PDA

View Full Version : vichy normaderm



Black_Fyed_Peas
02-17-2009, 18:50
някой ползва ли го и доволни ли сте? Защото от няколко дена съм загледала рекламата и се чудя да ли да си го взема :)

_crazy_baby_
02-17-2009, 19:00
става като цяло, но козметиката на виши е доста скъпа

safetyMode
02-17-2009, 19:01
ами ползвала съм я тая серия обаче не ми помогна :(

Black_Fyed_Peas
02-17-2009, 19:06
_crazy_baby_ да знам че са доста скъпи, но стига да ми помогне бих си го взела. Това което рекламират не съм сигурна дали е гел или някакъв крем, но струва към 26лв за 50мл. въобще не е евтино :?

_crazy_baby_
02-17-2009, 19:08
Ами прбваи на всяка кожа деиства различно както каза съфорумничката по горе на нея не и подеиствало това не означава че и на теб няма да подеиства

roshavka
02-17-2009, 19:54
Козметиката на Vichy е много рекламирана но не смятам , че е нужно от рекламите да се хвърляш :)

Armeika
02-17-2009, 20:00
Пробвала съм обачеее.... нещо не ми хареса.
Майка ми ми беше взела едно друго виши обаче не от БГ и то ми беше харесало.
Но все пак на теб може да ти подейства добре. ;)

zvezdichkaaa
02-17-2009, 20:10
Аз имам мазна кожа и пробвах 1 тестер и ми се стори много добър крема.Мисля да си го купя,макар че е скъп...към 26лв,но според мен си струва,ако имаш мазна кожа :)

SoFarSoG00d
02-18-2009, 07:28
Аз,доволна съм,но изсушава доста кожата,но пък за сметка на това пъпките се премахват много бързо и всички останали несъвършенства,аз имах някой друг белег от пъпка и той се премахна,ама си взех само дневния,чечер слагам хидратиращ крем,защото иначе кожата е доста суха :)

nixx
02-18-2009, 10:58
Новият крем, който рекламират е супер.
Като цяло нямам наблюдения от Нормадерм, но определено съм доволна от този крем. Като цяло на мен Виши ми се отразяват по-добре от останалите марки медицинска козметика.
Крема е перфектен за кожа, изтерзана от анти-акне процедури. Ако я усещаш опъната, суха, с пъпчици от раздразнение и т.н...смятам, че това е кремът за теб.

mechtaq_za_teb
02-18-2009, 12:12
На някои влияе добре, на други не. Индивидуално е :)

Prestigi0
02-18-2009, 12:54
Еми аз съм момче, но този крем според е мен много добър и се грижи добре за кожата.

Black_Fyed_Peas
02-18-2009, 20:00
благодаря на всички за изказаното мнение :) днес си го взех и ще го пробвам та да видим ще помогне ли или няма :D :D


П.П Темата може да бъде заключена :) :)

sweetsunshine
02-18-2009, 20:03
благодаря на всички за изказаното мнение :) днес си го взех и ще го пробвам та да видим ще помогне ли или няма :D :D


П.П Темата може да бъде заключена :) :)Не да не се заключва.Нали все пак ще чакаме и твоето мнение за продукта :)

Presley
02-19-2009, 11:31
Аэ не съм го иэполэвала.
Но една приятелка,която има проблеми с кожата на лицето го полэваше и каэа,че при нея нямало никакво подобрение.

ThePainIsReaL
02-19-2009, 15:14
Не ми харесва Нормадерм. Ползвала съм няколко неща в продължение на месеци, старателно, не останах очарова. Мисля, че е по-добре да се преориентираш към Биодерма, Авен, Юсерин и този тип. Просто парите за Нормадерм ги дай за по-добро на същата цена.
А пък най-добре иди в аптеката и си купи тестери на няколко марки и пробвай. Което ти хареса, купи си го.

Lolitta
02-19-2009, 15:48
Абсолютен боклук! Сега му се върти рекламата и всички се хвърлихте да го купувате..
По добре си вземи Авен ;)

SoFarSoG00d
02-19-2009, 17:27
Кремът не е универсален,следователно не става за всички типове кожа и не може да бъде ефикасен,аз го използвам от два месеца,нямам никакви пъпки,а кожата е супер гладка.

Lolitta
02-20-2009, 13:01
Кремът не е универсален,следователно не става за всички типове кожа и не може да бъде ефикасен,аз го използвам от два месеца,нямам никакви пъпки,а кожата е супер гладка.
Така е, това не е универсален крем. По принцип е точно за моя тип кожа, но изобщо не ми хареса, не само че нямаше ефект, но и състоянието на кожата ми се влоши. Това не е само мое мнение, много други момичета също не са доволни..
Но знам ли.. все пак си е до кожа, трябва да се пробва, но не очаквайте някакви чудеса ;)

Black_Fyed_Peas
02-20-2009, 13:37
има ефект :grin: :grin: имах няколко малки пъпчици от едната страна на лицето и доста черни точици и сега почти се изчистиха :grin: още няколко пъти- най-много 2 и ше се махнат напулно :) :)

chelsea
02-20-2009, 13:51
майка ми си го взе този нормадерм и изобщо не и хареса. за сметка на това на мен ми се отразява перфектно на кожата. различни кожи - различна поносимост.

Lolitta
02-20-2009, 14:03
има ефект :grin: :grin: имах няколко малки пъпчици от едната страна на лицето и доста черни точици и сега почти се изчистиха :grin: още няколко пъти- най-много 2 и ше се махнат напулно :) :)
Хахаха твърдиш че с няколко намазвания ти се е изчистило лицето :D Да не би да си била в цикъл като си започнала да го ползваш и от само себе си да са ти минали... :-D

SoFarSoG00d
02-20-2009, 15:31
има ефект :grin: :grin: имах няколко малки пъпчици от едната страна на лицето и доста черни точици и сега почти се изчистиха :grin: още няколко пъти- най-много 2 и ше се махнат напулно :) :)
Хахаха твърдиш че с няколко намазвания ти се е изчистило лицето :D Да не би да си била в цикъл като си започнала да го ползваш и от само себе си да са ти минали... :-D
Трябва да се ползва поне 4 седмици за да има ефект,аз си мислех,че от няколко намазвания става,ама не е така.Вече почти месец го ползвам,но както казах,много изсушава кожата и трябва да се ползва в комбинация и с друг овлажняващ крем.

merie
02-21-2009, 12:37
WOW аз като го ползвах не ми изсуши кожата въобще

PepElqShKaAa
02-27-2009, 19:28
аз се намазах с един тестер от космополитън и кожата ми стана мн мекичка и приятна..чудя се дали да си го купя?

cherrypezz
03-08-2009, 18:48
По колко пъти на ден трябва да се мацоти ? 8-)