и т.н. Мога много да пиша ако искаш - ЛС с конкретен върпос.

cinderella_gugutka
02-17-2009, 09:28
някакъв подарък измисли...или цветя

pavelvasilev
02-17-2009, 09:46
Първото което можеш да направиш е, когато се видите я покани на кафенце и с прости думички и кажи че съжаляваш за стореното и съм сигурен че ще мине ок.

Има една поговорка - Приятелството се доказва!

MaLkaTa_LaDy
02-17-2009, 09:48
Подарък - не. Изглежда прекалено повърхностно. Купи и букет от любимите и цветя или да речем 3 червени рози и малка сладка картичка, на която и казваш, че наистина съжаляваш. За това се сещам. :-) Но без подаръци!

curka87
02-17-2009, 11:35
Подаръците са хубаво нещо, но в случая не е много подходящо. Според мен това ще я накара само да си помисли , че се опитваш й замажеш очите.
Промяната и любовта не се казват с думи, а се доказват с дела. За това вместо да й купуваш разни неща , по-добре я изненадай с някоя разходка или просто й отдели повече време от обикновено, в което да сте само двамата.
Опитвай се наистина всеки ден да й показваш с по нещо малко , че обещанието ти да се промениш не е само на думи, а че наистина опитваш.

scyLLa
02-17-2009, 13:43
Вълкът кожата си мени, но нрава не

PeopleAlwaysLeave
02-17-2009, 13:56
Наистина любовта не се доказва с подаръци и с думи, а с действия. Може да й вземеш цветя както вече ти продложиха и да я изведеш някъде на тихичко и спокойно място, където да си поговорите само двамата и да й обесниш, че съжаляваш и ще се реваншираш за случилото се. Иначе - отделяй й малко повече време като за начало.

cherinka
02-17-2009, 14:08
Stiga s tiq cvetq beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cvetq ta cvetq, jivota ne e samo cvetq i rozi !
пича чисто и просто си каза да му подскажем да й направи някаква изненада, и ни попита ква
Все едно някой като се изпокара с партньора си, ще му мина с един букет..
Систематично си я обгръщай с внимание, жестове, мили приказки, с добро поведение, до няква степен се опитвай да си премълчаваш известни неща, съгласявай се с нея, карай я да се чувства обичана, специална и уважавана и всичко ще утихне :)
може и по-често да задоволяваш сексуалната й потребност.. все пак човек се чувства щастлив не само от внимание, интерес и куп лиготии, свързани по негов адрес.

imfamous
02-17-2009, 15:07
напълно съгласна съм със scyLLa "Вълкът кожата си мени, но нрава не !"

sadsad
02-17-2009, 15:12
Най-малкото,за което се сещам е да й подариш цветя.Сигурно би се зарадвала.А относно промяната-единствения начин е да й го доказваш непрекъснато,с думи няма да стане :)
Мдам, правилно.


напълно съгласна съм със scyLLa "Вълкът кожата си мени, но нрава не !"
А за това аз съм пример, че не е вярно !

turmionkatilot
02-17-2009, 15:49
купи й пушка, че да те гръмне... ще й мине ;>

TheNewReligion
02-17-2009, 17:32
Романтична изненада...бла-бла. Губене на време. По-голяма изненада от това да изпълниш обещанието си, едва ли ще има. И все пак се съмнявам някога да го направиш. Когато наистина имаш намерения да направиш нещо, не си губиш времето в глупави обещания, а направо действаш. Така "изненадата" ще е пълна. :wink:

xpower
02-18-2009, 06:52
купи й пушка, че да те гръмне... ще й мине ;>

Хахахах , мога да й дам моя пистолет да ме гръмне , това не е проблем.
Все пак благодаря на всички.Всяко мнение ми помага по някакъв начин и ще използвам от всяко по малко.
Само да спомена : винаги когато й купувам цветя , тя все ги оставя някъде и забравя да си ги взима :booooomb: