PDA

View Full Version : Сянката на бившия!



sladka_______
02-17-2009, 19:35
Значи имам си един бивш, с които сме си приятели секи ден си говориме некви базици работи, но не сме заедно. А си имам приятел и то сериозен, но проблема идва от там, че от много време не преставам да мисля за бившия си и това влияе много на връзката ми нико мога да имам интивност с приятеля ми нищо..Прибвах да не говоря с въпросния човек, но не се получи пак не мога да си го изкарам от главата ох...а сега дори се виждаме понякога и съвсем умирам.. дори едвам целувам приятеля си толкова ме е завладял този човек.. Какво да права дори и да не говора с него нищо не се оправя, а така се измъчвам супер много, а и приятеля ми мъча :(

girl_in_black
02-17-2009, 19:47
Първо реши на кой от двамата държиш.Ако исбереш бившия си, скъсай с гаджето си.Ако предпочиташ да запазиш сериозната си връзка, прекрати отношенията с другото момче.

sladka_______
02-17-2009, 19:52
Ми с бившия и да искам неможе да имаме нищо повече, а дори да прекрата отношения с него не се получава пак си е там в сърцето и главата ми провбах с месеци не съм говорила с него, но...

girl_in_black
02-17-2009, 19:56
Ми с бившия и да искам неможе да имаме нищо повече, а дори да прекрата отношения с него не се получава пак си е там в сърцето и главата ми провбах с месеци не съм говорила с него, но...

Пробвай пак.Ако известно време изгубиш контакт с даден човек малко или много го забравяш или поне вече не ти причинява такива силни емоции.

vesSynkaa
02-17-2009, 20:07
Ами , ако наистина искаш да си с бившия си и не можеш да имаш нищо повече със сегашното си гадже , скъсай с него и тръгни с бившия .. Щом не тии излиза от акъла и вече не ти е приятно с приятеля ти , не виждам друг изход .. Пък и нали знаеш "Старата любов ръжда не хваща" :)

FiRe_LaDy
02-17-2009, 20:58
Ми с бившия и да искам неможе да имаме нищо повече, а дори да прекрата отношения с него не се получава пак си е там в сърцето и главата ми провбах с месеци не съм говорила с него, но...

Все едно аз съм писала всичко това и по-горното пак ... и аз съм така и се чувствам адски кофти първо,че наранявам приятеля ми,а той не го заслужава.2ро - наранявам себе си и се измучвам.Незнам какво да ти кажа да правиш,че да го забравиш,защото аз самата се мъча вече повече от 3 години да забравя бившия си иии ... не мога.Но все пак ти пожелавам успех поне ти скоро да излезеш от тази кофти ситуация. :-)

Jesus
02-17-2009, 21:18
Време трябва ти време за да решиш заплетената ситуация :)

Jumbie483
02-17-2009, 21:30
Помисли си добре с кой искаш да си. Не ги разигравай и двамата така..

и МОЛЯ ТЕ научи се да пишеш правилно, защото така е много трудно за разчитане :?