PDA

View Full Version : Невяра!!!!!



beiho
02-17-2009, 17:07
С приятелката ми се скарахме за една моя малка шегичка, която даже не може да се приема на сериозно. Но тя направи така, че сякаш съм й сторил голямо зло.Така, тя си помисли, че съм сериозен. Извинявах й се, казах й, че ме е разбрала погрешно, но резултат никакъв.Установих, че тя не вярва на моите думи, а ми казва, че ме обича.В същото време не й пука как се чувствам аз в тежките си мигове...При всяка моя погрешна дума си пла6там жестоко, писна ми да се карам с нея и да ми е тъжно после цяла седмица заради тъпотии като малките деца.А на нея й е трудно даже да ми се извини, когато е виновна!!! :(

cinderella_gugutka
02-17-2009, 17:30
ако бях като нея досега да сме се разделили 50 пъти с моя :D
аз вярвам на моя приятел (въпреки 4е не съм му казала 4е го оби4ам още) и му прошавам когато ми се извини искрено и по принцип не му се сърдя за дребни шеги защото по принцип си се бъзика постоянно с мен и ако му се сърдех така досега да ме е зарязал.незнам какъв съвет да ти дам...просто опитай се пак да поговориш с нея ,дано се полу4и .успех :)

Push7heTemp0
02-17-2009, 17:59
Е късай я де?!
Така или иначе ще те боли повече, ако сте заедно
Пък така ще разбереш дали въобще има нещо към теб...

А и в крайна сметка кво си й дал да ти се качва на главата?!

Fortuna
02-17-2009, 18:37
Nai dobre da i kaje6 kak se 4ustva6 i ako otnovo te narani q sk1sai nqma smis1l da si s 4ovek koito te kara da se 4ustva6 gadno

Axe_vs_Sword
02-17-2009, 18:46
Каква беше шегичката, ако не е тайна

Lysit0
02-17-2009, 19:33
не бих търпяла такъв човек.......

kifla
02-17-2009, 19:47
В момента само в ума ми изниква мнението че мацката не иска да ти прости каквато и да е глупостта просто защото иска да скъсате... :-o

gLoRiToO
02-17-2009, 20:11
Когато двама души се обичат трябва да могат да си правят компромиси и трябва да има взаимност във всичко.Аз когато греша се извинявам на моя и той ми прощава и обратното.Така че тя ако за 1 шега не може да ти направи компромис и да ти прости значи не ми се вярва да те обича истински!! :( :?

sladka_______
02-17-2009, 20:40
позната история дори когато не съм била виновна ме изкарва, че съм и ме кара да му се моля... Кажи и да престане накраи я да те разбере ако не чао

mirolubka
02-17-2009, 20:47
lubovta se osnovava na 2 ne6ta-doverieto i gotovnostta da razbere6 i prosti6...ako mejdu vas go nqma po-dobre da nqma vas.shte si mng po-shtastliv i spokoen bez neq otkolkoto sega kato se karate...pone spored men.

vesSynkaa
02-17-2009, 21:15
Еми явно е от по-лекообидните момичета к'во толкова .. Обясни и че ти е писнало да ти се сърди за глупости и да и се извиняваш за щяло и нещяло , ама с малко по-висок тон , за да разбере , че си сериозен и че тряа се промени ..

RullzZz
02-17-2009, 21:29
тва е страшно гадно гаджето ти да не разбира от базик и да се сърди за глупости и да те кара да и се молиш,приятелката ми е от тоя тип леко обидни момичета и е страшно гадно и много задушаващо и не веднъж съм бил на косъм да скъсам с нея,поне сега се кротна малко и не се сърди толкова вече :)

xpower
02-18-2009, 08:32
По някой път гордостта е голяма пречка , а и на някои хора им е трудно да казват думи като " извинявай " 8)

soul1199
02-18-2009, 08:59
spored men trqbva da pogovorite seriozno,za vruzkata si i za tezi 4esti karanici,ako n6 ne se poly4i,q ostavi

curka87
02-18-2009, 09:40
Според мен трябва да говориш с нея сериозно. Може би има нещо по-голямо от тези малки неща, за които се карате, което е истинската причина за проблемите. Най-добре ще ако седнете и си кажете всичко в очите.

SNG
02-18-2009, 11:11
Е , то се изчерпаха нещата ,които другите казаха.. просто говори с нея по сериозно и ако не стане я изрежи по начина ,по който те е боляло..