PDA

View Full Version : Имам проблем с учителка



la_loba_mariana
02-18-2009, 12:46
Значи учителката ми по математика е ужасна,нямам думи.Обяснява само на,който си и е симпатичен или ,който ходи на часни уроци при нея.решава задачата в тетрадката на един,а ние да се чудим как се решава,утре сигурно ще ме изпита,а нищо не знам.Направо ще се пръсна от яд.Кажете какво да правя?Повече не може да продължава така? :)

ThePowerOfLove
02-18-2009, 13:56
Опитвай се сама да учиш и да разбереш г/д нещата.. Щом казваш, че повечето имате проблем с нея - можете да се обърнете към класната,например ?

afterforever
02-18-2009, 13:58
или като ви изпитва - да седнете да учите...
а иначе да, оплачете се, не че това ще ви помогне

kalashnik
02-18-2009, 15:28
В инспектората позвънете, кажате на родителите си. На ниво училище нищо не може да се реши.

IdEaLa
02-18-2009, 16:08
малеее кви са мизерни тия даскали напрао немам думи ... а високи заплати искат :o

taNcheto93
02-18-2009, 17:39
Говорете с класната или директора :wink: . С предишният ми клас когато имахме проблем с някой даскал говорехме с класната(беше много готина), а тя решаваше дали да говори с него или да каже на зам. директорите :-D

afterforever
02-18-2009, 17:50
Значи учителката ми по математика е ужасна,нямам думи.Обяснява само на,който си и е симпатичен или ,който ходи на часни уроци при нея.решава задачата в тетрадката на един,а ние да се чудим как се решава,утре сигурно ще ме изпита,а нищо не знам.Направо ще се пръсна от яд.Кажете какво да правя?Повече не може да продължава така? :)

дай задачата..аз ще я реша :-)

ако решаваш задачки и раздаваш целувки, да давам и аз, м?

Jumbie483
02-18-2009, 17:59
отваряш учебника и учиш...

иначе с класа отивате при класната и зам. директора и се оплаквате...

нашия клас се оправяхме и само с класната, понеже е председател на училищния съвет и държеше всички да се отнасят към нас като към писани яйца :razz:

m3talmania
02-18-2009, 18:19
Учителите нямат право да преподават на свои ученици-т'ва е незаконно. Пък за учителката не мога да ти помогна, защото и в моя клас е по същия начин, само дето наща обяснява само на деца, които си мисли, че са умни. :shock: Демек, ако имаш висока оценка ще ти преподава, ако не-няма. :razz:

KisSsSsSs
02-18-2009, 18:22
Седни, научи си, когато те изпита,
докажи, че знаеш нещата.Може
да се обърнете към класната
или директора да ви я сменят.
Но тя няма право да предава на свои ученици!!!

iv4oiv
02-18-2009, 19:05
До Директора на
Хххх училище, град ХХххх

Жалба от:

1. пенка драганова 8а клас
2. драканка пенева 8а клас
3...

Г-н Директор,
Учителката по математика не си изпълнява задълженията и не ни преподава новите уроци. Тя решава задачите вместо на черната дъска в тетрадките на ученици които са и симпатични а ние останалите няма как да разберем новият урок и как се решават задачите. Тази селективност пречи на нашето образование....

Моля за вашето съдействие
С уважение : еди си кой клас ...
град, дата
--------------
С тази жалба отивате при секретарката и искате да ви даде входящ номер. Тя е задължена тогава да впише тази жалба в книгата за постъпили документи. С този номер вие можете да търсите отговорност на директора.
След като се получи такава жалба директора е длъжен в срок от 14 дни да даде писмен отговор и да вземе мерки за решаване на проблема. Ако той не може да реши проблема е ЗАДЪЛЖЕН да препрати жалбата на регионалният инспекторат и те в срок от 30 дни трябва да решат проблема ....
Но това действа. Само не се съгласявайте да подадете жалбата без входящ номер. Каквото и да става искайте номер.
Аз навремето имах конфликт с учителката по икономика която ме изгони от час защото нямах тетрадка и аз подадох жалба. После директора ме помоли да си оттегля жалбата защото иначе ще трябва да и даде последно предупреждение за дисциплинарно уволнение.
Така се разбрахме, че аз ще си оттегля жалбата а тя няма да се заяжда с мен и ... се помирихме.
Така, че ако ученика е коректен има много инструменти с които да "тормози" даскалите, стига да си е в правото.

afterforever
02-18-2009, 19:14
да, след като минете през госпожата по български да ви сложи липсващите запетайки ;)

fashion4etyy
02-18-2009, 22:57
opla4i se na direktora :booooomb:

Darkkiss
02-18-2009, 23:09
кажи на някое момче да и строши главата

wildman
02-19-2009, 07:50
тва е страхотна идея, да и строшите главата, кат ви дразни, ама се пак мисля че подхода с жалбата на ивчоив ше е по удачен :P

yahhooo
02-19-2009, 08:05
Питай галфона на, който е решила задачата как я е решила или му искай тетрадката за да "свериш" решението..

YourFavouriteDrug
02-19-2009, 11:52
С целия клас подайте жалба/оплачете се на класната/директора.
А ако си 7 клас, вместо да разчиташ на тая шантава даскалица, тичай на уроци... все пак математиката ще ти е важна за изпита!

mitternacht
02-19-2009, 14:07
И аз имам проблем с учителка!
Тя е толкова СЕКСИИИИИИИ!!!! :grin: :grin: :grin:
8) :oops:


(сори, не се стърпях :D )

Mastta
02-19-2009, 14:17
Седни, научи си, когато те изпита,
докажи, че знаеш нещата.Може
да се обърнете към класната
или директора да ви я сменят.
Но тя няма право да предава на свои ученици!!!



+1

MimOSiNitY
02-19-2009, 17:58
като те изпита й сервирай всичко гореизброено... защити се;
като изпадна в подобна ситуация и аз прибягвам до хитруване :D

SNG
02-19-2009, 18:37
Като е така , идва даскалката и ти казва примерно :

- На дъската
или
- Стани

И ти почваш като първият газар да и се правиш на 5стинки и половина и след това всички ученици се оплаквате на класната/зам.дир./директорката и те ще ви свикат да присъствате на съвета или може само прецедателят на класът ви да присъства и там вече ще се решат нещата... иначе тука да ореваваш форума нема смисъл.. действай :)

petityygirL
02-20-2009, 12:04
и аз имах съштия проблем миналата година с госпожата по математика тя изпитваше saмo oтличниците (напълно безмислено)а дрyгите само в края на годината много тъпа.и мен в края на годината ме изпитва всеки 4ас (постоянно) на мен ве4е определено ми писна :@



мразя ги тия даскали .. !!

Monkata154
02-20-2009, 20:26
Значи учителката ми по математика е ужасна,нямам думи.Обяснява само на,който си и е симпатичен или ,който ходи на часни уроци при нея.решава задачата в тетрадката на един,а ние да се чудим как се решава,утре сигурно ще ме изпита,а нищо не знам.Направо ще се пръсна от яд.Кажете какво да правя?Повече не може да продължава така? :)
Mi zavisi. spodeli s roditelite si. Klasnata pe4ena li e? Ako da potursi pomo6t ot neq. :D :) :P
Moqta maika e u4itelka taka 4e sum naqsno s tiq ne6ta. Sega6nata mi u4itelka po BEL. V predi6noto mi ds bqx otli4ni4ka po toq predmet i mi be6e lubim a sa kvo za sroka - 5 awe ima sqkvi otka4alki :? :-o :o