PDA

View Full Version : Помощ по английки! :((((((((((



(S) AINT
02-17-2009, 15:10
Офф помогнете ми по английски за утре :(((
1 минута трябва да говорим на английски и ми трябва някакъв образец за биография ( примерно как се представяш )
Или нещо друго :( нз вече

fluffka1
02-17-2009, 15:18
аз попринцип съм доста добра по английски :oops: ,кажи ми кой клас си и за какво ТОЧНО става въпрос, че немога да разбера, и се надявам че ще успея да ти помогна! :) :) :) :) :)

(S) AINT
02-17-2009, 15:22
аз попринцип съм доста добра по английски :oops: ,кажи ми кой клас си и за какво ТОЧНО става въпрос, че немога да разбера, и се надявам че ще успея да ти помогна! :) :) :) :) :)

Ами 10 клас съм :? обаче тука в моя град нивото е нулево
Ами някаква тема ддз :( примерно да представим себе си

(S) AINT
02-17-2009, 15:34
Спрях се на представянето.
С това как се казваш , на колко си такива неща :oops:

(S) AINT
02-17-2009, 15:59
Измислих текста , само някои трябва да ми го направи на английски :)))))


На 16 години съм, уча и живея в град Ню Йорк :D В момента съм в 10 клас. През свободното си време обичам да се разхождам, да се забавлявам с приятели, когато съм весела обичам да слушам музика, когато съм тъжна обичам да рисувам. Живея в апартамент с майка ми и баща ми. Нямам братя и сестри.Имам много луда котка. Любимият ми сезон е лятото.Много обичам да ходя на море. Мечтата ми е да живея или посетя някои страни като Франция,Англия,защото ми харесват. Имат много забележителности, уникални магазини, просто не може да се скучае.

fluffka1
02-17-2009, 16:05
(аз съм 8-ми, в английска) ми на4и, то тва общо взето то тря да си го напи6е6, ето шти напи6а нещо като планче, пък ти ще си го попълниш :)

Hi, I'm (името ти)!
I`m (годините ти) old.
I live in (името на града ти).
I study in (името на даскалото ти).
I have( еди си колко сестри или братя)
My favorite food is (пишеш любимата ти храна там...pizza да кажем)
In my free time, I like to(пишеш кво обичаш да прави6, пр. dance, listen to music....i t.n.)
и после вече си го украсява6 с твой си работи. Ето то един пример за такоа нещо:

Hi, I'm ******
I`m ** old.
I live in **** town
I study in ***** school.
I have one sister/ I dont have any brothers or sisters.
I have a pet- a little dog, his name is *****.
My favorite food is fish and crisps.
My favorite drink is coca-cola.
In my free time, I like to listen to music, I have many favorite singers, like **********
I like to watching TV, mu favorite films are *****




Еми надявам се че помогнах! :) ако нещо има проблем, пиши! ама тва просто ти тря си го напишеш, с твоите предпочитания и т.н...... :) :) :) :) :)

fluffka1
02-17-2009, 16:07
ем ся твоито ли да превеждам? 8) ????

(S) AINT
02-17-2009, 16:11
ем ся твоито ли да превеждам? 8) ????

Мерси , мн ми помогна :)
Ако имаш време :( Няма ли някакъв начин да не се повтаря тва "I am " :)
Много мерси иначе. :-)

(S) AINT
02-17-2009, 16:32
ехооо

fluffka1
02-17-2009, 17:20
еми не няма на4ин, тва е граматичен закон, просто е невъзможно да не се повтаря, въпреки 4е съм напълно съгласна с тебе, мн е тъпо да се повтаря само "I', I`m i t.n. :D

fluffka1
02-17-2009, 17:32
На 16 години съм, уча и живея в град Ню Йорк Very Happy В момента съм в 10 клас. През свободното си време обичам да се разхождам, да се забавлявам с приятели, когато съм весела обичам да слушам музика, когато съм тъжна обичам да рисувам. Живея в апартамент с майка ми и баща ми. Нямам братя и сестри.Имам много луда котка. Любимият ми сезон е лятото.Много обичам да ходя на море. Мечтата ми е да живея или посетя някои страни като Франция,Англия,защото ми харесват. Имат много забележителности, уникални магазини, просто не може да се скучае.

I`m 16 years old, I`m living and studying in *** ( staa li bez tva 4e si 10 klas? :D ) In my free time, I like to go on walks, to meet my friends....I like to listen to music when I`m happy and I like drawing, when I`m sad. I live in a flat with my parents,I dont have any brothers or sisters, but I have one crazy cat. My favorite seazon is the summer, because I realy like to go to the sea. I would like to go to a country like France, England..., because there are many interesting places and unique shops. You can`t be bored in contries like this.That`s my dream


Тва е твойто, хубаво е- мн даже :) Желая ти успех!
А при други проблеми- насреща съм! :) :) :) :)

(S) AINT
02-17-2009, 18:00
Мерси много :-)

fluffka1
02-17-2009, 18:12
Мерси много :-)
:) :) :) :) пак заповядай! 8)