PDA

View Full Version : "Какво правих вчера?"съчинение на англииски език



sosexxy
02-19-2009, 11:55
здравеите...много ще съм ви благодарна ако ми преведете този текст на англииски....

Вчера аз станах в 6:30 часа приготвих се и отидох с приятелката си на училище.В 7:45 бяхме там в часа по математика.През голямото междучасие закусихме и така неусетно мина учебния ден.След като се прибрах към 14:00 часа обядвах, починах един час и седнах да си науча и напиша домашните.Към 17:00 часа бях готова и излязох на разходка по магазините.Порадвах се и на красивия сняг и се прибрах.Към 20:00 часа вечерях,седнах на компютъра да се разсея и към 12:00 часа легнах да спя в очакване на утрешния ден!

това е съчинението много ще се радвам ако до довечера ми го преведе някои защото ми трябва за утре... :( :-)
[/b]

elikoleva
02-19-2009, 16:05
Yesterday I woke up at 6.30.Then I dressed up and went with my friend to school.At 7.45 we were in math lesson.In the big break we had breakfast.After school I went home and at 2.00pm I had lunch.Then I relaxed at about an hour.After that I started to study and do my homework.At 5.00pm I was ready and I went out to the shops.I enjoyed the white snow and then I went home.At 8.00pm I had dinner then I played on the computer.At 12.00am I went to bed expecting the next day!
Nadqvam se da sam ti pomognala.Ako imam gre6ki sorry.. :):):)

pam1
02-19-2009, 16:21
#-o от тва по-лесно няма