PDA

View Full Version : хелп...момичета



mecata95
02-17-2009, 12:23
Ами от 3 месеца имам цикъл ама ми е много обилен..Използвам на Always Ultra едни 5 от 6 капки, защото нощни не мога да намеря..Когато съм на даскало някой път ми излиза от превръзката и ми е мн кофти.Нз тампони ли да използвам някакви по-дебели превръзки ли..Кажете плс... на 14 съм :oops:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-17-2009, 12:26
е недей тампони ако не си се чукала... ако си се чукала си слагай ама недей непрестанно
тва с пропускането е ужасно и на мен ми се е случвало ама ще се намали споко а иначе нощем си сложи кърпа под газа ако пропусне превръзката, кърпа се пере по лесно от чершаф 8-) и споко

mecata95
02-17-2009, 12:30
нее нощем не но нз ще се нормализира ли скоро и ако да възможно ли е примерно да стане 4-5-6 дена а не както е сега-8?

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-17-2009, 12:36
ем по4ти 100% съм сигурна че ще се оправи/ при сички почти е странен в началото / а иначе сменяй си я по често просто кат си в даскало/ а нощи превръзки 100% има в била
кат са по дебели не е гаранция че ще са по устойчиви
иии може да си слагаш памук над превръзката ако е мн силно




не се плаши ще ти се оправи
на мен секи път ми е различен ... в началото беше силен обаче сега ми минава за 4-5 дена и не е изобщо силен :D

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-17-2009, 12:37
пийй vitamin C :) казват че намалявал...

mecata95
02-17-2009, 12:39
и горе-долу откакто ти дойде за колко време се нормализира?

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-17-2009, 12:45
ем то да ти кажа не ми е много нормален ама след първата година при мен си стана дебре...
може би няколко пъти още и ще ти се оправи
пий витамин ц - той забавя :-D

mecata95
02-17-2009, 12:46
ок.мерси все пак.

Biskfitka
02-17-2009, 15:25
и при мен беше така.....И точно като станаха 2 години откакто имам цикъл ми се нормализира 8-) Та за пропускането на превръзките..и на мен се е случало (ама не в даскало де) ии значи първите дни слагах по две превръзки (нощни) ама не от най-дебелите де! И си сменяй по често превръзката и така..
А също може да слагаш превръзка и тампон :D
И за витамин Ц....не го намялава кой знае колко..
аз малко се преебах с тва винамин Ц (бях болна и пих и тоя месец цикъла ми е ужасен:Д) така,че не го пии в големи количества!
Но все пак имаш от скоро цикъл....има време докато се нормализира

KisSsSsSs
02-17-2009, 16:39
Познато.. аз бях като Ниагара :D
Но няма как, ще се нормализира, спокойно :-)

evalongoriq
02-17-2009, 16:42
и моя е много силен имам от половин година и всеки път ми е по 8 дена и първите дни сменям превръзката през половин час!и аз ползвам оулейз нощни и оулейз ултра супер!

InVic7us
02-20-2009, 23:36
То си има тампони и за момичета, които не са отварани, ама въпроса е там, че щом ти е толкова обилен цикъла и едвам издържаш с превръзка, то кво остава за тампон :? ?

marilyn
02-21-2009, 07:33
Ми първите пъти и на мен ми беше силно и то много силно даже и мнооого дълго, по една седмица примерно. Ама после ми се оправи и да видиш, сега съм си ок. А аз пия витамин Ц, ако ми се иска да си го намаля по някаква причина, можеш и ти да пробваш, безвредно е! А иначе за тампоните, то че има за девствени момичета, има ама в даскало примерно как ще си го слагаш нз, трябва да си с много чисти ръце да не си направиш някаква инфекция, ама в даскало просто нз как ще стане. Или просто ако някой ден ти е мн силно не ходи на даскало, аз и такива дни съм имала като бях по -малка, ама вече не, щото имам цикъл от мн време и ми се оправи. :)

varnen4e
02-21-2009, 07:46
Пий витамин Ц.

InVic7us
02-21-2009, 16:28
има ама в даскало примерно как ще си го слагаш нз, [/b]

Тя като си ги купи, вътре в кутийката си има листче с информация как,къде,кво,що...има дори и илюстрирани картинки, който показват начина за слагане, каква хигиена е нужна и всичко останало. Споко, всичко си е обяснено и показано на прост език :wink:

marilyn
02-21-2009, 18:19
има ама в даскало примерно как ще си го слагаш нз, [/b]

Тя като си ги купи, вътре в кутийката си има листче с информация как,къде,кво,що...има дори и илюстрирани картинки, който показват начина за слагане, каква хигиена е нужна и всичко останало. Споко, всичко си е обяснено и показано на прост език :wink:

Това е ясно, ама нали се сещаш, че трябва да е с много чисти ръце а в даскало как ще стане това наистина нз, това имах предвид.

mmKamm
02-22-2009, 10:53
Ами от 3 месеца имам цикъл ама ми е много обилен..Използвам на Always Ultra едни 5 от 6 капки, защото нощни не мога да намеря..Когато съм на даскало някой път ми излиза от превръзката и ми е мн кофти.Нз тампони ли да използвам някакви по-дебели превръзки ли..Кажете плс... на 14 съм :oops:
моя също ме тормози понякога...всъщност изпитвам някакъв ужас, че нещата няма да са както трябва и ще се изцапам...ии дните ми минават ужасно...затова използвам и тампони и превръзки (задължително нощни) и съм добре :)

gia_sena_mono
02-22-2009, 12:15
I az sym bila taka.Mnogo e gadno, moje da ne si se izcapala, no vse si mislish,che si :( Vzemi si po-dygli prevryzki.I gi smenqi po-4esto.

djuki
02-23-2009, 20:08
кофти е .... на мен след баня ми се успокоява и 1 час след това ми е доста по слаб . Пий и витамин С на мен ми помага . А ако наистина много те тревожи въпреки , че според мен е нормално говори с майка ти !