PDA

View Full Version : проблем или не точно...



ludaa
02-17-2009, 17:26
здравейте.момиче съм на 18 години и има приятел от 4 месеца.с него редовно си правим секс и всичко е ок.има обаче един проблем.аз не мога да свърша,когато съм с него.проблема не е в това,че се притеснявам или нещо такова.попринцип,когато мастурбирам вкъщи винаги свършвам без проблем за 5-10 минутки.не знам защо така се получава.той прави всичко както трябва,но въпреки това не става и се чувствам адски гадно така и не мога да намеря решение на проблема.само като му видя тъжната физиономия и почвам да се ядосвам на себе си.
надявам се поне един смислен отговор по темата ми да има.вярно,не мога да очаквам компетентен отговор и то във форум като този,но все пак ще се радвам,ако някой ми помогне. :) :) :)

girl_in_black
02-17-2009, 17:38
Ами може би от желанието да получиш оргазъм на всяка цена, не се получава.Опитай се да не мислиш за това по време на секс.

aaasdfghjklll
02-17-2009, 17:43
Пробвай да се пипаш сама по време на секса или му казвай какво точно да прави кога и как

sadsad
02-17-2009, 17:45
Ами ако говориш за вагинален оргазъм, той не се постига лесно, но ако не е за този, просто той като свърши, нека те довърши с ръка или с език...

under_black_sky
02-17-2009, 17:54
Е сега пък да я довършва с ръка или език... ама и това може, но пък за к'во тия мъже си ръгат нещата в нас?!? Все пак е хубаво да ни докарат и до вагинален от време на време :grin: Все пак да споделя има си тайни пози , които трябва да откриете и преди играта има многоо интересни работи :-D Лично при мен са доста ефикасни , ноо както каза един потребител в една друга тема Different people with different opinions :D :-D :D :) Та трябват думи за тази работа май :?

ludaa
02-17-2009, 19:10
ами то и двата не стават :lol: за клиторния може би не отделяме достатъчно време.и то не може би,ами наистина не отделяме достатъчно време,но това е поправимо.не това ме притеснява,ами това,че вагиналния не става.вярно е,че не всички момичета могат да го изпитат,но...все пак...е може би не ми е писано да изпитам това върховно блаженство :lol: :-s :-# знам ли?...все пак,ако имате някакви идеи давайте... :smt026 8-[

SiSsKkAa
02-17-2009, 19:53
пробвай позата той да е седнал и облегнал гръб на стената,а ти да си му отгоре на колене(дано да ме разбра) лице в лице ,ако не вагинален то поне клиторен ти гарантирам.много е голям контакта помежду ви така.а и забравих.важна е психическата нагласа.изключи оргазма от мислите си и действай импулсивно .така всичко е по-лесно

ludaa
02-18-2009, 16:17
мерси на всички,че отговорихте.може би наистина не трябва да се притеснявам и да го мисля постоянно и ще стане. :) :) :)

3oPuTy
02-18-2009, 16:42
И аз преди само за това мислех ...
С първия ми партньор не можех и не можех да стигна до вагинален оргазъм :? Постоянно само това ми се въртеше в главата ... И по време на любовната игра и по време на секс :?
Веднъж обаче мисълта ми беше насочена към романтичната изненада,която ми беше направил и към неговия кеф и ето,че всичко се получи перфектно :grin: :grin: :grin: Такъв силен оргазъм получих,че просто на повечето тук им е бедна фантазията :oops: :shock: :oops: :grin: :grin: :grin: На другия ден се замислих над случилото се :) Разбрах къде е бил проблема до момента и как да го преодолявам и сега ако не винаги,то почти винаги си получавам вагинален :grin: :grin: :grin:
Вземи се успокой малко и спри да мислиш за това ;)

Rofl4e
02-18-2009, 19:45
трябва да мине доста време според мен за да свършиш..аз съм свършвала за 1 път някаде 6 месецаа след като започнах да водя активен полов живот..и не защото приятеля ми беше виновен ами ддз не ми идваше от вътре както се казва..но сега без проблеми си свършвам.. :) успокойсе и всичко ще се нареди

crazy_didi
02-18-2009, 19:54
здравейте.момиче съм на 18 години и има приятел от 4 месеца.с него редовно си правим секс и всичко е ок.има обаче един проблем.аз не мога да свърша,когато съм с него.проблема не е в това,че се притеснявам или нещо такова.попринцип,когато мастурбирам вкъщи винаги свършвам без проблем за 5-10 минутки.не знам защо така се получава.той прави всичко както трябва,но въпреки това не става и се чувствам адски гадно така и не мога да намеря решение на проблема.само като му видя тъжната физиономия и почвам да се ядосвам на себе си.
надявам се поне един смислен отговор по темата ми да има.вярно,не мога да очаквам компетентен отговор и то във форум като този,но все пак ще се радвам,ако някой ми помогне. :) :) :)


До колкото знам доста голяма час от жените могат да свършват само при клиторно стимулиране предполагам че в това е проблема щом можеш да свършваш като масторбираш. Може би ако приятеля ти наблегне на френската любов ще се получи. УСПЕХ :-) :-) :-)

spambotkvadratnigashti
02-18-2009, 20:02
проблемът да не еее МАЛКА ПИШКА :D