PDA

View Full Version : Пак цикъл и проблеми



eroganse2009
02-18-2009, 07:34
Цикъла ми не е редовен но миналия месец ми доиде 5дни по рано от датата на която ми доиде предходния месец.....След тва няколко пъти правихме секс с гаджето ми (с презерватив-но се самнявам да не е станал гаф) и няколко дена след тва започна нещо като бяло течение -->( незнам точно дали беше такова) а сега ми закаснява цикъла .... кво да правя !? Вазможно ли е бялото течение да ми забави цикъла ?! :lol: :lol: :lol: :( :( :( :( :o :booooomb: :booooomb: :-o

LiPs_of_an_AnGeL
02-18-2009, 07:37
След акта като проверихте презерватива,здрав ли беше със сигурност?Ако е бил здрав,няма от какво да се притесняваш.Много фактори влияят на цикъла и могат да го забавят или да подрани.Сега се успокой,защото ако се панираш още повече,ще ти закъснее доста и тогава вече идва големия филм.А за твое успокоение след 14 дни(14 дни след акта) си направи тест.Успех

eroganse2009
02-18-2009, 07:44
еми презерватива беше здрав но се притеснявам защото беше върху мен и така де бил му е под наклон и да не се е стекло към мен или в мен :lol: :shock: ... разбираш ли ме :lol: :( :shock:

SoFarSoG00d
02-18-2009, 10:13
Не.Как може бялото течение да забави цикълът ти?!
Просто датите се променят и няма нищо притеснително.Бяло течение се получава преди да ти дойде,но ако е обилно и го има постоянно-това е сигнал за някакъв проблем,за който трябва да се консултираш с гинеколог.

bebok
02-18-2009, 12:36
ne ti e redoven kak zn 4e ti zakusnqva men kato ne mi be6e redoven i ima6e puti v koito mi idva 2 puti primerno za 1 mesets ili puk vuop6te ne mi za nqkolko mesetsa.......

Pepincetyy
02-18-2009, 12:38
Най-добре отиди на гинеколог.

mirmark
02-18-2009, 12:42
Щом не е свършил в теб няма страшно. А за нередовния цикъл нямам мнение -мъж съм :?