PDA

View Full Version : Белези



girl4eety
02-18-2009, 12:20
може ли някой да ми каже нещо което наистина да ми помогне за белег от шарка от преди 5-6 години той е едно голямо кръгче койсто може да ми щаже че много искам да го махна плссс

mechtaq_za_teb
02-18-2009, 12:22
Имаше едно лекраство... Не знам дали му е така заглавието:Контратубекс. Чувала съм, че доста помага за заличаване на белези. :)

Pepincetyy
02-18-2009, 12:24
Имаше едно лекраство... Не знам дали му е така заглавието:Контратубекс. Чувала съм, че доста помага за заличаване на белези. :)
Контратубекс няма да помогне, то е за "по-млади" белези, а нейния от преди 5 години няма да и помогне.
А и аз съм ползвала Контратубекс за белези от пъпки, и бяха на няма и 2 седмици и не ми помогна.

mechtaq_za_teb
02-18-2009, 12:34
Имаше едно лекраство... Не знам дали му е така заглавието:Контратубекс. Чувала съм, че доста помага за заличаване на белези. :)
Контратубекс няма да помогне, то е за "по-млади" белези, а нейния от преди 5 години няма да и помогне.
А и аз съм ползвала Контратубекс за белези от пъпки, и бяха на няма и 2 седмици и не ми помогна.Е зависи колко време си се мазала. Трябва постоянна употреба. :) Но сигурно си зависи и от белезите...

Pepincetyy
02-18-2009, 12:48
Имаше едно лекраство... Не знам дали му е така заглавието:Контратубекс. Чувала съм, че доста помага за заличаване на белези. :)
Контратубекс няма да помогне, то е за "по-млади" белези, а нейния от преди 5 години няма да и помогне.
А и аз съм ползвала Контратубекс за белези от пъпки, и бяха на няма и 2 седмици и не ми помогна.Е зависи колко време си се мазала. Трябва постоянна употреба. :) Но сигурно си зависи и от белезите...
Мазах се докато не свърши тубичката и нямаше никакъв ефект, но ако иска нека пробва.