PDA

View Full Version : Май съм влюбена...



† “~ALpHa d0g~” †
02-18-2009, 17:20
Не знам темата дали е за тук,но ще пи6а :)

Имам следния проблем, харесвам едно мом4е, но то е байкър. За него все едно няма хора, ако колелото му е при него, даже разговор не мога да запо4на с него, постоянно само колелото му е в главата. Не знам дали се прави или найстина няма по важно нещо от колелото за него.Вие как мислите ? Имате ли идея как да се опитам да му покажа чувстватва си? Никога не ми дава възможност. Какво мислите за байкърите ина4е, според вас те стават ли за гаджета, дали има бъдеще в такива хора ? Ходех преди с байкър, но той се оказа голям тъпак, но този не е такъв, познавам го от доста време, знам как мисли, какво прави... невероятен е :oops: Ина4е ето това е той: http://www.pinkbike.com/photo/2415184/ , какво ще кажете ? Знам, 4е снимката не е нормална, но той няма нормални, винаги се криви, но не мисля, 4е нещо може да загрози чара му :oops: Но не мога да се престраша да му кажа, 4е го харесвам, 4е мисля постоянно за него. Дайте някакъв съвет, моля ви ! Не знам как да го изтръгна от това колело, ако може да спи с него сиг ще го прави.... От4аяна съм, ве4е не знам какво да правя, само му ходя по гъза, макар и не явно, защото не знам как да му го покажа. Помогнете, искам да пробвам да бъда с него !

aka6a_vamp
02-18-2009, 17:34
Оо копеле,много е готин бе 8-) дано и той да си пада по теб

ThePowerOfLove
02-18-2009, 17:41
:-D Ми освен да почнеш и ти да караш колело, може пък да се получи нещо :neutral:

F_CK_all_I_need_is_U
02-18-2009, 17:42
Ми не мъ кефи 8-) Иначе,говори с него,съмнявам се,че само колелото му е в главата.Сиг просто не предполага,че там някадее хД има някфа мацка,дето си пада по него. ;]

aka6a_vamp
02-18-2009, 17:44
Ее човече...не се бях зачела в темата...таа не ги дели на байкърчета и т.н.....аз по тая логика тряя да ненавиждам растафарите,кежуалите и дрън дрън...ма тва няма значение...характера е важен :( пробвай се

† “~ALpHa d0g~” †
02-18-2009, 17:49
Да, но не знам как. При него е доста сложно, той найстина мисли само за колелото си, друго не го интересува, ходи по 4ужбина само и само за да кара, става и си ляга с тази мисъл, 4ак ми се струва траги4но положението. На въпроса за това дали предполага, 4е някоя мацка го харесва... ще кажа само, 4е е доста желан,не е като да му липсват мацки, но не им обръща внимание и на тях, поне това което аз съм виждала и 4увала. Мислила съм и вариянт да карам, но това няма да промени с нищо нещата, няма да му направи впе4атление даже. Не знам как да подходя, мислех си като го снимам да опитам, но не достраша или досрамя, не знам какво стана, но не можах и ве4е се 4удя какво да правя и искам помощ от вас, някой ако се сеща нещо оригилнално. Освен вси4ко е и много надут и не обръща внимание много на хората и заради това не искам да опитвам несигурни неща, защото така поне говори с мен.

aciko
02-18-2009, 18:00
Не,нееее,със сигурност няма да те хареса,та той сигурно е женен за колелото си,няма просто как да ги разделиш.

Може някоя нощ да се промъкнеш у тях,и да вземеш колелото му и да го продадеш на някой мангал,така той ще е много тъжен,ти ще отидеш да го успокоиш,и така може да стане нещо.
Та Успех!!! 8)

fc
02-18-2009, 18:29
И ръцете й се превърнаха в колела.

valdesbg
02-18-2009, 18:37
Ам помисли си дали искаш да бъдеш пренебрегвана заради едно колело?

И помисли си колко време ще може/иска да ти отделя. И не на последно място - той иска ли да има гадже изобщо?

Моят съвет е да не се опитваш. Така както описваш ситуацията - няма да си на преден план... А не искаш това, нали?

chessplayer
02-18-2009, 18:42
Спъни се нарочно в колелото му да скъса спици и ще си почине няколко дена,тогава го налазвай :grin:

StayFly
02-18-2009, 18:42
Замисли се само колко внимание ще ти обръща.
Май не си струва.

† “~ALpHa d0g~” †
02-18-2009, 18:48
Да, прави сте за вниманието. Този факт също много ме притеснява, но все пак мисля, 4е ако успея да го сваля, ще ми обръща внимание, въпреки, 4е е точно така. Всяка една свободна секунда се изпозлва или за профилактика/тунинг на колелото или за каране, за друго не мисли, но аз мисле, 4е всичко е една маска. Много съм раздвоена, не знам как да постъпя, а адски много го харесвам.

Dian4ety
02-18-2009, 18:50
Заглавието ми напомня на един виц, в който една блондинка казва на лекъра..: "Май съм бременна" :lol: :lol:


По темата :

Замисли се само колко внимание ще ти обръща.
Май не си струва.

Съгласявам се с мнението ти ;-)

ef4etyYy
02-18-2009, 18:54
И ръцете й се превърнаха в колела. :lol: :lol:

MaMinaPriNcesA
02-18-2009, 19:37
@† “~ALpHa d0g~” †
Здравей, казаха ми, че има тема за бившия ми и реших да се регна и да ти отговоря. Аз съм една от бившите приятелки на Бесния( ака Мариян) и можа да ти кажа да не се захващаш с него въобще. Трябва да ти кажа, че той е много извратен човек, с него нормални неща няма, караше ме почти всеки път да правим анален секс на колелото му, мисля че си представяше, че вместо с мен го прави с колелото. Когато не е навън и не кара си седи в тях и гледа извратени клипчета в нета със сране и повръщане. Приятелите му викат Pussyhunter-a защото постоянно се заиграва с момичетата. Ако все пак искаш да го свалиш, когато сте заедно си пусни на плеъра песента Сики Сики Баба и му я подай да я чуе под предтекст, че теб много те кефи. Той на тази песен полудява и спира да мисли за колела...

mmKamm
02-18-2009, 19:47
готин пич е верно...ама наистина доста зарибен ми изглежда...и знам ги тези зарибените...по добре не се занимавай...доста трудно ще ти обърне внимание, просто защото единственото нещо в главата му е как да отиде да кара байка и как да успее да направи някой нов номер...или как да се реализира като про...и така на татък :)

† “~ALpHa d0g~” †
02-18-2009, 19:47
@† “~ALpHa d0g~” †
Здравей, казаха ми, че има тема за бившия ми и реших да се регна и да ти отговоря. Аз съм една от бившите приятелки на Бесния( ака Мариян) и можа да ти кажа да не се захващаш с него въобще. Трябва да ти кажа, че той е много извратен човек, с него нормални неща няма, караше ме почти всеки път да правим анален секс на колелото му, мисля че си представяше, че вместо с мен го прави с колелото. Когато не е навън и не кара си седи в тях и гледа извратени клипчета в нета със сране и повръщане. Приятелите му викат Pussyhunter-a защото постоянно се заиграва с момичетата. Ако все пак искаш да го свалиш, когато сте заедно си пусни на плеъра песента Сики Сики Баба и му я подай да я чуе под предтекст, че теб много те кефи. Той на тази песен полудява и спира да мисли за колела...

О4евидно е , 4е си позната на 4овека за когото говоря, но не мисля, 4е говори6 верни неща. Той не е такъв !


готин пич е верно...ама наистина доста зарибен ми изглежда...и знам ги тези зарибените...по добре не се занимавай...доста трудно ще ти обърне внимание, просто защото единственото нещо в главата му е как да отиде да кара байка и как да успее да направи някой нов номер...или как да се реализира като про...и така на татък :)

Хем знам, 4е е така, хем не мога да не опитам, искам да опитам, но не знам как, може да претърпя провал, но ако не съм опитала ще ме яд. Ти да не си ходила с байкър ?

mmKamm
02-18-2009, 19:49
О4евидно е , 4е си позната на 4овека за когото говоря, но не мисля, 4е говори6 верни неща. Той не е такъв !
не бъди сигурна, че му е позната..

angelcheeee_93
02-18-2009, 19:51
Щом колелото му е страст,според мен за момента не мисли за любов или може би не му е до това,не му се занимава с това.Любител на игри,приключения....трудно ли ще се откажеш от него?

† “~ALpHa d0g~” †
02-18-2009, 19:53
О4евидно е , 4е си позната на 4овека за когото говоря, но не мисля, 4е говори6 верни неща. Той не е такъв !
не бъди сигурна, че му е позната..

Големи глупости е написала. Иска да ме дразни, но няма да стане, не обръщам внимание.Има ги много такива, бе6е се появила една дето бая му беше завъртяла главата, но в крайна сметка го прееба и тя загуби. Заради това мисля, 4е трябва да опитам на всяка цена, защото знам, 4е може да обърне внимание на моми4е, но сега след тази , която той имаше за най - добра приятелка, говореше ми само за нея, но аз се правех на приятелка, не показвах чувства, даже и сега не показвам... след нея мисля, 4е още пове4е няма да обръща внимание на моми4етата, но пък като знам какво е било докато тя беше покрай него си мисля, 4е просто трябва по някакъв начин да го спе4еля, но не знам как.


Щом колелото му е страст,според мен за момента не мисли за любов или може би не му е до това,не му се занимава с това.Любител на игри,приключения....трудно ли ще се откажеш от него?

Не съм се отказала няма и да се откажа, ако той не ми даде повод, но така е заплеснат по колелото, 4е надали ще ми даде, така 4е няма да се откажа, докато не видя, 4е найстина нищо няма да стане, няма да го пусна, ще се примирявам, ще бъда до него, но няма да се откажа без да знам, 4е съм опитала да е мой.

mmKamm
02-18-2009, 20:00
Големи глупости е написала. Иска да ме дразни, но няма да стане, не обръщам внимание.Има ги много такива, бе6е се появила една дето бая му беше завъртяла главата, но в крайна сметка го прееба и тя загуби. Заради това мисля, 4е трябва да опитам на всяка цена, защото знам, 4е може да обърне внимание на моми4е, но сега след тази , която той имаше за най - добра приятелка, говореше ми само за нея, но аз се правех на приятелка, не показвах чувства, даже и сега не показвам... след нея мисля, 4е още пове4е няма да обръща внимание на моми4етата, но пък като знам какво е било докато тя беше покрай него си мисля, 4е просто трябва по някакъв начин да го спе4еля, но не знам как.

бейб щом си му приятелка нещата вече стоят по съвсем друг начин :) бъди му приятелка колкото е нужно и така ще му спечелиш доверието, след което по лесно ще можеш да привлечеш вниманието му...нооо да ти кажа този форум не е създаден за сериозни проблеми, щото секи се ебава с теб и не мисли как може да ти помогне :)

angelcheeee_93
02-18-2009, 20:03
Тогава опитай да се сприятелиш максимално с него,но се дръж така,че да изглежда мааалко повече от приятелство.Гледай го по различен начин :)

MaMinaPriNcesA
02-18-2009, 20:04
О4евидно е , 4е си позната на 4овека за когото говоря, но не мисля, 4е говори6 верни неща. Той не е такъв !



повече от позната съм била, но щом не вярваш няма значение, троши си главата. Ако все още го искаш, опитай с песента, тая песен я знае само той и я слуша почти всеки ден

term0t0
02-18-2009, 20:07
Ее човече...не се бях зачела в темата...таа не ги дели на байкърчета и т.н.....аз по тая логика тряя да ненавиждам растафарите,кежуалите и дрън дрън...ма тва няма значение...характера е важен :( пробвай сеЕ не ма мрази де..

mmKamm
02-18-2009, 20:08
О4евидно е , 4е си позната на 4овека за когото говоря, но не мисля, 4е говори6 верни неща. Той не е такъв !



повече от позната съм била, но щом не вярваш няма значение, троши си главата. Ако все още го искаш, опитай с песента, тая песен я знае само той и я слуша почти всеки денда бе тази песен само той я слуша...само той я знае..тва е магическа песен, която започва да звучи само в неговия плеър...сигурна съм :)

† “~ALpHa d0g~” †
02-18-2009, 20:08
О4евидно е , 4е си позната на 4овека за когото говоря, но не мисля, 4е говори6 верни неща. Той не е такъв !



повече от позната съм била, но щом не вярваш няма значение, троши си главата. Ако все още го искаш, опитай с песента, тая песен я знае само той и я слуша почти всеки ден

Не се опитвай да ме дразни6, не може6 !

mmKamm
Благодаря много за отговорите ! Права си, 4е не беше уда4но да пускам тема във форума, но не знам какво да правя и опитвам всякакви вариянти. Ще се опитвам да сдържам, но не знам до кога ще издържа.Всеки път щом го видя ми иде да го разцелувам.

plmn
02-18-2009, 20:14
еееееееее кво разпространяваш снимките на момчето из некви форуми? :lol: :lol: аз бих ти се ядосал доста, кво остава да излизам с тебе :razz:

mmKamm
02-18-2009, 20:14
mmKamm
Благодаря много за отговорите ! Права си, 4е не беше уда4но да пускам тема във форума, но не знам какво да правя и опитвам всякакви вариянти. Ще се опитвам да сдържам, но не знам до кога ще издържа.Всеки път щом го видя ми иде да го разцелувам.ми човек кво да ти кажа..няма за кво да ми мерсиш :) знам кво е да ти се ще да получиш някви отговори/помощ или квото и да е и съм се убедила, че форума си е ебавка..а за момчето...и аз си имам един такъв, само че при нас нещата са малко по добре :)

† “~ALpHa d0g~” †
02-18-2009, 20:17
mmKamm
Благодаря много за отговорите ! Права си, 4е не беше уда4но да пускам тема във форума, но не знам какво да правя и опитвам всякакви вариянти. Ще се опитвам да сдържам, но не знам до кога ще издържа.Всеки път щом го видя ми иде да го разцелувам.ми човек кво да ти кажа..няма за кво да ми мерсиш :) знам кво е да ти се ще да получиш някви отговори/помощ или квото и да е и съм се убедила, че форума си е ебавка..а за момчето...и аз си имам един такъв, само че при нас нещата са малко по добре :)

Много се радвам за вас ! Ако не е тайна как го спе4ели , може и при мен да подейства, ако приятеля ти кара колело, защото един такъв може да зна4и много неща.

Stan4o123
02-18-2009, 20:18
голата истина е че м/у момче и момиче приятелство не може да има , както примерно 2 момчета или 2 момичета...

mmKamm
02-18-2009, 20:21
Много се радвам за вас ! Ако не е тайна как го спе4ели , може и при мен да подейства, ако приятеля ти кара колело, защото един такъв може да зна4и много неща.ми не не кара колело...имах в предвид, че горе долу нещата са подобни на вашите в смсл той е някакъв твърдо против сериозните връзки, щото си мисли, че всички жени са гадни кучки...иии не съм го спечелила напълно...не мога да го разбера, в един момент е такъв, в друг момент едва ли не ми се обяснява в любов...ии ти нали написа "Като го видя направо ми идва да го разцелувам" и за тва ти споделих.. :oops:
а как го спе4елих... (донякъде) просто му показах, че не ми пука дали връзката ще е сериозна или не и т.н. а той постепенно се привързва няма как :) държа се с него все едно не ми пука дали се виждаме за последно и така :) аам както казах вашата е по трудна :) пък и на мен ми писна да си играя и спирам :)

† “~ALpHa d0g~” †
02-19-2009, 10:34
моя съвет : остави го с колелото му има и по-хубави ;)

Само ако можех :(

RAMFR
02-19-2009, 11:05
Тц.. оффф ТЪПИ БАЙКЪРИ :razz: :razz: :razz:

XTREMEFREERIDE
02-19-2009, 11:49
Пичага изглежда.
Не го изпускай.

† “~ALpHa d0g~” †
02-19-2009, 12:22
Пичага изглежда.
Не го изпускай.

Така е, но как да го взема за да не го изпускам ? От една седмица го няма никъде, не знам дали го няма или се крие от мен, дано не се усеща, 4е искам близост, защото това може да зна4и провал.

crs
04-08-2009, 06:27
:-D Ми освен да почнеш и ти да караш колело, може пък да се получи нещо :neutral:

Повярвай ми точно тя трудно ще кара колело ;) Трябва да е някаква яка здрава машина. :razz: ебати малаумната тема,защото знам за какво става въпрос и все пак ми е съсед г/д тоя за който става на въпрос. :D .