PDA

View Full Version : Игра-момчета и момичета с различни роли :)



jobnogadje
02-17-2009, 16:56
Начииии,предлагам на момчетата да се опитат да обедят едно момиче да си легне с тях само с думи.....Айде пробваите се пичове а ние момичетата ще изберем кой от вас е най-сладкодумен :):):)

kasanova1994
02-17-2009, 17:04
bahti nemojeche li da izmislich po truden vapros... naprao :D

kasanova1994
02-17-2009, 17:06
eto nai dobriq podhod : ako praich sex s men shti oredq da praich sex posle s Jonny Deep , e s nego moje neospeq ama s miro ot karizma moga shtot se poznavame

kasanova1994
02-17-2009, 17:08
obidih li te :D? daje sam skromen :D nechta svirki :D eh 4e skromnost mai shte spe4elq ot "Defoult" taka li se picheche... abe karai :D ako nikoi drug ne u4astva az pe4ela :D - ama 4ai ... koi e nai sladkoumen li -__-
ti izraza : "DOBRNI MAJE TRUDNO SE NAMIRAT" DA SI GO 4UVALA :D?

kasanova1994
02-17-2009, 17:11
dobri maje ima malko , dobri ku4eta i kotki ima mn :D ako gi ubu4ich de :D -
taka izgubih 1 dobar fr....
toi si misleche 4e ako si hvane gaje shte go promeni , i taka stana ama ne za dobrata strana :grin:
ze go varni na malkiq si prast :D
i go omori do smart mom4eto :D
naprai go mom4e za svi4ko :D takiva nai mraza :D ama naistina ima :D
a zatva ima "Mr.Hitler" vinagi ucelva dupkata :D ili mai beche mister hiter... ili hitman... ab nai dobre mr.huiman :D are i nqkoi drug da piche be :D samo az picha v toq chat kat lud

jobnogadje
02-17-2009, 17:12
kasanova1994 ли да спечели кво ще кажете момичета,не мисля че е подходящ :-D

kasanova1994
02-17-2009, 17:20
na sebe si li govorich...? :D
4e az sam kasanova be :D
ne ne e otgovor :D
dumata na kasanova e zlato ( teji ) :D

kasanova1994
02-17-2009, 17:22
are obarnem temata da vidim togava kolko otgovori shte ima :D obrachtam temata na koi kolko godini e :D 100% 4e 99% shte izlajat :D

MaRTo1233
02-17-2009, 17:23
Ако искаш да спиш с мен не казвай нищо просто се усмихни (обикновенно тука всички се хилят включително и момчета :D :D )

kasanova1994
02-17-2009, 17:25
jobnogadje
za tvoe sajalenie v momenta pantalona deto nosa nema jobove sorry :D
eto ti 1 vapros koito ako go pro4etech ili shte si padnech ot smqh ili shte otidech v drugata staq , shte otvorich hladilnika , shte izvadich banan i shte napichech kvo sam napisal v toq komentar i sled tva shte si slojiech banana pod lazglavnicata :D
i taikato 100% nema go napravich po nqkav mn stanen povod az pe4ela :D i bez tva tolkos komentari napraih 4e kak da zaguba :D

kasanova1994
02-17-2009, 17:27
dae zabraih vaprosa :P

kasanova1994
02-17-2009, 17:28
ako nqkoi ne piche do 5 minuti pe4ela :D off ne mi se 4akat 5 minuti are da mine ot men az pe4ela :D

girl_in_black
02-17-2009, 17:37
Никой не ме впечатли до тука :?

kasanova1994
02-17-2009, 17:42
прошепвам нещо на френски "Je t'aime", i 4asovnika vi sabudi :D::D:DD
eto ti 1 po dobro :

hodich si po uli4kata , spira te nqkav 4ovek, pita te kolko e 4esa , otgovarqch mu
9:15
toi vika a ok
znaa4i v 9:00 shte se izpikaq zad onva darvo v 9:05 shte odvleka zad darvoto v 9:10 shte raz4ekna v 9:15 shte sam izbqgal dokato trupa ti odari zemqta .
momi4eto go poglejda ei taka : O.O i kazva.....
OK are da po4vame :D

ANTIHUMAN
02-17-2009, 17:43
Ако рискуваш да си легнеш с мен-печелиш, ако не-губиш.
Не, рискуваш?! :shock: Знаеш ли, че този който не рискува, рискува още повече! ;)

kasanova1994
02-17-2009, 17:44
em momi4eta podskajete be :D za juri ne stavate :D jurito na music idol ne beche tolkos strogo :D

under_black_sky
02-17-2009, 17:48
OУ ...определено никой не може да те впечатли :shock: Ама то в днешно време нали сме и ние едната нация всеки си ляга, с когото си поиска и когато си поиска. Малко са момчетата , които могат да те убедят по най-подходящия за теб начин :-D И току виж може да се намери някой принц със своята вълшебна история :) (тука леко се унесох :D )

vsalx
02-17-2009, 18:20
Ако искаш да спиш с мен не казвай нищо просто се усмихни (обикновенно тука всички се хилят включително и момчета :D :D )
да ва е толко изтъркано, че даже нито едно нервче не трепна по лявата ми буза (или дясната, се тая)

TRN
02-17-2009, 18:24
Ето една малко част :-P :P :grin:

"Здрасти!" (В случай, че си Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Драссттт!" (В случай, че си пияният Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Загубих си телефонния номер, може ли да ползвам твоя?" (Вярно, това е тъпо, но пък те много се кискат на него)

"Приличаш доста на бъдещото ми гадже". (Тук обикновено мълчат загадъчно една-две минути, осмисляйки новата информация.)

"Ако вървя след теб до къщи, ще ме опитомиш ли?" (Досега не съм успял да го произнеса, без да се зачервя от срам, но какво да се прави.)

"Мога ли да те свалям?" (В случай, че си супертъпо парче. Ти супертъпо парче ли си, или няма как да прецениш?)

"Как се чувстваш?" Тя отговаря: "Страхотно". "Не, не те питам как изглеждаш, а как се чувстваш". (Това, ако не става ясно, е вид комплимент и работи безотказно.)

"Липсва ми плюшеното мече. Ще спиш ли с мен?" (В случай, че тя е в картуун-цветове, с фибички, големи пърхащи мигли и е толкова зашеметяващо глупава, че дори другите блондинки й се подиграват.)

"Еби ме у гъзо, ако бъркам, нали, но не ти ли се иска да ми свирнеш, копеле?" (Само ако си съвсем сигурен, че не знае български.)

"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.)

"Прости наглостта ми, но винаги съм искал да се запозная с манекенка." (Има и по-бърз начин - да помолиш Евгения Калканджиева да прости наглостта ти и да те запознае с въпросната нейна подопечна. Макар че не разбирам защо ти е това, след като явно се познаваш със самата Евгения.)

"За какво са ми тези 2,8 милиона лева в банката, като имам слабо сърце?" (Само ако е истина. Парвенюшко е, но върши чудеса.)

"Знам, че за теб не съм нещо особено, но в моето племе смятат, че божествено красив". (След което се засмиваш окуражително, защото по същността си това е шега.)

"Аз съм гей". (Не протягай безполезните си ръце към нашите блондинки, мръсен гей!)

"Утре давам обет в манастира". (Рискуваш обаче да ти отговорят "а-а, мерси, аз съм на диета и не обедвам".)

"Изправи се, ако обичаш, за да мога да те сваля". (Кротко, Тайсън, седи мирен. Пробвай по-добре с някое от горните.)

"Не викай! Не искам да те убивам, но ще го направя, ако се наложи!" (В случай, че се запознавате, докато обираш апартамента й.)

"Кога трябва да се връщаш в Рая?" (Хитро, но щателният ми рисърч сочи, че ще те разберат едва 0,03%.)

"Извинявай. Имаш ли нещо против да се повзирам в теб няколко минути, за да мога да те нарисувам вкъщи по памет?" (Ако поиска да ти види картините, отклони с нещо загадъчно като "изкуството е безполезно, важен е вътрешният ти пар ексельонс".)

"Колко време ти отне да станеш толкова сладка?" (Е, ако с тва свалиш някого, си ебати майсторчето.)

"Последния път като те видях, сънувах". (Следва задължително "какво сънува", тъй че си подготви нещо с много венчета, маргаритки и обсипан със звезди небосвод.)

"Не съм ли те виждал в егоист?" (Не, защото е пълен с разни унисекс-газелки, които упорито избягват класическия калифорнийски чар. Пробвай и с Български фермер - нали си читател на егоист, трябва да си язвителен през цялото време.)

"Ако той не се появи, аз съм ей там, до пуканките". (В случай, че до началото на прожекцията остават 3-4 минути.)

"Какво е чувството да си най-красивата жена на купона?" ("Неприятно. Постоянно идват някакви грозници с размъкнати комбати да ми задават тъпи въпроси".)

"Какво като нямам зъб тука - има повече място за езика ти. Хахахахаха!" (В случай, че си много прост.)

"Толкова си красива... Не мога да повярвам, че Господ не те е запазил за себе си". (Опа-а, тежката артилерия. Помни - това не е любов, а проста свалка. Впрочем това черен хумор ли беше?)

(гръмко, към останалите от компанията) "Ето го и доказателството, че Господ ни обича". (Това е по-добро от горното.)

"Що мислиш му викат пик-ап?" (В случай, че си горд собственик на стар, ръждив форд с пробит радиатор.)

"Ако бях на твое място, щях да спя със себе си". (Аааарргх, колко си прост! Осъждам те на седем години безебие!)

"Не сме ли се виждали някъде?" (Да, току-що, хитър свалячо.)

"Знам, че сме братчеди, ама тука сме в Родопите..." (Отчаянието е силно чувство. Не пипай роднините си, мръсник.)

"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)

"Шшшш, ела вънка да ти говорим нещо". (А ти ела в София някой път.)

"Аз карам онова черното БМВ петица отпред". (В случай, че наистина го караш, иначе се излагаме страшно.)

"Бе не съм най-готиният пич в бара, ама само аз си говоря с теб, нали?" (Да, има нещо у теб. Предимно говна.)

"Гласовете в главата ми казаха да те заговоря". (След което и забърши лигата с ръкава на болничната пижама. И да си взимаш лекарствата.)

"Задръжте рестото". (В случай, че си идиот и си оставил петдесетарка за малък джеймисън с лимон.)

"Казвам се ------ и скучая. А ти?" (В случай, че и тя скучае достатъчно, че да се хване за сламката. Т.е., да те хване за сламката.)

"Ако направят конкурс за най-добра хаус двойка, ще заложа на теб и мен". (В случай, сте в малката зала на Метрополис към 5:30 сутринта, а ти си толкова стоунд, че ти е все едно какви глупости бръщолевиш.)

(безмълвно дърпане на плитката) (В случай, че си много млад, но вече обичаш да си пипаш пишчицата на гърнето.)

"Цяла вечер те гледам и реших, че ще те заговоря..." (В случай, че си на 14.)

"Колко взимаш, момиченце?" (На 67 си и паметта ти отслабва.)

"Влизай у колата, майка ти дееба курвенска!" (В случай, че се казваш Кела, Очите, Бацата или нещо подобно.)

"Бързам да се запозная с теб, преди да са те изгонили. Как "защо"? Всички жени те намразиха начаса, когато влезе". (Горе-долу става, но задължително трябва да се произнесе много искрено.)

(подаряваш й роза) "Просто исках да покажа на тази роза колко си красива". (Не, аз ти казах - ти си извънмерно прост.)

"Искаш ли да отидем вкъщи и да направим това, което така или иначе ще разкажа на всички, че сме правили?" (Браво - това е то да имаш житейска позиция.)

(подаваш GSM-ката си) "Обади се на съквартирантката си, че няма да се прибираш". (И ти викат Тед Бънди, а?)

"Вярваш ли в любовта от пръв поглед или пак трябва да мина оттук?" (О-о, зачатъци на хумор? Продължавай.)

"Заведи ме пиян, защото съм много вкъщи". (Да, да, добре. Да ти викна ли такси? Опа-а, леко,масата. Я си легни оттатък най-добре.)

TRN
02-17-2009, 18:26
Ето една малка част :P :D :P

"Здрасти!" (В случай, че си Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Драссттт!" (В случай, че си пияният Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Загубих си телефонния номер, може ли да ползвам твоя?" (Вярно, това е тъпо, но пък те много се кискат на него)

"Приличаш доста на бъдещото ми гадже". (Тук обикновено мълчат загадъчно една-две минути, осмисляйки новата информация.)

"Ако вървя след теб до къщи, ще ме опитомиш ли?" (Досега не съм успял да го произнеса, без да се зачервя от срам, но какво да се прави.)

"Мога ли да те свалям?" (В случай, че си супертъпо парче. Ти супертъпо парче ли си, или няма как да прецениш?)

"Как се чувстваш?" Тя отговаря: "Страхотно". "Не, не те питам как изглеждаш, а как се чувстваш". (Това, ако не става ясно, е вид комплимент и работи безотказно.)

"Липсва ми плюшеното мече. Ще спиш ли с мен?" (В случай, че тя е в картуун-цветове, с фибички, големи пърхащи мигли и е толкова зашеметяващо глупава, че дори другите блондинки й се подиграват.)

"Еби ме у гъзо, ако бъркам, нали, но не ти ли се иска да ми свирнеш, копеле?" (Само ако си съвсем сигурен, че не знае български.)

"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.)

"Прости наглостта ми, но винаги съм искал да се запозная с манекенка." (Има и по-бърз начин - да помолиш Евгения Калканджиева да прости наглостта ти и да те запознае с въпросната нейна подопечна. Макар че не разбирам защо ти е това, след като явно се познаваш със самата Евгения.)

"За какво са ми тези 2,8 милиона лева в банката, като имам слабо сърце?" (Само ако е истина. Парвенюшко е, но върши чудеса.)

"Знам, че за теб не съм нещо особено, но в моето племе смятат, че божествено красив". (След което се засмиваш окуражително, защото по същността си това е шега.)

"Аз съм гей". (Не протягай безполезните си ръце към нашите блондинки, мръсен гей!)

"Утре давам обет в манастира". (Рискуваш обаче да ти отговорят "а-а, мерси, аз съм на диета и не обедвам".)

"Изправи се, ако обичаш, за да мога да те сваля". (Кротко, Тайсън, седи мирен. Пробвай по-добре с някое от горните.)

"Не викай! Не искам да те убивам, но ще го направя, ако се наложи!" (В случай, че се запознавате, докато обираш апартамента й.)

"Кога трябва да се връщаш в Рая?" (Хитро, но щателният ми рисърч сочи, че ще те разберат едва 0,03%.)

"Извинявай. Имаш ли нещо против да се повзирам в теб няколко минути, за да мога да те нарисувам вкъщи по памет?" (Ако поиска да ти види картините, отклони с нещо загадъчно като "изкуството е безполезно, важен е вътрешният ти пар ексельонс".)

"Колко време ти отне да станеш толкова сладка?" (Е, ако с тва свалиш някого, си ебати майсторчето.)

"Последния път като те видях, сънувах". (Следва задължително "какво сънува", тъй че си подготви нещо с много венчета, маргаритки и обсипан със звезди небосвод.)

"Не съм ли те виждал в егоист?" (Не, защото е пълен с разни унисекс-газелки, които упорито избягват класическия калифорнийски чар. Пробвай и с Български фермер - нали си читател на егоист, трябва да си язвителен през цялото време.)

"Ако той не се появи, аз съм ей там, до пуканките". (В случай, че до началото на прожекцията остават 3-4 минути.)

"Какво е чувството да си най-красивата жена на купона?" ("Неприятно. Постоянно идват някакви грозници с размъкнати комбати да ми задават тъпи въпроси".)

"Какво като нямам зъб тука - има повече място за езика ти. Хахахахаха!" (В случай, че си много прост.)

"Толкова си красива... Не мога да повярвам, че Господ не те е запазил за себе си". (Опа-а, тежката артилерия. Помни - това не е любов, а проста свалка. Впрочем това черен хумор ли беше?)

(гръмко, към останалите от компанията) "Ето го и доказателството, че Господ ни обича". (Това е по-добро от горното.)

"Що мислиш му викат пик-ап?" (В случай, че си горд собственик на стар, ръждив форд с пробит радиатор.)

"Ако бях на твое място, щях да спя със себе си". (Аааарргх, колко си прост! Осъждам те на седем години безебие!)

"Не сме ли се виждали някъде?" (Да, току-що, хитър свалячо.)

"Знам, че сме братчеди, ама тука сме в Родопите..." (Отчаянието е силно чувство. Не пипай роднините си, мръсник.)

"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)

"Шшшш, ела вънка да ти говорим нещо". (А ти ела в София някой път.)

"Аз карам онова черното БМВ петица отпред". (В случай, че наистина го караш, иначе се излагаме страшно.)

"Бе не съм най-готиният пич в бара, ама само аз си говоря с теб, нали?" (Да, има нещо у теб. Предимно говна.)

"Гласовете в главата ми казаха да те заговоря". (След което и забърши лигата с ръкава на болничната пижама. И да си взимаш лекарствата.)

"Задръжте рестото". (В случай, че си идиот и си оставил петдесетарка за малък джеймисън с лимон.)

"Казвам се ------ и скучая. А ти?" (В случай, че и тя скучае достатъчно, че да се хване за сламката. Т.е., да те хване за сламката.)

"Ако направят конкурс за най-добра хаус двойка, ще заложа на теб и мен". (В случай, сте в малката зала на Метрополис към 5:30 сутринта, а ти си толкова стоунд, че ти е все едно какви глупости бръщолевиш.)

(безмълвно дърпане на плитката) (В случай, че си много млад, но вече обичаш да си пипаш пишчицата на гърнето.)

"Цяла вечер те гледам и реших, че ще те заговоря..." (В случай, че си на 14.)

"Колко взимаш, момиченце?" (На 67 си и паметта ти отслабва.)

"Влизай у колата, майка ти дееба курвенска!" (В случай, че се казваш Кела, Очите, Бацата или нещо подобно.)

"Бързам да се запозная с теб, преди да са те изгонили. Как "защо"? Всички жени те намразиха начаса, когато влезе". (Горе-долу става, но задължително трябва да се произнесе много искрено.)

(подаряваш й роза) "Просто исках да покажа на тази роза колко си красива". (Не, аз ти казах - ти си извънмерно прост.)

"Искаш ли да отидем вкъщи и да направим това, което така или иначе ще разкажа на всички, че сме правили?" (Браво - това е то да имаш житейска позиция.)

(подаваш GSM-ката си) "Обади се на съквартирантката си, че няма да се прибираш". (И ти викат Тед Бънди, а?)

"Вярваш ли в любовта от пръв поглед или пак трябва да мина оттук?" (О-о, зачатъци на хумор? Продължавай.)

"Заведи ме пиян, защото съм много вкъщи". (Да, да, добре. Да ти викна ли такси? Опа-а, леко,масата. Я си легни оттатък най-добре.)

jumpstylerbg
02-17-2009, 18:36
OУ ...определено никой не може да те впечатли :shock: Ама то в днешно време нали сме и ние едната нация всеки си ляга, с когото си поиска и когато си поиска. Малко са момчетата , които могат да те убедят по най-подходящия за теб начин :-D И току виж може да се намери някой принц със своята вълшебна история :) (тука леко се унесох :D )


О да по полека с думите .Не всички си приличаме .

Ще дойда тихо в съня ти ,кротко ще седна и ще вперя поглед в теб ,а ти ще се сгушиш във мене .Когато се наситя да те гледам, ще те целуна нежно и ще си отида .

sKa73r4o93
02-17-2009, 19:06
"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.) sry ama tfa e himiq :-o

VerryBerry
02-17-2009, 19:10
"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.) sry ama tfa e himiq :-o

тва е оригинално 8-)

SiSsKkAa
02-17-2009, 19:58
в доста трудна задача сте се присъединили.всички знаем,че момчетата не са много сладкодумни и доста си пестят думите.но мен ми е интересно и ще следя темата с надежда да видя поне едно смислено убеждение за секс :-)

AlokiNn
02-17-2009, 20:24
Е при всяка двойка е различно.1во ако тя не подозира че ти се прави секс трябва да я възбудиш след това да почнеш да я целуваш бавно и да и шепнеш в ухото тези неща който я правят уникална за теб после може да почнеш да я галиш и от там вие си знаете. Ако поговориш спокойно с момичето и му кажеш примерно - Мило прави ми се секс. Сега може да ти прозвучи странно но искам да ти кажа колко много те обичам и не е само заради секса ами защото ... и почваш да казваш ваши любими и романтични случки когато сте били заедно..

x3eme
02-17-2009, 20:30
Ъъ :-o

jane_17
02-17-2009, 22:15
"pfff... baby... stra6no se celuva6... po6turqvam"
"baby.. poburkva6 me... ne6to v teb me izkarva ot ravnovesie"
"nikoi naokolo ne moje da ti ustoi... kak samo te gledat"
"parfiuma ti me pra6ta v ada"
"beb4o... samo tvoi sum"
ei tezi sa mi deistvali na men....... drug e vuprosa,4e 4oveka be6e bezbojno sexy... i az go svalqh o6te predi toi da progovori :oops:

beretta92sd
02-17-2009, 22:37
Аз по принцип си искам направо няма ко да увъртам и половин час да сучим докат стигнем до това дали ще си легнем или не , или и се прави секс с мене или не .Тя ако нее настроена да прави секс каквото и да и говориш няма да ти пусне .

Някои път си поговорваме за секс , я каже че и се прави на плажа но нее и така предлагам и.Да доиде при мен на плажа (щото аз там работя) и ще и збъдна желанието да го прави на плажа , казвам и няма какво да губиш само можеш да получиш удовоствие.
Или да си представи как е на брега на морето нощем легнала а аз и правя френска а тя си лижи само и се чуват леко вълните и се наслаждава на удовоствието което и доставам.

Phoenixheart1
02-17-2009, 23:42
sky is blue
water is wet
i'll make you cum, i'll make you sweat
pressed up against my body
movin up and down
slowly but firmly
we'll move the ground
kissing is a habit
fucking is a game
guys get all the pleasure
girls get all the pain
10 minutes of pleasure
9 months of pain
3 days in the hospital
a baby without a name
the mother is a whore
this woulda never happened
if the rubber hadn't tore!!!
sex is like math
you subtract the clothes
add the bed
divide the legs
and pray to god
that you dont multiply
roses are red
grass is green
open your legs
and i'll fill you with cream
sex is good
sex is fine
doggy style and 69
just for fun
or gettin paid
everyone likes gettin laid
sex is evil
sex is a sin
sins are forgivin
so stick it in!!!
roses are nice
violets are fine
i'll be the six
if you be the nine

AlokiNn
02-18-2009, 06:29
sky is blue
water is wet
i'll make you cum, i'll make you sweat
pressed up against my body
movin up and down
slowly but firmly
we'll move the ground
kissing is a habit
fucking is a game
guys get all the pleasure
girls get all the pain
10 minutes of pleasure
9 months of pain
3 days in the hospital
a baby without a name
the mother is a whore
this woulda never happened
if the rubber hadn't tore!!!
sex is like math
you subtract the clothes
add the bed
divide the legs
and pray to god
that you dont multiply
roses are red
grass is green
open your legs
and i'll fill you with cream
sex is good
sex is fine
doggy style and 69
just for fun
or gettin paid
everyone likes gettin laid
sex is evil
sex is a sin
sins are forgivin
so stick it in!!!
roses are nice
violets are fine
i'll be the six
if you be the nine
Е аз това на листче ли да си го запиша ?

TPAKTOPUCTA
02-18-2009, 06:39
Ами за да можем да играем тази "игра" трябва да знаем повече за вас ... това да убедиш някой само с думи става само ако го познаваш добре

Phoenixheart1
02-18-2009, 09:13
Ами за да можем да играем тази "игра" трябва да знаем повече за вас ... това да убедиш някой само с думи става само ако го познаваш добре

Напълно, трябва да знаеш нещо лично за да знаеш какъв подход да избереш.

jumpstylerbg
02-18-2009, 21:42
Ами за да можем да играем тази "игра" трябва да знаем повече за вас ... това да убедиш някой само с думи става само ако го познаваш добре

Напълно, трябва да знаеш нещо лично за да знаеш какъв подход да избереш.


Е то на някои хора им се включи комютърчето .

emily_1234
02-19-2009, 18:06
Ако искаш да спиш с мен не казвай нищо просто се усмихни (обикновенно тука всички се хилят включително и момчета :D :D )

хахах мен определено ме накара да се засмея така че ... :-D смис беше несъзнателно 8-) 8-)

DrScoot
02-19-2009, 18:48
Sex с мен ОК- с друг твоя гре6ка. Която иска и не и стиска да ме обявява :D другите могат да гедат :D, пък и друга може да се включи- вход свободен :D