PDA

View Full Version : нокиа е51



InnchetO
02-18-2009, 19:24
Така.. Здравейте първо :)

Имам нокиа е51 и днес потърсих за теми. Оказа се не толкова лесна работа колкото изглежда.. :-D
Където намера теми който да стават за телефона и ги кача, като тръгна да ги инсталирам ми изписва "да инсталирам ли..?" натискам "да" и чакам.. след 10тина секунди ми изписва "Грешка със сертификата. Свържете се с доставчика на приложението." .. втф?? :?

От къде да си намера теми за телефонааа :(

LadyInBlack
02-18-2009, 19:33
http://www.zedge.net/

MostHated
02-18-2009, 19:37
софтуера на телефона ти е бъгнат, трябва ти програма да отключи платформата и да позволява да се инсталирват приложения, теми с версии по стари от тази на самия софт на телефона, програмата не я знам, просто си търся други теми.

DjBaloon
02-18-2009, 19:48
http://www.all4smartphone.com/

питай в тяхния форум,там щи кажат 8)

MakeMeLaugh
02-18-2009, 22:02
Хахаха, не е бъгнат софта ;)))
Просто е защитен, лицензиран и т.н.

Имаш няколко варианта - вземаш си от някъде сертификат (едно файлч, което оторизира телефона да слага и пиратски програмаи на него).
Можеш да го хакнеш. (но едва ли ще се справиш от 1вия път предвид новото ти).
Можеш да си сложиш нещо като пач, което има 90% успеваемост за инсталиране, но самият пач се слага сложно и той.
И последно едно лесно, но едва 50% успяващо трикче - връщаш годината на телефона с 1-2 години (т.е. да стане или 2008-ма, ако не стане пробвай с 2007-ма, но не по-рано) и ще стане. Но не винаги се "излъгват програмите" и след инсталацията си връщаш по нормално му датата си ;)

Поработи малко с Гуугъл и ще намериш мн неща за телефона си.

Иначе телефона е страшен, с кеф и доверие го продавам ;)

Nam3less3
02-18-2009, 22:18
В доста уеб страници има популярни уроци за това как да хакнеш телефона си за да се разрешат проблемите със сертификацията, и всеки който познавам със смартфон така си е оправил проблема. Ама на тоя бизнесфон Е51 няма да му отиват теми за интерфейса, а по-скоро добри програми :)