PDA

View Full Version : В сънят си да губиш любимия



coteto
02-17-2009, 11:31
Здравейте снощи сънувах Ужасен кошмар.
Сънувах че приятелят ми умира (от някаква болест)има ле4ение но той не иска.Нз как започна всичко но по едно време се озовахме в училище и купуваше някакви картички за да се сбогува.После се озовахме вкъщи и той вече щеше да умира(до колкото помня сякаш някой щеше да му даде някакво хапче и той щеше са заспи завинаги) накратко това е сънят ми
като се събудих през ноща чак се питах това истина ли е?
мн се изплаших 4ак си поплаках.
какво означат вси4ките тези неща ???
4ак ме е страх :-# :-#

mihichkaaa
02-17-2009, 11:35
има съновници..провери :)

TheRunaway
02-17-2009, 11:36
Мно'о филми гледаш, релакс. ;)

myNameIsImmortal
02-17-2009, 11:39
Означава че му е време да му пуснеш :razz:

Абе колко пъти да кажа.. УЧЕТЕ СИ УРОЦИТЕ ПО БИЛОГИЯ.. В края на учебника от 8ми клас помня има урок за сънищата където пише: Сънят е сбор от бивали случки, в небивали комбинации.. Какво се вкарвате в някакви филми.. е и аз оня ден сънъвах как миналото момиче къдего го харесвах го изнасилват 4 момчета пред мен едновременно а аз си гледах.. ама какво.. изнасилиха ли я наяве.. ?! Не .. какво тогава..

Kostadin_682
02-17-2009, 11:40
Абе на мен до сега някой сънища се ми се сбъдват, и единият вече е налице :(

coteto
02-17-2009, 11:41
Означава че му е време да му пуснеш :razz:

Абе колко пъти да кажа.. УЧЕТЕ СИ УРОЦИТЕ ПО БИЛОГИЯ.. В края на учебника от 8ми клас помня има урок за сънищата където пише: Сънят е сбор от бивали случки, в небивали комбинации.. Какво се вкарвате в някакви филми.. е и аз оня ден сънъвах как миналото момиче къдего го харесвах го изнасилват 4 момчета пред мен едновременно а аз си гледах.. ама какво.. изнасилиха ли я наяве.. ?! Не .. какво тогава..

надявам се ее някава глупосттт :D :D :D

curka87
02-17-2009, 11:41
Това е просто един сън. Успокой се.
Вярно е , че всеки сън е предизвикан от нещо от действителността и , че всекисън значи нещо, но......
Лично моето мнение е , че целия кошмар е просто измислица на въображението ти в следствие на нещо, което ти е повлияло силно преди това. Това в никакъв случай не значи, че е нещо точно с приятеля ти.
В крайана сметка ....това е самосън.
Споко!

coteto
02-17-2009, 11:43
благодаря за успокоениетооо май от тва имах нужда :)

SNG
02-17-2009, 11:44
Сестра ми преди половин година, имаше доста сериозен приятел (6 год. връзка) и по едно време започнаха да се карат, защото приятелят и започна да се вкарва в различни филми и да я буди рано сутринта да и разказва някакви сънища и един ден ,когато тя трябваше да заминава да се види с него в София той и се обади в 4 сутринта и и разказа ,че бил сънувал как се разделят и така и стана.. отиде в София и там са се раделили ..


По темата : Не се фкарвай ф никфи филми братле..

Wrathchild
02-17-2009, 11:48
3 пъти съм сънувала, че умира. Още е жив. Бъди спокойна.

myNameIsImmortal
02-17-2009, 11:48
Сестра ми преди половин година, имаше доста сериозен приятел (6 год. връзка) и по едно време започнаха да се карат, защото приятелят и започна да се вкарва в различни филми и да я буди рано сутринта да и разказва някакви сънища и един ден ,когато тя трябваше да заминава да се види с него в София той и се обади в 4 сутринта и и разказа ,че бил сънувал как се разделят и така и стана.. отиде в София и там са се раделили ..


По темата : Не се фкарвай ф никфи филми братле..
то и теб да те будят така рано рано и то секи ден.. и ти ще се разделиш с половинката си

За авторката: НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ! Няма нищо страшно - всичко е просто сън. ! :)

w0sh
02-17-2009, 12:42
DOOM IS AT HAND!

DaRk_AnG3L
02-17-2009, 12:53
има съновници..провери :)

+1 :)

FlashMX
02-17-2009, 19:47
Ако сънищата някога се сбъдваха сега щях да да съм най-известния и богат пич..... :D

girl_in_black
02-17-2009, 19:49
По принцип казват, че ако сънуваш, че някой умира, ще живее дълги години :)

mirolubka
02-17-2009, 19:51
смърт на познат човек в съня предсказва щастие и приятни новини, а на непознат - благоприятна промяна. смърт на дете вещае радост. собствената си смърт сънуваш ли, ще се изявиш, ще те обичат.

sega di6ai spokoino...

vesSynkaa
02-17-2009, 20:12
Аз знам , че ако сънуваш умрял ще живее дълги години , но все пак т'ва е един сън .. Ох като си помисля , ако ми се сбъдваха сънищатааа :oops: 8-) Успокой се , приятелят ти няма да умре ! :)

hottie
02-17-2009, 20:39
И аз съм сънувала такива сънища за приятелят ми и такъв рев му ударих :( Като се събудих след кошмара не знаех истина ли е или кошмар. Много неприятно, но не си мисли най-лошото. Както казаха по-горе говори се че да сънуваш някой как умира всъщност предсказва хубави неща. Дано е наистина така :)

darla
02-17-2009, 20:44
v nqkakuv sanovnik bqh 4ela,4e ako sanuva6,4e nqkoi umira ozna4ava,4e v deistvitelnost umira lo6oto v nego,zlobata i t.n.Edva li e vqrno no tova bqh 4ela

Jumbie483
02-17-2009, 21:37
И аз съм сънувала такива сънища за приятелят ми и такъв рев му ударих :( Като се събудих след кошмара не знаех истина ли е или кошмар

а аз какво да кажа като сънувах такъв сън, само че с родителите ми :(
и наистина дано е на нещо добро :-o

coteto
02-18-2009, 07:04
По принцип казват, че ако сънуваш, че някой умира, ще живее дълги години :)
по принцип се опитвам да не вярвам на сънищата (когато са лоши де) но просто това 4ак ме изплаши и надявам се да е било на хубаво сънят :-D

coteto
02-18-2009, 07:05
смърт на познат човек в съня предсказва щастие и приятни новини, а на непознат - благоприятна промяна. смърт на дете вещае радост. собствената си смърт сънуваш ли, ще се изявиш, ще те обичат.

sega di6ai spokoino...
мерси :-)

soul1199
02-18-2009, 08:43
budi spokoina,proverih v sunovnika i tva zna4i,4e 6e se radva6 za ne6o :)

KisSsSsSs
02-18-2009, 09:10
А бе, не й казвайте, че се филмира,
защото ако се случи на вас, тогава какво?
Нима няма да сте притеснени?!Да...да..

Ето какво намерих аз :)
СМЪРТ : Ако е на ваш близък или приятел/гадже - това е предупреждение за очакващото го сериозно изпитание.

Bellatrix
02-18-2009, 09:57
И аз преди седмица -две цели 4 нощи подред сънувах, че се разделяме с моя приятел. Ревах, тревожих се (след 3я път вече сериозно се притеснявах), ама някак си по-скоро връзката ни се заздрави оттогава и сме по-сплотени :D Тъй че не се шашкай. Нормално е след такъв сън да си стресирана и сдухана, ама недей да си тровиш нервите излишно.

shoshka
02-18-2009, 11:53
По принцип казват, че ако сънуваш, че някой умира, ще живее дълги години :)


+1, само дето аз знам, че като умира някой на сън, значи му е умряло злото

sweet_nothings
02-18-2009, 11:56
Сънят попринцип те среща с действителността, но трябва първо да разтълкуваш съня, за да разбереш точно какво е посланието.
В някои съновници пише, че когато видиш твой любим човек да умира, значи, че се страхуваш да го загубиш. Макар, че не вярвам много на съновниците, защото са различни и съм свикнала сама да си ги тълкувам сънищата, мога да потвърдя това което ти казах.
Напоследък все ми се случваха лоши неща. Мн се страхувах да не загубя любимия си човек, нз защо, но просто ми се въртяха такива мрачни мисли в главата, всеки ден мислих за това, представях си как го губя. Плачех, бях стресирана, не споделях с никой страховете си. Един ден в даскало, моята приятелка дойде и ми каза, че е сънувала кошмар свързано с мен и моя любим човек! Аз се уплаших кат ми каза така, разказа ми тя , какво точно е сънувала, а навярно сънувала това от което аз най - много се страхувах - смъртта на любимия ми човек, видяла аз как плача... Е, може би тя усетила какво чувствам и това й е повлияло телепатично и сънувала моя страх.
Надявам се и при теб да е просто един периодичен страх! :)
А и казват, че понякога сънищата излизат по обратния начин ;)

mon4eto
02-18-2009, 14:52
Това е просто сън спокойно :) В края на краищата всеки човек сънува кошмари.И аз съм сънувала как умирам ама на ето още съм жива :D

imfamous
02-18-2009, 14:56
Някой от нас да ти прилича на Фройд?!

ef4etyYy
02-18-2009, 16:33
аз понякога сънувам доста реални неща :shock: :shock: чак се ужасявам

valdesbg
02-18-2009, 18:52
Еми аз съм сънувал няколко пъти че умирам. В ежедневни ситуации.
Но не ми пречи. Ако сравним мозъка с компютър то сънищата са скрийнсейвъра.

Не се плаши.

Dian4ety
02-18-2009, 19:13
3 пъти съм сънувала, че умира. Още е жив. Бъди спокойна.

Еее.. аз колко пъти корбан, булгур приготвям китки купувам той неще и неще.. неще да умира бе.. куча марка излезе ейй, хванах си беля с него :razz: :razz:

ponpon4eto
02-18-2009, 21:08
smarta zna4i dalag jivot mili4ka :grin:
pak i ne se pritesnqvai tva e samo san a ne istina :?

ef4etyYy
02-19-2009, 10:04
3 пъти съм сънувала, че умира. Още е жив. Бъди спокойна.

Еее.. аз колко пъти корбан, булгур приготвям китки купувам той неще и неще.. неще да умира бе.. куча марка излезе ейй, хванах си беля с него :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gLoRiToO
02-19-2009, 11:41
Виж в съновник,там пише какво означават сънищата.Няма място за притеснение сънищата нямат общо с действителноста :wink:

Salvation
02-19-2009, 15:53
Уповавайки се на познанията си относно сънища, мога да ти кажа, че ако сънуваш,че някой умира, означава, че умира болестта му.И също така ако плачеш насън, означава щастие в реалността..
Ама това все пак са сънища - относително, неточно и индивидуално! ;]

YouCantStopMe
02-19-2009, 19:35
Било хубаво да сънуваш,че умира.. просто му удължаваш живота.. Ако искаш вярвай..
А ако не.. продължи и не мисли за това.Не си струва.Това е просто сън!