PDA

View Full Version : Споделям, надявам се някой да помогне ..



akinom
02-17-2009, 18:56
Здравейте, съфорумци!
Всички знаете, че човек си има по няколко в излишък проблема, които все пак могат да се решат.
Моят е , че още от 3г. приблизително се вманиачавам в това какво ям, как изглеждам, коя дреха как ми стои и прочие...
Обаче от известно време започнах да се храня ,, балансирано '' ( което след седмици гладуване за мен е калорична бомба :( ) Изпитвам странни чувства - харесва ми, но после съжалявам защо съм изяла цялата тази храна ( а тази вечер си позволих и кубети :x - мразя се! ) Та.. въпросът ми е дали знаете как да спра вълчия глад, как да си мина пак на нискокалорична храна, нз .. сякаш ми се губи стимула ( нямам за какво да слабея още .. но ми се иска :-D надявам се все някой да ме разбере )
Момичета - помагайте, споделяйте . Отчаяна съм! :(

_crazy_baby_
02-17-2009, 18:58
бих казала глупава

akinom
02-17-2009, 19:00
бих казала глупава
Аха, внимавай какво ще си кажат пък постналите след теб.
Може ли така да обиждаш, бе..

kat4enceto
02-17-2009, 19:03
ПОРЕДНАТА ПРО-АНА!!!

Vincitore
02-17-2009, 19:03
Така е !!! Ако продължаваш така ми мирише че скоре ще стигнеш до анорексия,ако вече не си!

Beb4e__to
02-17-2009, 19:05
нз ама аз май не6то не разбрах мн добре въпроса ти :-o за кфо ти е да спира6 калори4ната храна...в смисъл яж си квото иска6..е без да се прекалява де ..си4ко трия да си е в определени граници..пък и 6том те интересува толкова как изглежда6..праи си некфи упражнения и си яж си4ко..

_crazy_baby_
02-17-2009, 19:06
Искаш да чуеш менинието ми ли? Смятам че си станала глупава от тези диети смятам че си внушаваш за някакви 3 кг които са ништо какво си мислиш че като ги свалиш ще виждаш по голяма разлика от това което си сега ли много си се залъгала моето мнение е спри да се вманиячаваш за някакви си глупави 3 кг от които така или иначе няма да има разлика

hottie
02-17-2009, 19:06
Просто трябва да добиеш повече самочувствие и да започнеш да се харесваш. Всичко това е на психическа основа. Не се лишавай от храна, защото после ще си навлечеш други проблеми и ще съжаляваш :) Ако ядеш здравослоно и балансирано - от всичко по малко, ще имаш супер тяло. Не е нужно да гладуваш.

akinom
02-17-2009, 19:25
нз ама аз май не6то не разбрах мн добре въпроса ти :-o за кфо ти е да спира6 калори4ната храна...в смисъл яж си квото иска6..е без да се прекалява де ..си4ко трия да си е в определени граници..пък и 6том те интересува толкова как изглежда6..праи си некфи упражнения и си яж си4ко..
А на твоя съвет колко пъти съм се надявала да смъкна килцата ( яж вс. + спорт ) , но просто всичко си е до гени...
В моето сем. абсолютно вс. са от мечешката порода.
Имаше един период , в който обаче яко се стимулирах и започнах да слабея ... Ама проблема сега е че нямам мотивация, отпуснала съм се :? и реших да постна тази тема , надявайки се някой да сподели от какво се води като е на диета, кое го кара да не спира режима си и т.н :)

Armeika
02-17-2009, 19:30
Искаш да чуеш менинието ми ли? Смятам че си станала глупава от тези диети смятам че си внушаваш за някакви 3 кг които са ништо какво си мислиш че като ги свалиш ще виждаш по голяма разлика от това което си сега ли много си се залъгала моето мнение е спри да се вманиячаваш за някакви си глупави 3 кг от които така или иначе няма да има разлика

Аз до колкото видях момичето не е споменало никъде 3КГ. пише 3Г. ;)

А иначе по темата:
Колко КГ. си колко си висока?

cherrypezz
02-17-2009, 19:35
Мхм и на мен на това ми "замириса".

roshavka
02-17-2009, 19:41
Мисля,че е добре да говориш с лекар диетолог и тн

taNcheto93
02-17-2009, 19:55
Едва ли ще ти помогна, но и аз ще си изкажа мнението :-D .
Донякъде Beb4e__to е права ;-) . През първия месец от лятната ваканция аз ядех ПРЕКАЛЕНО много и въпреки, че през ден ходех на фитнес, вместо да отслабна се получи точно обратното-качих няколко килограма ](*,) . Края на август се стегнах и в продължение на месец правех упражнения поне по 1 час и избягвах хляба и сладкото, но не ги спрях до минимум :P . Постепенно ме домързя да правя упражнения, но промених начина си на хранене и така свалих 6-7 килограма :grin: .
При мен не знам защо става така, но когато реша да отслабвам нищо не се получава, а когато не ми пука и не ми се налага, се храня по-малко и отслабвам :? .
Ако се храниш здравословно и балансирано и ходиш на фитнес ще имаш много хубаво тяло :oops: . Но не очаквай резултати за 1-2 седмици.
Мен ме мотивира това, че искам на първо място аз да се харесвам(е вече го постигнах :oops: ), а също така и другите да ме харесват. :-D

НЕ ГЛАДУВАЙ, това е голяма грешка.(приключвам, че стана много дълго :-D ) Пожелавам ти успех :-)

anonymous497065
02-17-2009, 20:03
бих казала глупава
Хайде, бе?! За кой се отнасяше?
Не ги слушай " ще стигнеш до анорексия", хванали един израз и го повтарят във всяка тема.Нещо ново?А, да - имаш 1 мнение повече - супер.

me4eto
02-17-2009, 20:17
Просто трябва да добиеш повече самочувствие и да започнеш да се харесваш. Всичко това е на психическа основа. Не се лишавай от храна, защото после ще си навлечеш други проблеми и ще съжаляваш :) Ако ядеш здравослоно и балансирано - от всичко по малко, ще имаш супер тяло. Не е нужно да гладуваш.
+1

varnen4e
02-18-2009, 13:01
Едва ли ще ти помогна, но и аз ще си изкажа мнението :-D .
Донякъде Beb4e__to е права ;-) . През първия месец от лятната ваканция аз ядех ПРЕКАЛЕНО много и въпреки, че през ден ходех на фитнес, вместо да отслабна се получи точно обратното-качих няколко килограма ](*,) . Края на август се стегнах и в продължение на месец правех упражнения поне по 1 час и избягвах хляба и сладкото, но не ги спрях до минимум :P . Постепенно ме домързя да правя упражнения, но промених начина си на хранене и така свалих 6-7 килограма :grin: .
При мен не знам защо става така, но когато реша да отслабвам нищо не се получава, а когато не ми пука и не ми се налага, се храня по-малко и отслабвам :? .
Ако се храниш здравословно и балансирано и ходиш на фитнес ще имаш много хубаво тяло :oops: . Но не очаквай резултати за 1-2 седмици.
Мен ме мотивира това, че искам на първо място аз да се харесвам(е вече го постигнах :oops: ), а също така и другите да ме харесват. :-D

НЕ ГЛАДУВАЙ, това е голяма грешка.(приключвам, че стана много дълго :-D ) Пожелавам ти успех :-)

И аз отслабвам най- много, когато спре да ми пука.
Като реша, че ще отслабвам и ми се засилва апетита...

mechtaq_za_teb
02-18-2009, 13:05
Бих казала, че обръщаш прекалено голямо внимание на това, а не трябва. Когато спреш да мислиш толкова за храната, че ти се яде, ще решиш този проблем. :D И аз понякога съм така, но пък като ми се яде, ям. Защото знам, че след това ще дойде момент, в който изобщо няма да имам апетит. :D

Infinity
02-18-2009, 15:41
Уух като слушам това за килограмите иии все едно мене си чувам..и аз съм така като изям нещо и ми е толкова вкусно по време на самото ядене...но след това започвам да съжелявам и понякога като ям нещо не чак толкова нужно..направо полудявам :D ...Обаче съм си твърдо решена и такааа ям си и вече мисля,че ми мина тоя проблем със храненето обаче не напълно :oops: абееее така е СУЕТА

akinom
02-18-2009, 16:19
Мен ме мотивира това, че искам на първо място аз да се харесвам(е вече го постигнах :oops: ), а също така и другите да ме харесват. :-D

mersi, mnogo mi pomogna :)

bibi90
02-18-2009, 18:46
Всичко е на психическа основа,но не бива да се чувстваш виновна,затова че си яла :?
А това гладуване или ограничаване и тъпчене след това,за да си наваксаш съответно е страшно вредно за организма...може да си навелчеш проблем със стомаха,да си объркаш цикъла,а и много се забавя метаболизма и съответно го няма търсения ефект-да сваляш килограми,а обратно.
Иначе аз се стремя да се храня здравословно,не само заради фигурата си,ами и защото така се чувствам по-добре имам по-голямо самочувствие,а и това се отразява на целия организъм,лицето ми се изчиства,не ми излизат пъпки и т.н
А какво ме мотивира,ами като видя как ме гледат другите,и обичам в очите им да виждам,че изглеждам добре,и все си казвам,че това е по-важно за мен,от колкото да изям нещо сладко примерно,дето ще ми е кеф 2 минути докато го ям,пък после...еми то не си струва за толкова :D
Аз така се стимулирам,при мен действа.И друго което е,че ако си взема една хапка от тортата,тя следващата ще е същата,аз вече съм я опитала,така че няма смисъл да я изяждам цялата 8-)
И това е важно да си го позволяваш от време на време,щото все пак забраненото е най-сладко. :)

nesuni
02-23-2009, 12:57
ami az kato gledam drugite kak qdat kakvoto si pojelaqt i si kazvam 4e kato se opgrani4a malko posle nqma da iz4eznat vkusotiite nali?.....pak 6te si pohapni6 no prosto zasega se ograni4avai...+ tova vsi4ko se opira do volqta.....