PDA

View Full Version : Проблем с черния дроб



Firewall
02-17-2009, 21:22
Така правих си изследвания и се оказа,че черния дроб ми е леко възпален и ми изписаха хапчета да пия,а въпроса ми е какво може да ми стане ако пия алкохол,защото лекаря ми каза няма да пиеш известно време пък бирата ми е добър приятел :D и ако пия какво може да стане?

Abigoria
02-18-2009, 06:54
Ми не рискувай... Не знам какво може да стане, все пак не съм лекар, ама най- малкото от егоизъм недей да пиеш докато не се оправиш :)

Едит: Има листовка в кутийката на хапчетата, прочети я... ЦЯЛАТА!

redbul2
02-18-2009, 07:52
ще пожълтейш като лимон.Ще ти викат китаеца :D .После корема ти ще се надуе като бременна жена от натрупаната вода.Ще те закарат с линейка в болницата и там ще е последният ти ден на тоя свят. :shock:

afterforever
02-18-2009, 08:02
лекар ти е казал "няма да пиеш", а ти питаш във форум "какво ще стане, ако пия?" За Бога, дете, това е черният ти дроб! Пий си на воля, разбира се!!! Всеки ще умре, кво значение има сега или след 50 години?! 8)

plmn
02-18-2009, 08:46
Да, пий много твърд алкохол, може да добавиш и малко орални стероиди за подсилване на ефекта.Пиши кфо се е получило.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re5peC7
02-18-2009, 09:20
плс завещай ми бъбреците си, че ми трябват пари

afterforever
02-18-2009, 09:59
Да, пий много твърд алкохол, може да добавиш и малко орални стероиди за подсилване на ефекта.Пиши кфо се е получило.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

естествено, че ще пише, ти съмняваш ли се, че може да й стане нещо?

Firewall
02-18-2009, 10:18
Знайш ли къв ще ти завещая отзад а ?

afterforever
02-18-2009, 14:57
:shock: :shock: виж я обаче как се кара

Firewall
02-18-2009, 17:44
Божеееее,момче съм бе!!!!!

SimonaShtonova
02-18-2009, 18:18
Недей да рискуваш според мен... Ще издържиш и без алкохол...

iv4oiv
02-18-2009, 19:14
абе файъруал, какво момче си бе. Кой те излъга ;)

Сега по темата. Важно е какви са лекарствата но повечето лекарства взаимодействат с алкохола и съединенията в повечето случаи са токсични - разбирай отровни. Черният дроб е този който ги изхвърля тези отрови от тялото.
След като той е възпален тогава той трудно ще преработи алкохола. Щом лекарствата са изписани за черен дроб то те тогава са такива, че се концентират точно там за да могат да лекуват черния дроб.
Тогава смятай какво става - алкохола се концентрира в дроба защото той го пречиства и като не може да го пречисти остава там.
След това лекарството което е за лечение на дроба и то се събира в дроба и като краен резултат се образува отрова точно в дроба който е болен и вместо да се излекува той се разболява много повече.
Не се умира толкоз лесно но болките са ужасни. Виждал съм хора които губят съзнание от болка и как им слагат морфин за да успокоят болката в черният дроб...

на колко си години

Firewall
02-18-2009, 20:12
на 19.Мерси за отговора също.

afterforever
02-18-2009, 22:04
какво мерсиш за отговора, това всичкото не го ли чу в лекарския кабинет? изобщо, защо я има тая тема и се възхищавам на някви хора дето имат нерви да обясняват. Доктор му казал "няа пиеш" той тук питал "може ли да си пийвам"... направо не знам коя емотикона да сложа, че да си изразя емоцията... се тая момче ли си момиче ли си, или на ква възраст си... ще си играе с черния си дроб. знам кво е да имаш проблеми с черния си дроб, хич не е шега 1 година да си на инжекции през ден.