PDA

View Full Version : Имам проблем!?



Spoonsux
02-18-2009, 09:59
:( Здравейте, имам проблем, на 18 години съм и досега съм правил секс със 3 момичета и никога не съм имал проблем, дори и първия път, но имаше известен дълъг период в който не съм правил никакъв секс, а сега си имам приятелка, която много обичам, тя е на 16 и е девствена. Когато тръгнахме да го правим за пръв път, всичко беше идеално, музика, хубава обстановка, тя беше предразположена, любовната игра беше дълга, правихме си френска и т.н (бях много възбуден при френската) , но когато дойде истинския момент, ДА СИ СЛОЖА ПРЕЗЕРВАТИВА, сложих го.... и когато тръгнах да го вкарвам в нея не ми беше със 100% ерекция, а може би със 70%, това страшно много ме разочарова, все пак я отворих.... но много я болеше и спряхме, мина една седмица и пак пробвахме, но лигавицата и не се беше добре възстановила, а и аз нямам пълна ерекция...... Въпроса ми е защо е така, каква е причината? На психическа основа ли е? Или нещо ми има? И мога ли да взимам някакви медикаменти ( и какви по - точно), от които да се подобри уросяването в пениса ми, че да може да е с пълна ерекция? Благодаря ви предварително.... :(

SiSsKkAa
02-18-2009, 10:03
Според мен(не съм доктор но...) това е на психическа основа.Забрави ,че предишните два пъти не ти е ставало и си гледай кефа без мнго много да му мислиш.

Bellatrix
02-18-2009, 10:06
Ако момичето го е боляло много, нормално е да не ти е вдигнат на 100%. Някак си ужасеното изкривено от болка лице на момичето, което обичаш ти е убило настроението.

gLoRiToO
02-18-2009, 12:59
Ами да възможно е да е на психична основа,тъй като преди когато си го правил не си го имал този проблем.Най-добре иди на доктор и там ще ти кажат най-добре има ли ти нещо.

Lady_AMG
02-18-2009, 13:07
Аз съм на 100% сигурна, че първия път е станало така от прекалено дългата любовна игра, а втория път на психическа основа. Стига глупости, на никакви лекари не ти трябва да ходиш, получило се е така, защото ерекцията не може да остане на 100% твърде дълго. Абстрахирай се от това и го направи без притеснения третия път и да не тръгнеш да се икзлагаш по доктори :razz:

Spoonsux
02-18-2009, 13:14
Lady_AMG Трудно ми е да се абстрахирам от проблема си, понеже се притеснявам, разбираш ли? Твърде много я обичам и искам да и е хубаво, държа се мило и нежно, докосвам я, галя я, целувам я, показвам и колко много я харесвам, казвам и го, романтичен съм........и всичко е екстра, но когато тръгна да го вкарвам, тогава не е с хубава ерекция, дори си въобразявам, че е БЕЗЧУВСТВЕН! :( :( :( Говорили сме с нея, понеже си казваме всичко, тя ме разбира, но ме е адски срам.... искам да и доставям удоволствие, не само с език или с пръст.... :(

Lady_AMG
02-18-2009, 13:19
Моят съвет към теб е да изчакаш 4-5 дни без да се докосваш сам и тогава най-много 10 минути любовна игра, гарантирам успех. Моят приятел имаше подобен проблем и беше основно на психическа основа, искам да знаеш че не съм се чувствала зле от този факт, и при нас беше в началото, а сме заедно от 3 години, така че не се безпокой толкова!

gLoRiToO
02-18-2009, 13:21
Ами аз не смятам че да отиде на доктор е нещо срамно,все пак тия хора виждат всеки ден подобни проблеми :( :? ,така че ако имаш някви съмнения-за да си 100% сигурен според мен това е най-добрия вариант :-o

savoy
02-18-2009, 13:23
:-o

NeSumJenaTi
02-18-2009, 16:02
Аз също мисля,че е нА психична основа.Нещо явно те притеснява и от там идва целият проблем.

Rofl4e
02-18-2009, 19:48
Или на психическа основа или любовната игра ви е много дълга и затова така става

galu6a
02-19-2009, 12:48
мисля ,че е нормално :)

A_Loving_Girl
02-19-2009, 13:07
Може би твърде много се притесняваш и си мислиш....

icobug
02-20-2009, 07:31
:-D

Re5peC7
02-20-2009, 08:13
мойто момче хич не се трови с каквито и да е било медикаменти, това си е напълно нормално.Всичко е от това, че си подложен на напрежение, притесняваш се за нея и как ще се получат нещата, затова приятеля ти спада.Давай сега така, след като нещата с приятелката ти се оправят и можете да правите секс без проблеми всичко ще е 6 ;)

Neet
02-20-2009, 09:08
Когато спре да ти "пука" ще си на 6. Колкото повече му мислиш и се притесняваш по лошо.

smurfa
02-20-2009, 09:42
Когато спре да ти "пука" ще си на 6. Колкото повече му мислиш и се притесняваш по лошо. mn pravilno :-o