PDA

View Full Version : въпросче което ме тормози



tami
02-17-2009, 18:57
zdr all na 15 godini sam ta iskam da vi popitam ne6to ;) zna4i ot 1 god i polovina veche imam cikal :grin: ta i taka oba4e si4ko varveshe normalno dokato lqtoto ne po4nah da pazq dieta :o i takam zna4i lqtoto mi idvashe nolalno oba4e ot kakto otslabnah zapo4na da mi stava neredoben zna4i sq veche ot 3 meseca sam nqma ( a ne sam bila s mom4e dosega ) i iskam da vi popitam tva normalno li e za66toto zeh veche da se pritesnqvam da nqmam nqkaf problem :( oba4e me e sram da pogovrq s na6te za da me zavedat na ginekolog ili sama da otida ? daje onaq sedmixa kato stanah mi beshe losho ipovra6tah nz ot kvoe tva oba4e ako znaete kvo da praq pls kajete mi :) :-P

LiPs_of_an_AnGeL
02-18-2009, 07:16
Ами най-вероятно причината за спирането на цикъла е диетата,която си пазила.А тя всъщност каква беше,колко килограма си свалила,че чак такъв дисбаланс да се получи в орагнизма ти.Съветвам те да отидеш на гинеколог-не е задължително родителите ти да знаят.Можеш да си взаемеш направление от личния лекар и да ти излезе безплатно или да отидеш на частно-там ще си заплатиш в рамките на 30-50 лв (нека някой ме поправи ако греша цената).Но това,което се случва не е нормално и незабавно трябва да му обърнеш внимание.Успех,мила :-) И не се притеснявай...всичко ще се оправи.

tami
02-18-2009, 07:31
mi dietata mi beshe tva 4e po4ti ni6to ne qdah :) v smisal mda :D mn malko qdah am svalih 15 kg :grin:

LiPs_of_an_AnGeL
02-18-2009, 07:33
Еми няма какво да се чудиш още...Разбирам диети,ама нищо да не ядеш :-o :-o :-o Възможно най-скоро отиди на лекар,защото това не е шега работа.Ще си прецакаш организма,ако не обънеш внимание на проблема.Съветвам те да поговориш и с майка ти-тя ще те разбере и ще те заведе на лекар. :)

bebity92
02-18-2009, 13:06
Това е само от диетата,организмът ти има нувда от храна :lol:

splendour
02-18-2009, 14:19
avtorkata ko stana? dodi li ti?hodi li na lekar?

evalongoriq
02-18-2009, 18:41
в училище имахме лекция за цикъла и ни раздава книжки и пише че пубертета съвсем не е време за диети и може да се получи такова нещо затова отиди на гинеколог.

colymoly
02-21-2009, 09:49
диетите не са вредни ако са в умерени граници и ако не предприемеш мерки в начална възраст, после няма оправия, отслабването в пубертета трбва да се извършва не с глад а със спорт