PDA

View Full Version : простотия



mmmishetooo
02-19-2009, 11:08
ухиопшвщ

angelcheeee_93
02-19-2009, 11:14
Когато обичаш даден човек,ти го обичаш заради неговото държание,постъпки,отношени я.А ти какво обичаш в него?
това,че не му пука за теб ли?това,че ти е казал да правиш каквото си искаш? :? НЕ се унижавай,заради него.Може това да е негова шега,за да види дали ще му се хванеш наново.И да,той веднъж ти се е качил на главата и си му прощавала,спри се..защото както се вижда е започнал да прави каквото си иска.Сега го остави да прави каквото си иска,но без теб.Ще намериш друг,спокойно.Това не е любов.За какво ти е такъв човек ,имай си достойнството и не се занимавай с него!
Аз така мисля.

curka87
02-19-2009, 11:26
Аз също ще подкрепя горното менние.
От личен опит ти казвам , че нищо няма да стане....щом веднъж ти се е качил на главата и се е държал така ... па к ще е същото. Не си причинявай отново същата болка.

sadsad
02-19-2009, 15:19
Поговори с него. Прости му, но го предупреди, че ако се повтори не си много убедена, че ще му простиш. Обичаш го с цялото си сърце и се чудиш да ли да му простиш?!? Понякога се случва, че човек осъзнава какво е имал след като го е загубил, прости му и това е. Може пък да се получи нещо сериозно знаеш ли .....Успех!

LiL_MeoW
02-19-2009, 15:31
ми аз пък не мисля че ше ти се качи на главата. Дръж на своето и като не му изнася да се спасява

cinderella_gugutka
02-19-2009, 15:43
аз винаги слушам сърцето си и ако бях на твое място щях да излезна с него и ако ми обещае 4е няма да повтори същите грешки и видя 4е се е променил ще му простя и ще се пробвам пак с него.все пак любовта трудно се намира. помисли колко хора биха дали вси4ко да бъдат с 4овека когото оби4ат...а ти имаш тази възможност-да си с него.опитай пак...после може и да те нарани отново,но поне ще знаеш 4е си направила вси4ко възможно и вината не е в теб

XTREMEFREERIDE
02-19-2009, 16:51
Аз ако съм, ще му простя.
Всеки заслужава нов шанс.
Самоче винаги ще си имам една наум за този човек.

mmmishetooo
02-19-2009, 17:44
да все пак.. тва ще е прошка за 3-ти път имаше няколко изневери .. аз помня една поговорка : Никога не прощавай на някого повече от 2 пъти.Първия път му прости,защото всеки греши.Втория път му прости,защото ти си добър човек.Ако има трета ситуация изискваща прошката ти идентична с първата и втората това вече е навик и подигравка с човечността! просто съм страшно раздвоена .. и + тва на нова година като се видяхме и той ми се хвърли да ме прегръща и аз му се дърпах и като си тръгнах се е целувал цяла вечер с едно момиче ...и след това ми вика ти нея изобщо не я сравнявай с тебе :( не го разбирам просто.. снощи ми наговори разни неща и аз ревнах :cry:

cinderella_gugutka
02-19-2009, 21:10
да все пак.. тва ще е прошка за 3-ти път имаше няколко изневери .. аз помня една поговорка : Никога не прощавай на някого повече от 2 пъти.Първия път му прости,защото всеки греши.Втория път му прости,защото ти си добър човек.Ако има трета ситуация изискваща прошката ти идентична с първата и втората това вече е навик и подигравка с човечността! просто съм страшно раздвоена .. и + тва на нова година като се видяхме и той ми се хвърли да ме прегръща и аз му се дърпах и като си тръгнах се е целувал цяла вечер с едно момиче ...и след това ми вика ти нея изобщо не я сравнявай с тебе :( не го разбирам просто.. снощи ми наговори разни неща и аз ревнах :cry:
ем..сама си прецени дали го оби4аш достатъ4но за да му простиш

miss_ludataa
02-19-2009, 21:17
Я,направо му бий шута!И аз бях в подобна ситуация и не си струваше и секунда от тия моменти :-x Валкът козината си мени,но нрава НЕ!!Според теб човек,който те е нарянавал няколко път до сега дали ще спре?!Само думи ли са достатъчни?-Не мисля :o Toва,че се е целувал с други и натискал според мен не е нормално и не мисля,че заслужава още един шанс!МОят съвет е да помислиш малко за себе си и да намериш някое достойно момче за теб!Успехчета :-)