PDA

View Full Version : Въпрос относно противозачатъчните



Lucko
02-17-2009, 19:10
Та...въпроса ми е отностно противозачатъчните
колко пари са ? вредни ли са ? какви да се взимат ? кога да се взимат ? колко често могат да се взимат ? :(

LovelyGirl
02-17-2009, 19:21
Отиваш Задължително на гинеколог да те прегледат и евентуално да ти направят изследвания,за да разберат кои са най-подходящите за теб.
Тези лекарства не се пият просто така.
След като ти ги изпишат,ще ти обяснят кога и как точно трябва да се пият.
Лекарят ще ти обясни абсолютно всичко,което те интересува :)

SiSsKkAa
02-17-2009, 19:37
Гинеколог->хормонални изследвания(много е опасно,ако не пиеш хормона,който ти е нужен на теб,но ако искаш да заприличаш на мъж не са ти нужни те)->доктора преценява най-добре->ако е нужно ти ги изписва.Лично мое мнение-аз съм против противозачатъчните.Доктор ,които не си знаят работата-бол.Усложнения от докторските грешки-на твоя глава.Тея хапчета не са бонбончета както си мислят доста момичета ,които ги пият.Но ако си решила вече лекар(но наистина да е лекар) най-добрия вариант

Lucko
02-17-2009, 19:40
първо не съм момиче а питам са приятелката ми защото го правим без презарватив просто информативно благодаря

SiSsKkAa
02-17-2009, 19:42
а тя иска ли да ги пие или ти на своя глава питаш информативно.не се заяждам само питам да не го приемеш навътре.да ти кажа има момичета,които са твърдо против противозачатъчните(аз типичен пример)

Lucko
02-17-2009, 20:01
не съм казал че тя иска или че ще я накарам просто информативно попитах пф...