PDA

View Full Version : Даваите съвети ..



loonbg
02-19-2009, 11:27
Вярвате ли в любовта от пръв поглед ?!?
Ето какво ми се случи : Преди 3 месеца съвсем случйно се запознах с едно момиче в скайп.Известно време си писахме с нея , говорихме .. но странното е , че тя имаше сестра и по някакво стечение на обстуятелствата взех скаипа на сестра и ... Минасе извесно време и решихме да се запознаем.Тъй като бяха двете сестри на срещата .. пък и аз да не съм сам реших да извикам братчеда за компания. Така .. запознахме се макар и на бързо , после ходихме до тях (но тя е много срамижлива) тоест. малко се държи дори хлапешки , смей са от терасата .. ша каеш че играем на криеница (па и аз като кат съм с братчеда стаам ебси и мизерника) Както и да е , срещнахме се отново поговорихме и тя ми допадна много , може да се каже че съм се влю.. :razz: Разбирасе реших да разбера какво смята за мен и тн .. гледах да е по-тактично. Разбрах че си няма приятел , но явно съм се издънил някаде ии съм си презнал че я харесвам (в което не виждал лошо де) но явно съм бил по директен 8-) лошото е че си спомням само това "аре да станем гаджита" след това тя зе да мрънка едва сме са познавали , аз съм живял далече (което е вярно) .. тогава аз се изнерих и явно съм обиждал , попринцип съм балансиран човек и рядко мога да се изнервя . Минаха се 1-2 седмици без да си пишем , но после пак се сдобрихме. в момента само и хвърлям некви бъзици (оженили са вече) и си лафим , тя също се интересува от мен макар и прикито , пита ме дали си имам приятелка и тн.. но днес си поприказвахме по сериозно . Разбрах , че всъщност тя се страхува да се обвърже по сериозно защото я е било истрах , че пак ще я изоставят . Нз какво да правя много съм мислил , апък няма ден за които да не си мисля за нея , дори я санувам . Разликата в годините не ни е чак фрапирашто голяма но все пак е 4 години :x Моля даваите савете ..

Mr_Crowley
02-19-2009, 11:31
Аз не можех да разбера по коя от двете сестри си падаш, защото в един момент говориш за едната...после става въпрос за другата, пък за братчеда....обърквация. И още нещо - 4 години не са голяма разлика, но зависи - ако са на 30 и 34 - няма проблем. Но при 12 и 16 или 14 и 18...са си направо пропаст.

loonbg
02-19-2009, 11:54
Аз не можех да разбера по коя от двете сестри си падаш, защото в един момент говориш за едната...после става въпрос за другата, пък за братчеда....обърквация. И още нещо - 4 години не са голяма разлика, но зависи - ако са на 30 и 34 - няма проблем. Но при 12 и 16 или 14 и 18...са си направо пропаст.

Ставаше на въпрос за 2-рата сестра (по-голямата) , тест на тази на която савсем случаино и намерих скаипа . Аз съм на 19 а тя е на 16..

GossipGirl89
02-19-2009, 12:17
Еми нормално да се страхува ако е била наранявана преди това... Или пък дори и да не е имала сериозна връзка ако нейни приятелки са си патили съвсем логично е и тя да се наплаши... Ако си сериозен в намеренията си към нея й го докажи - показвай й, че е важна за теб и че наистина я харесваш и няма да й причиниш болка. Но все пак имай търпение и я поизчакай да се отпусне - недей насилва нещата щото така най-много да се дръпне тотално ;)

curka87
02-19-2009, 12:55
Е, разликата ви не е чак толкова голяма.
Сега трябва да я караш спокойно. Покани я да излезете.....макар и само като приятели. Показвай й , че си сериозен и, че няма да я нараниш. Но не бързай !!!
Трябва да й дадеш време тя сама да се почувства сигурна в теб.
Успех!

loonbg
02-19-2009, 12:55
благодаря на вс. опитали се да ми помогнат , явно както казвате иска да се отнеса към нея по внимателно . А съм напълно сериозен в намеренията си и в чувствата си и не съм поредния нещасник които иска се възползва от момичето , дано и тя да го разбере

XTREMEFREERIDE
02-19-2009, 15:59
Аз съм на 19 а тя е на 16..

Ъ?! Тва не са ли 3 години ?!
Няма значение.
Виж ти сам каза, че си разбрал нещичко, като сте провели сериозен разговор.
Може би това ви трябва...

cinderella_gugutka
02-19-2009, 17:02
еми о4евидно си избързал преди и затова се е отдръпнала...така 4е недей да избързваш-дай й време да те опознае пове4е и да и покажеш 4е наистина държиш на нея и си сериозен в намеренията си.ама много внимавай да не си изпуснеш нервите и да по4неш да я обиждаш 4е...лошо :-D