PDA

View Full Version : След олимпиядата



cherrypezz
02-18-2009, 19:39
Днес след училище имаше олимпияда по химия,която продължи до 18.00.
Въпросът ми е тези,които сме били на олимпияда извинени ли сме да не учим за утре?

Не питам от мързел.Питам,защото имам да уча 6 урока по етика (2 по 3),които просто не мога да асимилирам за 3 часа.

OneGirl
02-18-2009, 19:44
Не съм чувала такова нещо. Аз бях на олимпиади, не по химия ама никой не ни е казвал, че ако искаме можем да не ходим.

cherrypezz
02-18-2009, 19:47
Изобщо не разбрах за какво говориш.

slavito007
02-18-2009, 19:51
Звъниш на класния/ класната и питаш.
И не знам от къде измисли да сте свободни за СЛЕДВАЩИЯ ден :shock: .
разбирам за същия ден да сте освободени, ама за следващия не виждам смисъла.

cherrypezz
02-18-2009, 20:00
Класната по това време сигурно спи,а и едва ли й пука кой знае колко много.

Питам,защото от едно др училище питах една фр и тя ми каза,че са освободени да не ги изпитват.
На мен пък ми хрумна,защото днес бях от 7.30 до 17.30 на училище и утре съм ПЪРВА смяна. :)

Rofl4e
02-18-2009, 20:05
не сме извинени.. но можеш да се извиняваш на даскалите.. утре
п.с. моята олимпияда е утре по БЕЛ.. стискаите палциии

angelcheeee_93
02-18-2009, 20:44
Има предвид да извинят,тоест да не я изпитват на следващия ден след олимпиадата.Ако говориш с класния си,може да те извини!

Jumbie483
02-19-2009, 07:53
п.с. моята олимпияда е утре по БЕЛ.. стискаите палциии

оо стискаме палци, като ти гледаме олимпиЯдния правопис ;)
btw пише се олимпиАда 8)

аз скоро бяха на олимпиади по литература и география (събота и неделя) а тази събота и неделя съм по български и математика.. НО никой не ни извинява за понеделник да речем :?
няма причина да ви извиняват...

afterforever
02-19-2009, 07:56
Днес след училище имаше олимпияда по химия,която продължи до 18.00.
Въпросът ми е тези,които сме били на олимпияда извинени ли сме да не учим за утре?

Не питам от мързел.Питам,защото имам да уча 6 урока по етика (2 по 3),които просто не мога да асимилирам за 3 часа.

Ние в далечните години, когато ходехме на олимпиади следобед в прогимназията бяхме извинени за изпитвания, не за присъствие.

wildman
02-19-2009, 08:06
според мене няма да те извинят от изпитванията, но ако учителите ти са печени просто ги помоли най-учтиво :P
а за отсъствие целия ден от даскало е направо абсурд :lol:
ако така извиняваха аз щях да ходя на по 5-6 олимпиади на срок бе :D

cherrypezz
02-19-2009, 10:00
Хаха оправни сме ние. :D
Днес се "изсипахме" всички на госпожата и тя ни извини,но другата седмица ...."всички под ножа" :D

Infinity
02-19-2009, 12:17
не сме извинени.. но можеш да се извиняваш на даскалите.. утре
п.с. моята олимпияда е утре по БЕЛ.. стискаите палциии
:-o Интресно ми е къде си тръгнала с този правопис..Хораа ще ме сбъркате просто пише се ОЛИМПИАДА! :lol:

Infinity
02-19-2009, 12:20
п.с. моята олимпияда е утре по БЕЛ.. стискаите палциии

оо стискаме палци, като ти гледаме олимпиЯдния правопис ;)
btw пише се олимпиАда 8)

аз скоро бяха на олимпиади по литература и география (събота и неделя) а тази събота и неделя съм по български и математика.. НО никой не ни извинява за понеделник да речем :?
няма причина да ви извиняват...
е да ама ти имаш време да учиш...не са ти абсолютно плътни двата дни...докато виж тука какво е положението..прибира се в шест придполагам гроги след олимпиадата,а пък и след учебният ден ии да започва да учи.Абее кофти работа,,абсолютно нормално,е че са го извинили мисля аз :)

Mastta
02-19-2009, 14:13
За какво испитване става дума? Устно или писмено? Ако е устно, казваш нямах време да уча и ... :D

cherrypezz
02-19-2009, 14:49
Ми то и да е писмено....
Ама няма значение,свърши вече.

И наистина извинявам се че съм написала олимпиЯда. ](*,)
Ама cool_doll пише се прЕдполагам :D

SNG
02-19-2009, 14:55
Абе какво те интересува чак толкова.. за един ден няма да ти стане нищо ако се извиниш на даскалите или просто ти нацъкат една патка (двойка) :D