PDA

View Full Version : Предимства и недостатъци ?



sadsad
02-18-2009, 10:18
Пускам темата, за да видя горе - долу как стоят нещата в другите връзки.Та кажете какви са предимствата и недостатъците във вашите връзки, независимо от колко време сте заедно.
:arrow:

moneycomeme
02-18-2009, 11:59
...po princip v momenta nqmam vryzka,no moite nabludeniq sa che si struva samo zaredi onova,chuvstvo,zaredi koeto bi zarqzal vsichko i vsichki,samo i samo da izlezesh s choveka,koito obichash ili kym koito imash trypka.Vsichki ostanali nedostatyci nqmat znachenie i se obezsmislqt... :-D

cherinka
02-18-2009, 13:13
)В моята "връзка" бъка от недостатъци.
Не знам още колко време ще го търпя. 8-)
:arrow: И двамата имаме прекалено много обожатели и 'фенове', а и от скоро сме заедно и всички тези "външни фактори" не влияят добре върху доверието ни един към друг.
:arrow: Доста е зает. Постоянно пътува Пловдив - София - Пловдив. Бая е зает в университета, а аз с други мои ангажименти и остава много малко време да се виждаме.
:arrow: Има доста хора, които ни 'пречат'.
:arrow: Моите приятели не го одобряват.
Предимствата са, че се допълваме, отиваме си страшно много 8-) уважаваме се, ценим се...
Обаче просто като не ни остава време да се наслаждаваме един на друг - трудно да стане нещо.. а и сме в началото.. а и всяко едно начало трябва да е по-розово отвсякога, а това като липсва, просто всичко още от сега е ясно, че нищо няма да се получи между нас.

минус по плюс е равно на минус 8-)
(математика за 6ти клас 8-) )

ef4etyYy
02-18-2009, 17:18
обичаме се супер много,но нашето е връзка от разстояние...вярваме си но не се знае още колко време ще издържим така все пак доста гадно си е (дори най-баналния пример тъжно ти е и искаш някой да те гушне...ми тфа е връзка от разстояние демек...духаш)
мисля че е тфа

MartyParty
02-18-2009, 19:01
Ох...Ще го давам по-кратко:
Предимство е,че сме си подръка по всяко време.Друго такова е,че винаги се грижи за мен като за домашен любимец.Защитава ме,помага ми(когато може),подкрепя ме.Знае как да ме усмихне.Романтичен,мил и внимателен когато иска.
Недостатък е,че сме заедно по поне 10 часа и има реална опасност да си омръзнем и то скоро.Нямаме почти нищо общо като интереси-спорта и изкуството се оказаха доста трудни за съчетаване.Понякога мрънка досущ като малко дете.Не мога да разбера кога се шегува и кога не.Обикновено и той не разбира кога аз го правя и се получава една обърквация...

princesa_viki
02-18-2009, 19:17
От почти 4 месеца сме заедно и има повече предимства връзката ни,дори не се сещам за недостатък.Едно от предимствата е ,че го чувствам колкото като гадже,толкова и като приятел.Споделяме си всичко.Когато единият не може да излезе има разбиране и от двете страни.Не се караме,нито пък си усложняваме излишно живота с държане на сметка или кой къде е и какво прави(т.е за мен няма проблем да отиде без мен на дискотека,нито пък за него да изляза сама на кафе с приятели).Засега се сещам само за това. :)

Baby_b
02-18-2009, 19:41
Предимствата са, че се допълваме, че се обичаме страшно много, всеотдайни сме един към друг.
Недостатъците са, че е далеч от мен и се виждаме мн малко. Нямаме си мн доверие ама това се оправя.

sadsad
02-21-2009, 10:08
Айде бе не е ли интересна темата :П

NaNa_SladuRana
02-21-2009, 10:22
едно от Предимствата е,че е от моя клас и имаме обща компания.Всъщност това е и единствения недостатък

LiL_MeoW
02-21-2009, 11:10
незнам колко точно и ясно мога да разгранича нещата, но най-големият недостатък или проблем в моята връзка съм аз :/ Имам на предвид че нямам много време, а като цяло обръщам доста повече внимание на приятелите си отколко на приятеля ми ... чесно казано въобще незнам как ме търпи тоя човек

Snejkou
02-21-2009, 11:15
Само недостатъци...до сега съм нямал каквито и да било връзки :D

mirolubka
02-21-2009, 11:38
ami...s 4oveka,koito obi4am se razdelihme predi okolo mesec.Purvo da kaja predimstavata na vruzkata ni-stra6no mnogo si prili4ame kato harakteri i vinagi uspqvahme da predvidim v kakvo nastroenie e drugiq,ili kakvo bi mu haresalo...imame mnogo obshti interesi,haresvame edni i sushti ne6ta,uvajavame se i nai-vjnoto stra6no se obi4ame...problema e,4e vodim razli4en na4in na jivot i tova otnema stra6no mnogo ot vremeto ni edin za drug...lqtoto,dokato ne hodeh na u4ilishte,a raboteh be6e dosta po-razli4no,zashtoto rabotehme v edna i sushta firma i uspqvahme da suvmestqvame ne6tata,nie tam se zapoznahme.Dokato pazehme ne6atata v taina i se pravehme na mng dobri priqteli vsi4ko be6e nared.Kogato zapo4nah ui4ilishte i sprqh da rabotq zapo4nahme da se razminavame,toi zapo4na da patuva mng 4esto do germaniq po rabota.Roditelite mi i priqtelite mi bqha ujasno protiv nego,koeto dopulnitelno uslojnqvashe ne6tata.Malkoto vreme koeto uspqvahme da kradem za nas,be6e mnogo hubavo i veroqtno vse oshte shtqhme da sme zaedno,ako ne porajdashe sumati problemi i za dvama ni.Zaedno re6ihme da se razdelim pone za sega,dokato e nevazmojno da sme zaedno.Toi vse oshte e vsi4ko za men i malkoto saobshteniq,koito si pi6em i malkoto razgovori po skype obshto vzeto za devte ne6ta,za koito jiveq...

sextazy_baby
02-21-2009, 16:30
Ами за година и половина предимствата са - обича ме много,което е най-мажното,много често сме заедно и никога не сме си омръзвали,грижи се за мен като за някаква ценност,подкрепя ме,допълваме се...за недостатъците - чак недостатъци не мога да кажа,но може би това че трябва да се съобразяваш и с другия,неговата ревност...мисля че е това общо взето :)

Bellatrix
02-21-2009, 16:42
Предимствата са много, ама да речем:
1. обичаме се наистина и си имаме доверие;
2. Характерите ни си пасват перфектно.
3. И двамата сме идиотчета и се лигавим най-забавно заедно.
4. Правим страхотен секс.
5. Грижи се за мен все едно ми е баща. :D

Недостатъци...
1. Много бърбори и понякога имам нужда от тишина :-D (да, това беше глупаво).
2. Преди много закъсняваше за срещи (ама това беше преди, после след един скандал спря и ся е точен като часовник).
Ииии... май тва е :?

soul1199
02-21-2009, 16:48
predimstva:obi4ame se,ne mojem edin bez dryg,postoqnno imame nyjda da se 4yem,vidim i t.n.,postoqnno mislim edin za dryg,izsly6vame se,pomaga mi da re6a razni problemi,imame si doverie,kogato sme tujni,se tursim i namirame zaedno yteha.Nedostatuk-i dvamata sme revnivi,nz,za6o,no ponqkoga dosta go draznq,kat zapo4na da govorq za biv6ite mi :D :D dale4e sme edin ot dryg i tova,pre4i malko ili mn na vruzkata ni,ama za lubovta nqma granici :-)

XTREMEFREERIDE
02-22-2009, 06:26
Най-голямото предимство, може би, е, че си имаме доверие и сме на първо място приятели...
Недостатъците са моите граници и разстоянието между двама ни, което пак е по моя вина.

MetalL
02-22-2009, 09:17
predimstva:obi4ame se,ne mojem edin bez dryg,postoqnno imame nyjda da se 4yem,vidim i t.n.,postoqnno mislim edin za dryg,izsly6vame se,pomaga mi da re6a razni problemi,imame si doverie,kogato sme tujni,se tursim i namirame zaedno yteha.Nedostatuk-i dvamata sme revnivi,nz,za6o,no ponqkoga dosta go draznq,kat zapo4na da govorq za biv6ite mi :D :D dale4e sme edin ot dryg i tova,pre4i malko ili mn na vruzkata ni,ama za lubovta nqma granici :-) не ме дразниш мн...но аз те дразня като почна да ревнувам....особено пък като имам проблеми вкъщи(почти винаги!)..и просто...и после се измъчвам шот съм те издразнил...и така..иначе си права :oops:

beb4yy
02-22-2009, 11:14
ЕДИНАК СЪМ

soul1199
02-22-2009, 11:25
predimstva:obi4ame se,ne mojem edin bez dryg,postoqnno imame nyjda da se 4yem,vidim i t.n.,postoqnno mislim edin za dryg,izsly6vame se,pomaga mi da re6a razni problemi,imame si doverie,kogato sme tujni,se tursim i namirame zaedno yteha.Nedostatuk-i dvamata sme revnivi,nz,za6o,no ponqkoga dosta go draznq,kat zapo4na da govorq za biv6ite mi :D :D dale4e sme edin ot dryg i tova,pre4i malko ili mn na vruzkata ni,ama za lubovta nqma granici :-) не ме дразниш мн...но аз те дразня като почна да ревнувам....особено пък като имам проблеми вкъщи(почти винаги!)..и просто...и после се измъчвам шот съм те издразнил...и така..иначе си права :oops:aha,qsna,kakva bila rabotata :-D :oops: :-P

Whyniser
02-22-2009, 11:36
ЕДИНАК СЪМ
И аз

mIsHeTy
02-22-2009, 12:05
обичаме се супер много,но нашето е връзка от разстояние...вярваме си но не се знае още колко време ще издържим така все пак доста гадно си е (дори най-баналния пример тъжно ти е и искаш някой да те гушне...ми тфа е връзка от разстояние демек...духаш)
мисля че е тфа
+1 моето положение е същото...разстоянието е най-големия недостатък