PDA

View Full Version : Прецаквация xD



cskar43t0
02-17-2009, 18:08
Здравейте на всички.
Тази година реших да изненадам една приятелка на Свети Валентин.С нея се познаваме от доста време и до сега бяхме само фр,но реших да и покажа,че искам да сме нещо повече..И така на 14ти обикалях с един фр из центара,купих и букет и едно голямо розово мече и тръгнах към бара,където беше тя..Предварително най-добрата и приятелка ми каза къде ще са и всичко вървеше по план...Но отиваме ние пред заведението и и пиша смс излез за малко да те видя..и чакам чакам отговор и след 1 час чакане се отказах..С моя фр отидохме в тях и след 1 час момичето ми звъни и ми вика "Честит празник.Сри много, но нас ни изгониха от заведението преди 3 часа а не си чух телефона" и аз нали крайно изнервен и затворих...просто бях толкова нервен...тъкмо се реших да и кажа и всичко се обърка...също така 1 година не съм се загледал по друго момиче...и сега се чудя какво да я правя...просто ми се иска да я забравя и да не я погледна повече,но не знам дали е правилно...защото за нея на всичко съм готов,но така да ме прецака,макар и не нарочно(може би)
Ще се радвам на всяко едно мнение :-P Благодаря предварително.

proFloras
02-17-2009, 18:11
Добре момичето какво е виновно тук ти си бил изнервен и си изатворил обади и се и кажи това което трябва

aka6a_vamp
02-17-2009, 18:15
Еми ти се държиш като лайно....момичето нищо не е виновно,проблема си е изцяло в теб!

shadow4e
По-полека с обидите.

KisSsSsSs
02-17-2009, 18:17
Кофти :lol:
Но не пречи да опиташ пак,
идеята ти е била страхотна,
жалко, че не се е получило.
Подари й мечето някак си,
предполагам, че не си го хвърлил. :D

cinderella_gugutka
02-17-2009, 18:20
ето защо избягвам да правя подобни планове защото после като се прецакат се прекаква вси4ко много яко :? моми4ето не е виновно(надявам се :D )така 4е нищо не ти пре4и да си уредиш среща с нея по нормалния на4ин и да и подариш подаръка(предполагам цветята са увехнали ве4е :D )и да и кажеш каквото си щял да и казваш

cskar43t0
02-17-2009, 18:22
почна се с яките определения...лайно майно...
Ти първо се замисли малко преди да се изкажеш(aka6a_vamp) седял съм на студа 1 час...похарчих само за нея за един ден 300 лева(без да се замислям,защото си виках "къде са 300 лева къде е любовта" и всичко това се случи на Св.Валетин,точно когато реших да и кажа..и се сърдя кат "лайно" е нее сега ще и се кефа,че я нямаше и че не си дигна gsma..омг..и после как да не съм нервен...)просто се постави в ситуацията ми и тогава пиши думата "ЛАЙНО" ОК?!?!

TheRestorer
02-17-2009, 18:27
Кофти ситуация човек - а тука кой кви определения дава - да не ти пука.Всеки наизуст си говори ...

AFT
02-17-2009, 18:34
Знам защо си се ядосал, аз щях да изпадна в нервна криза. Само че аз нямаше да се сърдя на нея, ами и аз не знам какво... но просто щях да побеснея, че плановете ми са се прецакали. ;д

Но не виждам защо все пак по-късно не си и' подарил всичките работи или на следващия ден. А тва за парите.. dude, 300ЛВ?! За момиче, което даже не знаеш дали те харесва?! ВАШИТЕ ПАРИ ЛИ С**АТ?!! Как може да похарчиш толкова пари за една плюшена играчка и рози ?!?! Само заради тва заслужаваш да ти хвърлят един бой.

deFakto
02-17-2009, 18:37
Кофти ситуация човек - а тука кой кви определения дава - да не ти пука.Всеки наизуст си говори ...Важното е Кърт Кобеин да вика , а ние да пляскаме надрусани викаш ,евала .
Пич ти цели заплати хвърляш по тия жени е маина .Следващия път изпукаи хиляда лева за лимузини и рози ... Аз ако съм стоял 1 час в студа ,тая трябва после да ми чисти,готви,пере,отгледа чужди деца цял живот !Обади и се и я направи за 1 стотинка ...Как се дразня ,тия за ептен глупаци ни взеха :D

cskar43t0
02-17-2009, 18:40
Ем да..може би съм бесен повече,че всичко се прецака...Човек парите ги остави настрана...точно на 14ти никога не съм се замислял колко да похарча..видях некви мечета по 20 лева ама кат са с 1 око как да ги купя...единственото на което се спрях беше 100 и въобще не се поколебах..пък и парите не са на наще а са си мой ;] просто се чудя сега какво да я правя..

deFakto нали и аз така викам..жени жени..ама не може без тях...кво да се прави.. :D

Иначе колко отдавна съм осъзнал нищожната стойност на тези зелени хартиики..въпреки това не съм от "онези гъзарчета дето харчат пари по барчета"...

mickelangelo
02-17-2009, 18:44
е кво да направи момичето като не си чува телефона ;) много от малко се палиш ...

TheRestorer
02-17-2009, 18:51
е кво да направи момичето като не си чува телефона ;) много от малко се палиш ...
300 кинта ако са малко здраве му кажи

deFakto
02-17-2009, 19:17
Ем да..може би съм бесен повече,че всичко се прецака...Човек парите ги остави настрана...точно на 14ти никога не съм се замислял колко да похарча..видях некви мечета по 20 лева ама кат са с 1 око как да ги купя...единственото на което се спрях беше 100 и въобще не се поколебах..пък и парите не са на наще а са си мой ;] просто се чудя сега какво да я правя..

deFakto нали и аз така викам..жени жени..ама не може без тях...кво да се прави.. :D

Иначе колко отдавна съм осъзнал нищожната стойност на тези зелени хартиики..въпреки това не съм от "онези гъзарчета дето харчат пари по барчета"...Прав си ,повечето хора не оценяват жестове, в това съм сигурен,гадно е на тази дата да те направят на балък . Преди 2 години претърпях нещо подобно ,без подаръци и материални загуби но беше точно на 14 и за това беше това пряко включване от моя страна .Много ми се промени мисленето спрямо тях оттогава.Само моита си приятелка уважавам , всички други са 3 вида ... ама не ми се пише ! А за гъзарчетата по барчетата , не е лошо да имаш пари в днешно време .

vesSynkaa
02-17-2009, 20:21
Еми да нормално е да се ядосаш и аз да бях и аз щях да се ядосам , макар да не е виновен :D Просто не и се сърди , щото наистина тя не е виновна , нито е знаела ,че ще идваш , за да ти се обади , че са я изгонили от бара , нито нищо , за това не тряа да и се сърдиш .. Просто и подари подаръка сега и и кажи всичко , което щеше да и кажеш на Св.Валентин , не само тогава се признават чувства!Ае успех! ;)

My6mYLka
02-17-2009, 20:26
ееее зн това че не си е чула телефона кфо е виновна мисля че си ти виновен що не каза " Еми айде нищо ела да те видя малко, и й подари хубавите подаръчета" :) не са пали толкова късметт :P

cskar43t0
02-17-2009, 20:45
vesSynkaa i My6mYLka мс много за помощта :) Ще размисля върху вашите коментари..

My6mYLka
02-17-2009, 20:53
няма проблем само действай всичко най :-P

vesSynkaa
02-18-2009, 10:16
За нищо ;) Ако искаш после можеш да разкажеш кво е станало :oops: 8-)

sweet_nothings
02-18-2009, 12:09
Ами какво толкова... тя просто не си е чула тела - това се случва на всеки! Недей да избързваш да правиш заключения. Според мен би било хубаво да опиташ отново :)

fc
02-18-2009, 12:59
А тъпата и аверка не можа ли да ти се обади?

cherinka
02-18-2009, 13:02
Ем да..може би съм бесен повече,че всичко се прецака...Човек парите ги остави настрана...точно на 14ти никога не съм се замислял колко да похарча..видях некви мечета по 20 лева ама кат са с 1 око как да ги купя...единственото на което се спрях беше 100 и въобще не се поколебах..пък и парите не са на наще а са си мой ;] просто се чудя сега какво да я правя..

deFakto нали и аз така викам..жени жени..ама не може без тях...кво да се прави.. :D

Иначе колко отдавна съм осъзнал нищожната стойност на тези зелени хартиики..въпреки това не съм от "онези гъзарчета дето харчат пари по барчета"...
ела аз да ти готвя,пера,чистя,отглеждам чужди деца :-)

:D :D :D :D
няма да искам да ми взимаш цветя и играчки за 300лв, вкарай още 5 пъти по толкова и ме води на екскурзийка в Ибиза :-)

:booooomb:

GossipGirl89
02-18-2009, 13:09
Нормално да си ядосан, всеки на твое място би се ядосал, но наистина момичето не е виновно, че е станало така... Тя дори не е имала и представа, че ще си там... А нали казваш, че някаква нейна приятелка е уредила всичко - тя защо не ти се е обадила да ти каже кво-що след като е била наясно с плановете ти ? :shock:
Говори с мацката, подари й нещата и й кажи всичко, което мислиш и чувстваш - в крайна сметка 14-ти Февруари си е ден като всички останали и не е нужнж да дойде той, за да покажеш на някого, че го обичаш, нали ? ;)

cskar43t0
02-18-2009, 13:36
Нормално да си ядосан, всеки на твое място би се ядосал, но наистина момичето не е виновно, че е станало така... Тя дори не е имала и представа, че ще си там... А нали казваш, че някаква нейна приятелка е уредила всичко - тя защо не ти се е обадила да ти каже кво-що след като е била наясно с плановете ти ? :shock:
Говори с мацката, подари й нещата и й кажи всичко, което мислиш и чувстваш - в крайна сметка 14-ти Февруари си е ден като всички останали и не е нужнж да дойде той, за да покажеш на някого, че го обичаш, нали ? ;)

Между другото си изключително права :D Съвсем се увлякох и забравих за нейната приятелка..а тя уж ми обеща ако стане нещо да ми звънне..

cherinka остави ме да помисля малко деее :D

deFakto
02-18-2009, 14:32
Ем да..може би съм бесен повече,че всичко се прецака...Човек парите ги остави настрана...точно на 14ти никога не съм се замислял колко да похарча..видях некви мечета по 20 лева ама кат са с 1 око как да ги купя...единственото на което се спрях беше 100 и въобще не се поколебах..пък и парите не са на наще а са си мой ;] просто се чудя сега какво да я правя..

deFakto нали и аз така викам..жени жени..ама не може без тях...кво да се прави.. :D

Иначе колко отдавна съм осъзнал нищожната стойност на тези зелени хартиики..въпреки това не съм от "онези гъзарчета дето харчат пари по барчета"...
ела аз да ти готвя,пера,чистя,отглеждам чужди деца :-) Опция за отглеждането на колко чужди деца имаш ,за броика над 4 ще се разберем нещо !А и да готвиш ,переш и чистиш едновременно
не само да можеш !!!!
:D :D :D :D
няма да искам да ми взимаш цветя и играчки за 300лв, вкарай още 5 пъти по толкова и ме води на екскурзийка в Ибиза :-)

:booooomb:Опция за отглеждането на колко чужди деца имаш ,за броика над 4 ще се разберем нещо !А и да готвиш ,переш и чистиш едновременно
не само да можеш !!!!

DeadpooL
02-18-2009, 14:47
Женски номерца
Приятелката и 100 е казала кво я очаква и твоята бест фр сигурно не го е искала ;)

imfamous
02-18-2009, 15:00
И какво трябва да направим?
Не се впрягай толкова много и аз при положение,че съм момиче ти казвам,че е ужасно глупаво да даваш толкова пари, при положение,че в скоро време ще съжаляваш!Пък относно момичето,не виждам какъв е проблема,че не ти е отговорила,а ти като си искал да я изненадаш да беше влязъл в заведението да и ги дадеш лично,защото това шак щеше да е изненада!

metalcheto
02-18-2009, 15:02
vij molito momche nito nqkoi ta e karal da poharchish 300 lv nito nishto. pak i plys tva tq ne e vinovna za nishto. i az bih se qdosal no posle shtqh da i se obadq i da i obqsna vsichko. i nedei pribarzva da q ostavqsh. pogovori s neq i i podari tam kvoto trqbva.
SAVET: AKO POCHNESH NA SQKA DA DAVASH PO 300 LV SKORO SHTE FALIRASH(NE SAMO TI A I VASHTE) :D

IdEaLa
02-18-2009, 15:55
Женски номерца
Приятелката и 100 е казала кво я очаква и твоята бест фр сигурно не го е искала ;) и аз така мисля ... пробвай се да изясните отношенията , но рискуваш да загубиш приятел. Шот веднъж кат и предложиш и те отреже - ше те гледа по друг начин ... Играеш на собствен риск :?

cskar43t0
02-18-2009, 16:33
imfamous нищо не те карам да направиш...исках да изразиш мнение нищо повече...а за парите 100 пъти казах,че не са тема за обсъждане...също така съм пояснил,че я нямаше в заведението...

DeadpooL може би и това е вариант,въпреки,че съм 90% сигурен,че не е така...

IdEaLa незнам дали ако ме отреже,губим приятелството,защото тя отразя един мой фр и пак са доста добри фр..но наистина може би най-добре ще е от сега нататък да гледам на нея само като на приятел..аз попринцип съм от хората,който объркат ли се нещата 1 път..2ри път не пробвам...

cherinka
02-18-2009, 18:46
Цскарче, за мен не можеш да мислиш.. не мога да чакам, щото много бързо някой друг ще ме открадне. :)

deFakto ти си Л У Д. Прегледай се.

valdesbg
02-18-2009, 18:48
Самоотсвирил си се от самото начало. Не са били уговорки, не са били цветя подаръци, чудесии... На всичкото отгоре и изкарваш момичето виновно...
Честно акаша_вамп леко ти го е казала.

RyAn
03-03-2009, 21:43
Hvashtash neshto tejko i EVTINO i go troshish v glavata i kuha jenska ...

shadow4e
03-04-2009, 09:51
Ти ако за това си го изкарваш на другите, не знам до къде ще стигнеш. Научи се да контролираш емоциите си :) Ситуацията е гадно, но това не значи да си го изкарзваш на момичето. Такива разминавания се случват, ако беше отишъл пак да й го дадеш или на следващия ден, щеше да се почувстваш по-добре, тези неща си ги купил за нея, така или иначе, а вече ако тя не ги оцени, е друг въпрос. Просто за теб е по-добре да си щадиш нервите :)

ninjadorf
03-04-2009, 10:06
а бе глупости не се отказвай.. зарди тая нелепа случка.. малко си навътре с парите ама кфо кат .. аз ако бях.. пак щях да я потърся.. да я викна на кафе.. и да и разправям.. закфо съм я търсил 8-)