PDA

View Full Version : Kакво да правя? Все още го обичам :S



sunyty
02-18-2009, 13:08
---

mechtaq_za_teb
02-18-2009, 13:15
Какво доверие? Какви са тези глупости? Извинявай, че се изразявам така, но ме е яд като слушам за такива неща. Той те унижава! А ти ще му се молиш? За какво? Нямаш ли си достойнство? Не е единствен. Така че стига мисли за него, а гледай себе си. Запознай се с други момчета и търси щастието си. Няма нищо по-гадно да гледаш в миналото. Така изпускаш страшно много!

vesSynkaa
02-18-2009, 13:33
Ооо я го зарежи тоя предишнияяя :? :? :? Как може да те унижава при положение ,че до вчера ти е казвал колко те обича? :? Бахти тъпака :? Въобще,ама въобще недей да съжаляваш за тоя боклук :? На твое място бих го блокнала и нямаше да общувам с него и грам дори!Бахти селяка майна :? Пробвай със "сладкото момче" щом има чувства към тебе,а тоя, с извинение, шибаняк го заеби :?

x5er
02-18-2009, 14:03
нека и мъж каже своето мнение. според мен ще е по-добре да се върнеш при стария(АКО ВЪОБЩЕ ИМАШ ТОЗИ ШАНС). той те унижава защото все още те чувства като негова, смисъл един вид ти си нещо негово=предмет. въпреки всичко(без да съм наясно с ситуацията) си мисля че той има чувства към теб а това е най-важно. интересно ми е защо леко като не потръгне и всички бягате, ставате курви. любовта е и компромис !

bebity92
02-18-2009, 14:12
Още го обичащ,но според мен не трябва цял живот да му се молиш,и при мене е така,обаче аз вече почти не го харесвам :-)

GossipGirl89
02-18-2009, 14:18
Виж ся, бившия си е бивш! Щом сте в такива обтегнати отношения явно нещата между вас няма да се оправят скоро (ако изобщо се оправят)... Какво доверие ще му печелиш? Ако наистина е станало така както казваш ти не си виновна, (е той не може да прави разлика между натискане и просто седене... А пък ако питаш мен честно казано не вярвам това да е истинската причина, за да се разделите... Ако казваш истината...той едва ли е толкова малоумен, че да не успее да направи разлика... Просто сигурно вече не е имал чувства и това му е дошло перфектно като причина за късане... За капак на всичко те унижава и се държи гадно с теб - за какво изобщо продължаваш да общуваш с него ? Предполагам, че ти е кофти и че все още не ти е безразличен, но продължавай напред - живота е пред тебе и не бива да се ограничаваш така с този глупак... По-добре проучи как стоят нещата с намаренията на онова момче към теб и се залавяй за работа ;)

curka87
02-18-2009, 15:13
До тука видях повече мнения "против" това да се опитваш да се сдобриш с бившя. Е, аз бих те посъветвала ако наистина още го обичаш и единствената причина да се разделите е било това "недоразумение" , то тогава се опитай да поговориш с него. Без да се нападате взаимно и да се унижавате един друг. Просто се опитай макар и за послден път да му кажеш отново истината.... А решението дали ще ти повярва си е само негово. В крайна сметка ако не друго , то поне можеш да се опиташ да постигнеш примирие да прекратите взаимното унижаване.

Slawi92
02-18-2009, 15:18
Какво доверие? Какви са тези глупости? Извинявай, че се изразявам така, но ме е яд като слушам за такива неща. Той те унижава! А ти ще му се молиш? За какво? Нямаш ли си достойнство? Не е единствен. Така че стига мисли за него, а гледай себе си. Запознай се с други момчета и търси щастието си. Няма нищо по-гадно да гледаш в миналото. Така изпускаш страшно много!+1

ziko
02-18-2009, 15:34
Ето как стоят нещатата:
Ако се съберете ,съмнявам се че вашата връзка ще издържи и месец..(според даже няма смисъл ..от личен опит ти го казвам)...а това че още имаш чувства то ще избледнее...
Относно с момчете,с което сте приятели, може да се получи нещо...просто забрави бифшия и се отдай на новия който ,както казваш, може и да има нещо към теб :).
п.п. Любов се лекува с времето...но също се лекува и с друга любов (пак от личен опит).
п.п.п. Ако искаш да забравиш бифшия трябва да не имаш никакъв контакт с него (като тел,скайп и т.н)...така ще ти е по-лесно.

imfamous
02-18-2009, 16:21
Ей много се ядосвам на такива работи!За Бога ти си човек и си имаш достойнство!Кой е той,че ще те унижава?!То е ясно,че няма да го забравиш така лесно щом твърдиш,че го обичаш,ама все пак нали знаеш,че любовта всичко друго,ама не и унижение и страдание!А относно там другото момче,което се намесва в живота ти-Един съвет:Сега си почини малко от момчетата и не се захващай с други!Нямаш нужда!Остани си малко сама,подреди мислите си,посвети се на себе си за кратко,а то момчета винаги ще има,само че ти трябва да си готова да ги приемеш,а не да си с един,а да мислиш за друг! Успех!

TooLittelTooLate
02-18-2009, 16:31
Просто продължи напред. Няма смисъл да се занимаваш с такъв човек. :)

ef4etyYy
02-18-2009, 17:26
Просто продължи напред. Няма смисъл да се занимаваш с такъв човек. :)

summer_mo0n
02-18-2009, 18:38
Остави го тоя глупак, продължи напред с новото момче :)

valdesbg
02-18-2009, 19:40
Моля ви дайте ми някакъв съвет, защото незнам какво да правя.. Та така има едно момче с което ходихме и бяхме много щастливи, докато един ден той ми каза ''Означаваш много за мен,но ти имаш чувства към друг, видях ви да се натискате'' .Това не беше вярно той е много добър мой приятел и просто си седяхме.Опитах се да го убедя , че той е най-важен за мен , но каквото и да правех не се получаваше :( :( . Но останахме добри приятели. След няколко седмици всичко се промени той започна да се държи супер гадно с мен и да ме унижава.. :( :( :o От тогава насам се опитвам да го забравя,а не става всичко става все по зле.. :? Обичам го , а когато ми каже някоя обидна дума и ме боли , но колкото и да го обичам и аз почнах да се дуржа гадно с него. Сега всеки ден е толкова скучен и безличен. Идва и хубавата част има едно много сладко момче с което сме приятели и мисля ,че той има чувства към мен,но не мога да забравя другия постоянно мисля за него и не спирим да се измъчвам ;( ;( Кажете ми какво да направя ? Да се опитам да спечеля отново доверието на бавшия или да го забравя и да се опитам да стане нещо с другото момче.. ?

ОМеГе!

Девойче един път са те отрязали - защо се навираш в шамарите още? Разделили сте се - всеки по пътя си. Не тъпчи на едно място. Хващай новия момък за ушите и в гората за гъби отивайте :Р

sunshineLL
02-18-2009, 20:29
Заебаваш го стария и си хващаш новия ... знам какво ти е така че дпоред мен тряба да продължиш напред .. ще се чувстваш много по добре :-) :-) :-) :-) :-) :-)

sextazy_baby
02-18-2009, 20:33
Продължавай напред,а той е "бившият"...гледай си живота и не позволявай на никого да те унижава колкото и да те боли

balu4ka
02-18-2009, 20:46
Остави го, разбирам да имаше за какво да се бориш,а то няма продължи напред ;)

gabiiTu
02-27-2009, 20:05
По-добре остави бившия!!! Няма смисъл,защото той явно ти няма доверие след като ти си се опитала да му обясниш че не си се натискала а това е било най-добрия ти приятел!!! А за това другото момче,ако наистина си мислиш че той има чувства към теб защо не пробваш...все пак трябва да забравиш бившия някога и да продължиш напред не можеш да се жалваш цял живот!!! :)

RyAn
03-03-2009, 22:18
Kvo znachi zaebavash stariq ???? ... ta tq kazva che go obicha , bori se do krai za liubovta nqma da sajelqvash :o

soobieski
03-04-2009, 10:32
Ммм, аз също мисля,че няма смисъл да си правиш труда да се занимаваш с бишия си :? При условие,че те обижда,защо трябва да се унижаваш? Дай шанс на момчето,което според тебе те харесва.... :-) { плюс това,ако се събереш с бишия си :? , едва ли нещата ще бъдат както преди }[

ninjadorf
03-04-2009, 11:11
бе.. ш повърна.. не се унижавай викат.. хаха .. е той човека си е помислил че си се натискала с някав.. как няма да те унижава.. а може и нарочно така да е казал та да те разкара знам ли.. по принцип ако го обичаш се бори за него.. щото тва не се забравя е така.. и да си с друг .. няма да има файда повярвай ми 8-) .. та най - добре спри да поддържаш връзка с него да видиш как ще потърси .. пък ако не иска.. все някога щи мине и ще си готова да продължиш напред.. и те така 8)

skateprinces19
03-04-2009, 12:51
Oooo забрави го бившия ! Как ще му позволяваш до вчера ти е казвал "Обичам те " , на другия ден вече те унижава и те прави на глупачка .. Не , не , не , а и от личен опит знам , че ако се съжерете за втори път нещата трудно биха потръгнали ... Опитай с другото момче .. А за бившия забрави го , недей да контактуваш с един такъш нещастник ..

xplay
03-04-2009, 12:54
Пробвай да се съберете с новия! Може пък и да е по-добър! Бтв, позната ситуация! :)

evelinka1122
03-04-2009, 13:07
ооо ма какво молене какви 5 лева? никви такива... не знам къде ти е достойнството ма ще е добре ако излезе на яве... няма го поглеждаш онзи идиот дето те унижава! първото което е, ако наистина е означавал мн за теб, щеше да ти повярва! но както и да е.. да не задълбаваме в минали неща... по-добре се мутивирай да го забравиш тоя... пък било то и с ново гадже... ти си реши.. ма няма смисъл да мислиш още за него...
няма да е лесно нали зн ? мн гадно.... личен опит... :-#