PDA

View Full Version : Приятелка.....предателка



ponpon4eto
02-18-2009, 07:21
:-# Така и аз да разкажа една сълзлива историика :-D още преди години се запознах с едно момче беше много добър много мил много нежен с времето това момче взе да се променя много ме обичаше казваше че "никога няма да ме остави" като всички :shock: и най-накрая аз спрях да му говоря защото вече не можех да издържам тъпото му поведение :?
Питаше ми кво ми има постоянно беше с мен и по едно време видях как прегръща едно момиче и то не кое да е а моита приятелка :shock: :shock: :shock: помилих си че нещо се шегуват първо.Изведнъж след седмица го виждам да я целува попитах едно момиче какво става а тя ми каза че те вече от няколко дена ходели :?
В момента с момчето не си говоря да не говоря за приятелката ми която вече не поглеждам дори !!!Интересното е че тя иска да си върне за нещо но нз за какво смисъл нищо лошо не съм и направила ходи с тва момче за да ме дразни !
И то секи ден да ги гледам заедно :? :shock: като знам че преди това мен така е прегръщал и целувал а ся прави същите неща с нея!Секи ми казва че трябва да го забравя само че искам съвет искам да дам урок на тва момиче
ДАИТЕ СЪВЕТ ПЛС! :smt003

xpower
02-18-2009, 07:25
:-# Така и аз да разкажа една сълзлива историика :-D още преди години се запознах с едно момче беше много добър много мил много нежен с времето това момче взе да се променя много ме обичаше казваше че "никога няма да ме остави" като всички :shock: и най-накрая аз спрях да му говоря защото вече не можех да издържам тъпото му поведение :?
Питаше ми кво ми има постоянно беше с мен и по едно време видях как прегръща едно момиче и то не кое да е а моита приятелка :shock: :shock: :shock: помилих си че нещо се шегуват първо.Изведнъж след седмица го виждам да я целува попитах едно момиче какво става а тя ми каза че те вече от няколко дена ходели :?
В момента с момчето не си говоря да не говоря за приятелката ми която вече не поглеждам дори !!!Интересното е че тя иска да си върне за нещо но нз за какво смисъл нищо лошо не съм и направила ходи с тва момче за да ме дразни !
И то секи ден да ги гледам заедно :? :shock: като знам че преди това мен така е прегръщал и целувал а ся прави същите неща с нея!Секи ми казва че трябва да го забравя само че искам съвет искам да дам урок на тва момиче
ДАИТЕ СЪВЕТ ПЛС! :smt003

Съвет от мен : не си струва да й даваш урок . Запомни , че това са в днешно време " приятелите " . Давай смело напред , ще има други момчета.И най -вече не се доверявай на хората толкова много.Винаги имай едно на ум.Няма да ти е излишно. :?

ponpon4eto
02-18-2009, 07:29
да не и давам урок та тя ми беше приятелка уж де а ходи и с друго момче и колко и да казват и повтарят на бившия ми че тя ходи с двама тои не вярва :? и дори и аз да му кажа пак няма да ми повярва просто не искам да наранява никои искам и тя да се чувства малко зле 8)

Tempest
02-18-2009, 07:45
ти го каза - "уж ти е приятелка" ... вече започвам да си доказвам сам, че истинското приятелство се заражда в ранно детство... преживей ги и двамата (знам, че звучи лесно, но не е така... много добре знам), но живота продължава... няма смисъл да падаш на нейното ниво... няма да направиш нищо... просто обърни гръб на всичко ;)

ponpon4eto
02-18-2009, 07:47
бе него го превижях вече ма нз кво е тва чувтство от мен на злоба никога не съм била такава :?
някои път ми се иска да я :o :lol:

Tempest
02-18-2009, 07:53
пак ти го казвам - не се занимавай... няма смисъл... най-малкото нищо няма да покажеш с това... замисли се - какво ще постигнеш?

Stan4o123
02-18-2009, 07:58
прощавай , ама ти кво искаш от тва момче не ми е мн ясно... значи ти си почнала да го игнорираш щото било " тъпо " , че те е обичал , а сега когато той е тръгнал с твойта фр-ка , вината е тяхна?!

ponpon4eto
02-18-2009, 08:03
ми да игниорирах го ма не смятах така да е вечно пък и тои се държеше ужасно с мен исках малко да се позамисли що се държи така и да престане :?
не вината не е на никои само че тя ми е приятелка и не биваше да постъпва така направи го напук и поня да имаше някви сериозни намерения към него пък тя ... :? :? :?

soul1199
02-18-2009, 08:05
nqma smisal da i dava6 yrok,prosto q ostavi,sama 6e si nameri maistora :wink: trqbva da preodolee6 tova,4e toi e s dryga,prosto izlizai pove4e,ne misli za nego i 6e vidi6,kak 6e ti e po-lesno :) nameri si dryg i ne se zanimavai s glyposti,kusmet :)

plmn
02-18-2009, 08:08
много добър много мил много нежен с времето това момче взе да се променя много ме обичаше казваше че "никога няма да ме остави" като всички :shock: и най-накрая аз спрях да му говоря защото вече не можех да издържам тъпото му поведение

KisSsSsSs
02-18-2009, 09:13
Не се занимавай повече нито с нея, нито с него.
Надали си заслужава.

curka87
02-18-2009, 09:19
Аз от цялата работа не виждам тяхната вина. Ти сама си го игнорирала и той си е продължил живота напред. А това дали тя ходи с един , двама или петима едновременно си е тяхна работа. Не им се меси и не си търси отмъщение за нещо , което не би трябвало да те интересува.

Bellatrix
02-18-2009, 09:52
много добър много мил много нежен с времето това момче взе да се променя много ме обичаше казваше че "никога няма да ме остави" като всички :shock: и най-накрая аз спрях да му говоря защото вече не можех да издържам тъпото му поведение
Точно. Той се е държал нежно с теб и те е обичал (или поне така си е мислел), а ти си му била шута, защото това не е готино. Ем остави момчето да си живее и си намери някой "готин", който ще се отнася с теб като с парцал и никога няма да ти казва, че те обича.

vesSynkaa
02-18-2009, 10:03
Е ок гадно ти е , ама кво влюбили са се не може ли да бъдат щастливи? За тва , че се познавате и тя не тряа да тръгва с нея ли ? Не можеш да знаеш дали намеренията са им сериозни , или не :? Даа не си Ванга?Първо го игнорираш после "що е с нея" :? Ае остай момчето и момичето да бъдат щастливи и си намери друг ..

Забележка: Нищо лично просто ти казвам кво мисля , да не се обидиш ;)

moneycomeme
02-18-2009, 12:23
...hvani q, prechukai q ot boi pone da ti mine :grin:

mechtaq_za_teb
02-18-2009, 12:29
Приятели няма. Аз, която си вярвах че имам истински приятелки, сега си се смея на това, че съм вярвала в такова нещо. Всички до една се оказаха предателки, използвачки, злобарки и лицемерки. Сами не се усещат как думите, които казваха по мой адрес стигаха до мен. Сега съм в период на разваляне на отношения с тях. Пукаше ми, вече не. Защото приятели няма.
Затова не си заслужава да се занимаваш с нея. Безразличие! Това е.

Lyubeto
02-18-2009, 12:42
Mnogo lapeshka istoriq mi se struva tova . Kato si go ignorirala ot jivota si , zashtoto se dyrji dobre s teb kakvo ochakvash?? Da te chaka vechno li ? Tolkova kato ti e prechilo povedenieto mu da beshe pogovorila s nego i da mu kajesh , che te zadushava , a ne da se pravish na golqmata rabota. Sama si si go napravila , a sega izkarvash priqtelkata si vinovna i nego . Zamisli se kolko po detski razsyjdavash i se radvai za horata . A za tova , che momicheto hodelo i s oshte nqkakyv . Ti nali si i priqtelka, nali si po - dobra ot neq v priqtelstvata , ami dokaji go. Kaji i che ne e redno . Moje da ima seriozni namereniq kym momcheto , no da ima nqkakvi opaseniq ili neshto drugo . Otnosno chuvstvoto ti za zloba... emi normalno e .Imala si nqkogo , ne si go ocenila dori naprotiv ignorirala si go zaradi lyubovta mu , nqkraq si go izgubila , a sega e shtastliv s druga . Dosta zavijdash mi se struva . Ama taka e kato ne si se nauchila oshte da ocenqvash horata , a se vodish po "modite" .

GossipGirl89
02-18-2009, 13:34
Първо си писала, че се е държал с теб много добре, казвал ти е, че те обича и после изведнъж си написала, че си го зарязала заради тъпото му поведение :shock: Нещо не мога да схвана защо си го зарязала - защото се е държал яко с теб или защото е претърпял промяна и е почнал да се държи кофти ?
Както и да е.
Това, което приятелката ти прави наистина е малко подло от нейна страна, но ти трябва да разбереш, че истински приятели в тоя живот няма. Същност има, но са трудно-откриваеми. Повечето са използвачи и лицемери. Дали тя си играе само с него и ти прави на пук не можеш да си сигурна... И не трябва да се намесваш в техните отношения - може да ходи и с 5 наведнъж, трай си и не се мешай щото първо, че не е твоя работа и второ - накрая ти ще излезнеш виновна за нещо...
Кофти е, но погледни с усмивка на нещата, спри да ги отразяваш тези двамата и си продължавай с живота !!! ;)

Juchok
02-18-2009, 13:43
Май не знаеш какво искаш, но и да знаеш не можеш да го обясниш. Оправи си първо поста, нищо не става ясно от него.

summer_mo0n
02-18-2009, 18:03
много добър много мил много нежен с времето това момче взе да се променя много ме обичаше казваше че "никога няма да ме остави" като всички :shock: и най-накрая аз спрях да му говоря защото вече не можех да издържам тъпото му поведение
Точно. Той се е държал нежно с теб и те е обичал (или поне така си е мислел), а ти си му била шута, защото това не е готино. Ем остави момчето да си живее и си намери някой "готин", който ще се отнася с теб като с парцал и никога няма да ти казва, че те обича.

Съгласна съм. За теб е тъпо едно момче да ти изразява чувствата си ли?!

valdesbg
02-18-2009, 18:29
Ам..като начало спри да обвиняваш другите. Момчето е свободно да прекрати връзката ви, когато си пожелае. Както и ти. Все пак не сте женени. Колкото до приятелката ти - детска му работа. Порастни малко, стига с тия отмъщения, и не знам си какво още. В детската градина ли си? Не си пускай мухи за глупости. Ако винаги подозираш хората...доникъде няма да стигнеш.

Съвета ми е - бъди широкоскроена и не се занимавай с мръсни номерца. Също така не си внушавай простотии.

Успех!

ponpon4eto
02-18-2009, 19:03
:o казах че отначало е бил и нежен с времето почна да става отвратителен и затова спрях да му говоря и то беше за ден :lol: така че кви са тия изрази от сорта че съм го зарязала заради тва че се държал; добре ако беше че се е държал добре нямаше да спря да му говоря за един ден и не може да обичаш някои толкожа време и изведнъж да си продължиш живота :?
а относно тва с боя :razz: :razz: :razz: :razz: не не не съм чак такава :?

valdesbg
02-18-2009, 19:07
:o казах че отначало е бил и нежен с времето почна да става отвратителен и затова спрях да му говоря и то беше за ден :lol: така че кви са тия изрази от сорта че съм го зарязала заради тва че се държал; добре ако беше че се е държал добре нямаше да спря да му говоря за един ден и не може да обичаш някои толкожа време и изведнъж да си продължиш живота :?

Ами гледай сега - ти си се променила, той се е опитал да разбере какво става и ти си му била шута. Еми извинявай ама това си е наглост до безобразие. Или пропускаш нещо да ни кажеш, или нещо се имаш за слънце. И вярвай ми може да си продължиш живота съвсем спокойно дори и след 10 годишна връзка...Въпрос на нагласа е.

ponpon4eto
02-18-2009, 19:11
Ами гледай сега - ти си се променила, той се е опитал да разбере какво става и ти си му била шута.



Хах и как се отпита да го разбере като тръгне с приятелката ми :lol: :lol: :lol: просто много се промени и каквото ид а му казвах и да го молех да се промени тои се правеше на мъж така че :? нз кои се прави на слънце :P

oasis
02-18-2009, 19:14
Стига бебшки истории ! ](*,)

Lyubeto
02-18-2009, 19:19
Leleee, grymni se :booooomb: Ot "drami" mai ne ti ostava vreme da ponauchish neshto v uchilishte . Naprimer v chasovete po bylgarski ezik .... :booooomb:
Ako moje samo da kajesh na kolko godini si ?

ponpon4eto
02-18-2009, 19:22
Ти пък освен да се заяждаш.....друго незнаеш :? :? :? искам мнение а не уроци по български език :D

balu4ka
02-18-2009, 19:57
И като и го върнеш кво?Заебавай ги и готово ! ;)

gabiiTu
02-27-2009, 18:58
Най0хубавия урок който можеш да й дадеш това е да не й обръщаш внимание нито на него нито на нея ! Така ще я подразниш и тя ще си мисли че вече няма как да те подразни,защото ти не се интересуваш от нея и не я забелязваш!!! Повярвай ми ДЕЙСТВА!!! Успех Мацко!!! :-)

midnightsun
02-27-2009, 19:04
Приятели няма. Аз, която си вярвах че имам истински приятелки, сега си се смея на това, че съм вярвала в такова нещо. Всички до една се оказаха предателки, използвачки, злобарки и лицемерки. Сами не се усещат как думите, които казваха по мой адрес стигаха до мен. Сега съм в период на разваляне на отношения с тях. Пукаше ми, вече не. Защото приятели няма.
Затова не си заслужава да се занимаваш с нея. Безразличие! Това е.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

revennge
02-27-2009, 19:34
хвани си по готин ;)

yan4etyy
02-27-2009, 19:57
Приятели няма. Аз, която си вярвах че имам истински приятелки, сега си се смея на това, че съм вярвала в такова нещо. Всички до една се оказаха предателки, използвачки, злобарки и лицемерки. Сами не се усещат как думите, които казваха по мой адрес стигаха до мен. Сега съм в период на разваляне на отношения с тях. Пукаше ми, вече не. Защото приятели няма.
Затова не си заслужава да се занимаваш с нея. Безразличие! Това е.
За жалост и това е донякъде вярно :? , но може би все още се намират... :lol: