PDA

View Full Version : Някой знае ли името на този филм :)(и още нещо)



ThereIsNoWayOut
02-18-2009, 12:10
Здравейте , търся следния филм: Става дума за будещи абитуренти в дадено училище като най-големия пич,футболист и т.н. туко що са го зарезали и той се хваща на бас с няколко свои приятели , че може за 3 месеца да направи кралица на бала всяка една от училището. Естествено избират най-забутаното момиче , което всъщност е доста красиво , но е направено като абсолютна чума .. Накрая тя не става кралица на бала , но момчето се влюбва в нея , тя пък от своя страна разбира , че той се занимава с нея заради един бас и се разтройва .. Накрая все пак се събират и има хепи енд :)
Та интересува ме името на филма ако някой го знае . Гледал съм го преди окло 5-6 години по БТВ :D :)

puhen0to
02-18-2009, 12:15
Здравейте , търся следния филм: Става дума за будещи абитуренти в дадено училище като най-големия пич,футболист и т.н. туко що са го зарезали и той се хваща на бас с няколко свои приятели , че може за 3 месеца да направи кралица на бала всяка една от училището. Естествено избират най-забутаното момиче , което всъщност е доста красиво , но е направено като абсолютна чума .. Накрая тя не става кралица на бала , но момчето се влюбва в нея , тя пък от своя страна разбира , че той се занимава с нея заради един бас и се разтройва .. Накрая все пак се събират и има хепи енд :)
Та интересува ме името на филма ако някой го знае . Гледал съм го преди окло 5-6 години по БТВ :D :)

фак и аз мн го харесвам тос филм ма ся се мъдря как са казваше сек

ThereIsNoWayOut
02-18-2009, 12:43
Ако се сетиш супер :)

dobreSresan
02-18-2009, 13:26
Бас и аб. бал ми няпомнят за "John Tucker must die", "Pigs", "10 things i hate about you".. ?

CtrlAltDel
02-18-2009, 13:51
Сещам се за Another Teen Movie, който е гавра с разните му там тийн-комедии. Основният му сюжет е същия. Пробвай с него.

zvezdichkaaa
02-18-2009, 14:05
Не,не,не.Има го в замунда този филм дори го бях теглила,но сега пък немога да се сетя но съм сигурна,че не е някой от изброените по-горе :?

D0ll
02-18-2009, 14:24
'Тя е върхът'

CtrlAltDel
02-18-2009, 14:52
"Тя е върхът" (http://www.zamunda.net/details.php?id=33099&hit=1)

zvezdichkaaa
02-18-2009, 15:08
Да бе вярно знаех си,че е нещо с тя и почнах да търся в замунда филми започващи с "тя",но ми излязоха хиляди резултати и реших да почакам да видя дали някой ще се сети :-)

ThereIsNoWayOut
02-18-2009, 15:51
Много благодаря на всички :)

puhen0to
02-18-2009, 16:01
Много благодаря на всички :)

пф да и аз ся пак ше го гледам мн е готин

iveetyy
02-18-2009, 17:09
Мдам филма е ,, Тя е върхът,, ;]] ,но си има и пародия :D Казва се ,,Един не тъп американски филм ,, ;]]

ThereIsNoWayOut
02-18-2009, 20:45
Айде ако искате , така и така сме почнали да изброяваме подобни филми , да обменим опит :) . Ще започна аз. (Става дума за всякакви тинейджърски романтични комедий)

В момента се сещам за:
1.Love don't cost a thing
2.Шантавия петък
3.A cinderela story (the movie)
4.Bunny house ( май така се казваше)
5.Sex Drive
6.Whos your daddy

За сега само тия ми изникват в съзнанието .. по-късно ако се сещам за други ще допълня списъка :)

Nam3less3
02-18-2009, 20:49
Тоя вид сценарии е много популярен, поне 10 такива филми има, същите, само дето има козметични разлики :D

tedi_96
02-19-2009, 12:24
Айде ако искате , така и така сме почнали да изброяваме подобни филми , да обменим опит :) . Ще започна аз. (Става дума за всякакви тинейджърски романтични комедий)

В момента се сещам за:
1.Love don't cost a thing
2.Шантавия петък
3.A cinderela story (the movie)
4.Bunny house ( май така се казваше)
5.Sex Drive
6.Whos your daddy

За сега само тия ми изникват в съзнанието .. по-късно ако се сещам за други ще допълня списъка :)

The bunny house em mi ne mislq che mn si prilichat :D